Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie przebywam w okolicy Koszalina...

I już nie przebywam ;) Szkoda że nikt się nie odezwał, może kolejnym razem.

Cześć,

szkoda, że dopiero teraz odczytałem posta :) daj znać jak będziesz w okolicach na pw, z miła chęcią w spokooju na żywo zobaczę auto no i nie ma to jak opinia użytkownika/

Pozdrawiam

Dziś znów jestem na kilka godzin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

heja,

cos się tam dzieje u was w Koszalinie czy lipa? bo będę śmigał przez wasze miasto w czwartek to mógłbym przystanąć na chwilkę :wink:

pozdro z 3city

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu to słabo bo jak wczoraj śmigałem przez wasze miasto to cos tam na klubowych ramkach mijałem? słabo się tam staracie :decayed: zobaczę czy cos tam chłopaki robią w słupsku to może do nich podjadę jak u was czeski film :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie potrzebuje pomalować felgi w Koszalinie jaki to jest koszt mniej więcej

każde felgi są piaskowanie może ktoś ma jakiś adres z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak szukalem kogoś do piaskowania/malowania jakoś w kwietniu to ciężko było znaleźć kogoś w okolicy. Ostatecznie zawiozlem do gościa 30km za Słupsk z miejscowosci Trzebielino czy Trzebielino. Koszt za piaskowanie i malowanie proszkowe 4 sztuk 18" 400zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak szukalem kogoś do piaskowania/malowania jakoś w kwietniu to ciężko było znaleźć kogoś w okolicy. Ostatecznie zawiozlem do gościa 30km za Słupsk z miejscowosci Trzebielino czy Trzebielino. Koszt za piaskowanie i malowanie proszkowe 4 sztuk 18" 400zl.

masz może jakiś namiar telefon adres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ten gościu co założył temat, numer jest, cennik na drugiej stronie, paleta kolorów, email: [email protected]

Tak wyszedł kolor subaru gold:

http://s2.ifotos.pl/img/IMG0072JP_wrhhnpr.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ten gościu co założył temat, numer jest, cennik na drugiej stronie, paleta kolorów, email: [email protected]

Tak wyszedł kolor subaru gold:

http://s2.ifotos.pl/img/IMG0072JP_wrhhnpr.JPG

daj link

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może chętny w następny piątek lub sobotę na małe spotkanie na podziemnym parkingu w forum ;>

Można się ustawić :)

To jak z tym spotem? chętnie dołacze....choć dużo pracuje więc róznie z czasem... można coś powoli sutalić z terminem...

pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym spotem? chętnie dołacze....choć dużo pracuje więc róznie z czasem... można coś powoli sutalić z terminem...

pozdr,

Widzę, że jednak B8 się pojawiło :-) Jest duża szansa, że w Święta pojawię się choć na 1 dzień, może by się wtedy jakoś ustawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym spotem? chętnie dołacze....choć dużo pracuje więc róznie z czasem... można coś powoli sutalić z terminem...

pozdr,

Widzę, że jednak B8 się pojawiło :-) Jest duża szansa, że w Święta pojawię się choć na 1 dzień, może by się wtedy jakoś ustawić?

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym spotem? chętnie dołacze....choć dużo pracuje więc róznie z czasem... można coś powoli sutalić z terminem...

pozdr,

Widzę, że jednak B8 się pojawiło :-) Jest duża szansa, że w Święta pojawię się choć na 1 dzień, może by się wtedy jakoś ustawić?

:thumbup1:

jestem za , jeśli nic nie wyskoczy a wszystko wskazuje, że nie to można coś ustalić dostosuje się:)

pozdr ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w ZK na parę dni, ale gdyby ktoś coś to chętnie się wybiorę chociażby na mini spota;) Panowie organizować się!! Takie duże miasto a cięzko ekipę zbić do kupy. Ja się dostosuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w ZK na parę dni, ale gdyby ktoś coś to chętnie się wybiorę chociażby na mini spota;) Panowie organizować się!! Takie duże miasto a cięzko ekipę zbić do kupy. Ja się dostosuje.

piątek? ale to też nic pewnego mega zarobiony w robocie jestem.... ale jak coś możemy na PT się łapać/ jeśli będziesz do piątku...

pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...