Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jak reszta? @krzaqbrd @tomek1974 @Heble69 @matixxxDEE

@marcin120383 będę w Darłowie, więc może być i gdzieś bliżej. Najlepiej wieczorkiem, jak dojdę do siebie po 700 km trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej . Ustalacie gdzie i o której to jak dzisiaj za dużo ???? nie będzie to też chętnie wpadnę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja mogę podjechac gdzieś w stronę Darłowa tylko może jeszcze ktoś się skusi 

a ty będziesz długo w tym Darłowie bo dziś tak naprawdę mam ostatni termin bo jutro auto trafia do lakiernika i z tydzień czasu tam będzie 

także kto ma ochotę niech się odezwie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co potrzebujesz, zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mateusz8769 napisał:

Witam

Macie może do polecenia jakiegoś zaufanego mechanika w Koszalinie ? 

Nie ma tutaj takich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Dev napisał:

Co potrzebujesz, zrobić?

Już jakiś kontakt mam - może to wypali. 
 

Póki co pierdoły szczerze mówiąc: wymiana oleju w skrzyni manualnej, poduszki pod skrzynią i płyn hamulcowy razem z czyszczeniem wysprzęglika. To ostatnie głównie w celu sprawdzenia czy pomoże to na szarpanie przy ruszaniu z 1 na rozgrzanym. 
 

Poza tym przydałby się ktoś kto dba o to co robi, bo po przygodach z małymi warsztatami gdy miałem jeszcze Vectrę C ciężko komuś zaufać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mateusz8769 napisał:

Już jakiś kontakt mam - może to wypali. 
 

Póki co pierdoły szczerze mówiąc: wymiana oleju w skrzyni manualnej, poduszki pod skrzynią i płyn hamulcowy razem z czyszczeniem wysprzęglika. To ostatnie głównie w celu sprawdzenia czy pomoże to na szarpanie przy ruszaniu z 1 na rozgrzanym. 
 

Poza tym przydałby się ktoś kto dba o to co robi, bo po przygodach z małymi warsztatami gdy miałem jeszcze Vectrę C ciężko komuś zaufać. 

wysprzęglika sie nie czysci tylko wymienia na nowy, z płynem hamulcowym to bym za bardzo nie szalał, bo kto wie to w A4 mozna narobic takiego g....a ze sam diabeł tego nie wyprostuje, tutaj bym uważał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dev napisał:

wysprzęglika sie nie czysci tylko wymienia na nowy, z płynem hamulcowym to bym za bardzo nie szalał, bo kto wie to w A4 mozna narobic takiego g....a ze sam diabeł tego nie wyprostuje, tutaj bym uważał

No to mnie zaskoczyłeś. Ponoć co 2 lata należy go wymieniać. Wysprzęglika bardziej chodzi o odciągnięcie płynu z niego by zalać nowym. Przynajmniej tak tutaj na forum chłopaki pisali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...