Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

zakupilem odzyweczki na nowy miesiac :) tym razem bede testowal: ZMA + Tribulusa + AAKG + Carbo + bialko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zmija ja nie robię bo jadę na sucho. :P Inna sprawia wiadomo kiedy. Ale właśnie mam zamiar iść zrobić sobie badania aby sprawdzić co i jak pod skórą krąży. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sucho to nawet trawa nie rosnie :decayed:

Tez prawdaaa:) kazdy ma takie granice ktorych nie przeskoczy na sucho...wtedy wyjscia sa 2 albo jest zadowolony juz albo bije soki..

Tez jade na sucho ale po ostatnich wydarzeniach gdzie zawinal sie moj kumpel wiem ze pojde zrobie badania zeby ozbaczyc co i jak:)

duzo ludzi ma ukryte wady serca nie trzeba bic sokow zeby sie przekrecic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem ostatnio do pracy badania krwi i moczu i było wszystko ok :wink4: a wątroby i innych podzespołów na razie nie badam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a metkę uwielbiam ma za***isty smak z piwem :naughty:

Tzieland bywasz czasem na tej siłowni w Gdańsku co mi wysłałeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, że bywam :kox: minimum 5 razy w tygodniu, tylko że o różnych porach, bo wszystko zależy od zmiany w pracy :przebiegly: ale z czystym sumieniem stwierdzam, że jest to najlepsza siłownia na pomorzu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, że bywam :kox: minimum 5 razy w tygodniu, tylko że o różnych porach, bo wszystko zależy od zmiany w pracy :przebiegly: ale z czystym sumieniem stwierdzam, że jest to najlepsza siłownia na pomorzu :good:

to będę musiał się wybrać na początek z Tobą by trochę ogarnąć temat :wink4:

10 lat przerwy zrobiło swoje :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, że bywam :kox: minimum 5 razy w tygodniu, tylko że o różnych porach, bo wszystko zależy od zmiany w pracy :przebiegly: ale z czystym sumieniem stwierdzam, że jest to najlepsza siłownia na pomorzu :good:

to będę musiał się wybrać na początek z Tobą by trochę ogarnąć temat :wink4:

10 lat przerwy zrobiło swoje :confused4:

nie ma sprawy, zaraszam pod swoje skrzydła :kox: chociaż ja sam dopiero 3 miesiąc tyram ale wiem, że co nieco, szczegónie podpatrując innych jak ćwiczą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 lat przerwy dużo a wcześniej dużo ćwiczyłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już się nie mogę doczekać środy :kox: po kilku dniach przerwy powinno być dobrze :evil: a siła ładnie poszła po tej kretce Universala, z treningu na trening jest lepiej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiek około 17 lat szkoła średnia (fotka robiona 11 lat temu) waga 60 kilogramów

wyłącznie podciąganie się na drążku i pompki z obciązeniem jakimś tam żelastwem

(w klasie nawet kilku koksiarzy nie mogli mi dać radę na rękę a ważyli po 90kg po roku pakowaniu w siebie koksach)

bez żadnych wspomagaczy i diety

podciąganie się na drązku z obciązeniem 10 kilogramów 27 razy zpełnym zwisem i pełen podciąg

pozniej poszedłem na siłownie spr. jakie rezultaty

osiągi 90kg na klatę

seria na biceps sztanga to 40kg.

na plecy na wysięgniku brałem 100kg

bardzo słabe miałem barki

reszty nie pamietam

pozniej było tylko lepiej ale tylko przez dwa lata po tym okresie poważny problem ze zdrowiem :confused4: i tak zakończyłem kariere pseudo mięśniaka

pamietam tylko że rekord był taki że w wieku 19 lat latem na biceps brałem serie po 5x3 razy jakieś 80kg

mogę sie pochawalić, że miałem bardzo silne łapy biceps i przedramię i plecy reszta była kiepsko wyćwiczona z uwagi na ćwiczenia typowo domowe

fotka jak miałem około 17 lat

image.jpg

dzisiaj ledwo 10 razy podciągne się na drązku :polew:

mój cytat :>

teraz 80kg przy 173cm

myśle, że przez kilka dobrych tygodni a nawet miesiecy powinienem własnie ćwiczyć na drążku pompki i takie tam ogólno rozwojowe aby nie wyzionąć ducha.

już jednego błędu nie popelnie jakieś 3 lata temu poszedłem na siłownie przyszpanować jak się dorwałem to przez 2 godziny nie schodziłem z żelastwa na drugi dzień gorączka 39C skurcz mieśni i tydzień zwolnienia lekarskiego przez kilka dni nie mogłem tyłka sobie potrzeć taki dostałem skórcz mięśni :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo niestety zbytnio pozrywałeś włókna. Ogólnorozwojowy trening na początek i będzie dobrze.

A kreatyna jeżeli przesadzi się z ilością, źle wpływa na nerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cristoforo parę tygodni pochodzisz na siłke i dużo wyników sądzę powróci :wink4: wiadomo, że na początku szału nie będzie ale jak kiedyś miało się do czynienia z siłownią to teraz będzie tylko trzeba do tego wrócić, bo sądzę, że jakieś tam mięśnie się zachowały :good:

wg mnie nie będzie tak źle :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na siłce trener mówił ze mięsnie zapamiętują ruchy i przypominają sobie nawet jak miały kilka lat przerwy i łatwiej jest wrócić do formy niz tym co zaczynają dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady,niektorzy wala po gram tescia tyg,a mete przegryzaja jak wit C i zyja...

zeby se zrobic krzywde po kreatynie to trzeba byc maestro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady,niektorzy wala po gram tescia tyg,a mete przegryzaja jak wit C i zyja...

zeby se zrobic krzywde po kreatynie to trzeba byc maestro

Bo wszystko jest dla ludzi... tylko z glowa.. ja jestem tego zdania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...