Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie jest to śniadeckich za ta nowa hala co jest wybudowana, ja byłem myc po zimie wczoraj i powiem tobie ze czysciutka alusy wszystko czyste, od razu zrobiłem sobie nowe foto jako avatar możesz zobaczyć jak to wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To o tej wiem, bywam tam dosyć często w sezonie letnim, ale pytałem o tą "za 20zł wszystko"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry. no jak jedziesz od Samochodowki w strone forum to masz orlen za Orlenem skrecasz w prawo i jedziesz prosto 2 w prawo (1w prawo to na orlen) i masz po prawej myjke samoobsługowa a ty wjezdzasz tak jakby troszkę dalej i jest taki duzy plac(parking) i tam w tym budynku jest myjnia. ja tam oddawałem i kozacko robia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, przejadę się i zobacze jak to wygląda. Mam nadzieje, że warto :)

22zł pln Słowiańska rewelacja jeżdze firmowymi i swoim polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między garażami na północy to: Wąwozowa 1a, 22zł mycie z woskowaniem. Korzystałem i jest spoko

Ręczna Myjnia RMK - Kontakt - www.myjnia-rmk.pl

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Elpigaz, co prawda u nich nie zakładałem, ale korzystam z ich usług i serwisuje tam swoją instalację i wiem że robią dobrą robotę. Niech kolega zarejestruję się na LPG FORUM, INSTALACJA LPG - AUTOGAZ, STAG 200 300 KME SILVER GOLD SEC VALTEK MAGIC JET LPGTECH PROBLEMY BLAD SILNIKA i poczyta o nich opinie.

Panowie, mam 2-3 fele 18" do naprostowania i poprawienia rantów a potem do polakierowania komplet, kogo polecicie w Koszalinie bo sezon się zbliża wielkimi krokami :decayed: Jak ktoś z Was robił to niech poda orientacyjnie koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Elpigaz, co prawda u nich nie zakładałem, ale korzystam z ich usług i serwisuje tam swoją instalację i wiem że robią dobrą robotę. Niech kolega zarejestruję się na LPG FORUM, INSTALACJA LPG - AUTOGAZ, STAG 200 300 KME SILVER GOLD SEC VALTEK MAGIC JET LPGTECH PROBLEMY BLAD SILNIKA i poczyta o nich opinie.

Panowie, mam 2-3 fele 18" do naprostowania i poprawienia rantów a potem do polakierowania komplet, kogo polecicie w Koszalinie bo sezon się zbliża wielkimi krokami :decayed: Jak ktoś z Was robił to niech poda orientacyjnie koszta.

Na hołdu pruskiego prostuje, ale czy mu to wychodzi to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co kolega mi polecił swojego lakiernika, który lakieruje za ok.400zł, do prostowania daje do jakiejś zaprzyjaźnionej firmy, koszt prostowania to w zależności od stanu felg. I chyba zdecyduję się na jego znajomego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o prostowanie to na Hołdu Pruskiego jest taki gościu. Może i prostuje dobrze, ja nie wiem, bo oddawałem na spawanie pęknięcia. Nie oddam tam nic nigdy więcej z innego powodu. On ma starożytne maszyny, na których "wyważa" koła :decayed: Manualne, z jakimiś wskazówkami , potem okazało się, że miałem niedoważenie 60 a on powiedział "ok, można jeździć" nie dając ciężarków xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek, przed 16.00 na Słowiańskiej w ostatniej chwili zauważyłem srebrnego avanta B5, chyba na klubowych ramkach, za zderzakiem rzucił mi się w oczy FMIC, ktoś z Koszalina? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem audi a4 b7 2.5tdi z 2005r. od forumowicza. Chciałbym wymienić rozrząd i olej, którego mechanika byście polecili w Koszalinie lub w okolicy. Jestem z Białogardu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...