Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie byli na tyle bezczelni, że furę (a to była akurat A6) miałem postawioną pod domem, pod latarnią. I wyrwali kratki oraz halogeny, połamali mocowania sobie od tych światełek, więc na pewno do drugiej fury tego nie wsadzą. Ale, UWAGA, byli na tyle mili, że kabelki od halogenów z kostkami idealnie wypieli i np. z lewej strony ładnie okręcili wokół przewodów od klimy, żeby mi z rana nie dyndało przypadkiem coś z przodu. Uprzejme sk***ysyństwo.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chamstwo. A te rządowe pajace podniesli kwotę od której za kradzież odpowiada się jak za przestępstwo, dotychczas kradzież jako przestępstwo była kwalifikowana od kwoty/równowartości 250zł, a teraz 400zł....:facepalm:

Opublikowano
Chamstwo. A te rządowe pajace podniesli kwotę od której za kradzież odpowiada się jak za przestępstwo, dotychczas kradzież jako przestępstwo była kwalifikowana od kwoty/równowartości 250zł, a teraz 400zł....:facepalm:

Za co wypłacą sobie premię, za polepszenie statystyk. Sami mieszkają w otoczonych murami strzeżonych dzielnicach, a policja zamiast szukać złodziei, ma w końcu czas na pączka :grin:.

Opublikowano

Ostatnio na parkingu na przeciw Centrum Szkolenia wojsk lotniczych kumplom ukradli od Laguny I tylna wycieraczke, literke A z napisu, wklad lustra lewego chcieli zaj... Ale pekl i listwy drzwiowe probowali, ale tym razem nozyk pekl i dali spokoj. Drugiemu od Leona dekle od alu i prawy kierunek z blotnika :facepalm:

Opublikowano

U mnie okolice Urzędu Skarbowego na Moniuszki. Stała pierwszy dzień poza garażem, bo skończył sie wynajem i ktos zaebał, ważne, że właśnie tylko 3 kapsle, ciekawe co z nimi zrobił. To już drugi raz się zdarzyło. Pierwsze kapsle mi zapieprzyli na początku lipca :facepalm:

Opublikowano

Ujawnił się :P Na co przesiadka?

Opublikowano
Ujawnił się :P Na co przesiadka?

A co ukrywałem się? :decayed:

Zmiana na:

- działkę + rower :grin:

- b7 + Yamaha R6 :naughty:

lub coś z tego: B8, E90, E60, Passat CC albo jakaś C-Klasa :wink:

:kox:

Opublikowano

a A4 B5 +LPG nie chcesz w rozliczeniu?:grin:

Opublikowano
a A4 B5 +LPG nie chcesz w rozliczeniu?:grin:

Jak dobrze dopłacisz to nie widzę problemu :decayed::grin:

Opublikowano
a A4 B5 +LPG nie chcesz w rozliczeniu?:grin:

Jak dobrze dopłacisz to nie widzę problemu :decayed::grin:

a w sumie to nie chce diesla:decayed:

Opublikowano

Czyli w sumie nie chcesz dopłacać :decayed:

Opublikowano

Prawdę pisząc - no nie chcę dopłacać :decayed: Na co planujesz przesiadkę po sprzedaży? B8?

Opublikowano
Prawdę pisząc - no nie chcę dopłacać :decayed: Na co planujesz przesiadkę po sprzedaży? B8?

Tak myślałem :grin: ... przyzwyczaiłem się do zawracaczy doopy :grin: .... tyle już propozycji różnych miałem że głowa mała.

A co następnego auta to pisałem wcześniej:

Zmiana na:

- działkę + rower

- b7 + Yamaha R6

lub coś z tego: B8, E90, E60, Passat CC albo jakaś C-Klasa

:hi:

Opublikowano

Byłem poważnie zainteresowany ale odstraszył mnie ten diesel :wink:

Opublikowano
Byłem poważnie zainteresowany ale odstraszył mnie ten diesel :wink:

Ja wiem, każdy jest co dzwoni i pisze :wink::decayed:

Opublikowano

Panowie, zna ktoś może jakiegoś fajnego, ogarniętego mechanika w Koszalinie? Chciałem wymienić m.in. sprężyny w swojej A4. Zależy mi na kimś konkretnym, ale też i niedrogim. Jakby ktoś miał namiary, będę wdzięczny. Może być też z okolic, Sianów etc.

Opublikowano

Dydak Serwis na ulicy Kupieckiej w Koszalinie.

Dobrze robią i nie zdzierają.

Prezesik18 pewnie też to potwierdzi:wink:

Opublikowano

To tak z ciekawości, ile może kosztować wymiana 4 sprężyn w a4?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.