Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to sie nadaje na PCT po cyklu SAA lub PH samo w sobie nie dziala za dobrze jesli chodzi o podniesienie wlasnego testo bo to nic nie daje a nie podniesie na tyle by mialo to efekt anabliczyny jedynie bedzie sie chcialo wiecej :brzydkibanan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli tylko libido do góry :doh: z tym akurat nie ma problemów :decayed: a jakbym to połączył z jakimś E-Blockiem (blockerem estrogenów) ? bo już kupiłem i chciałbym to zużyć :wink: a żadnego cyklu nie będę miał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym to zrobil tak m-drol bialko wegle storm shock mono witaminy gluta i na odblok daa :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotrek: racja od Cybera :wink: ale dobra promocja nawet :kox: i skoro polecasz to wezmę to z mono też od cybera CMC :naughty:

@michail: m-drol to chyba prohormon? nie chcę na razie się ładować w takie rzeczy, poza tym za to co napisałeś wydałbym prawie całą wypłatę a niestety trzeba galerianki jakoś opłacać :decayed:

także na razie zrobię sobię "cykl" DAA + mono + blocker estrogenu

tylko jaki blocker? nie chcę nic typu tamoxyfen, leteral itp bo to bez sensu, myślałem raczej o czymś z odżywek co by wstrzymało estrogen :whistling: mocniejszych nie ma po co brać, bo ginekomastii się nie spodziewam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba rzeczywiście odpuszczę blokera :wink: w sumie nie chcę robić nie wiadomo jakiego cyklu, bo lato idzie, ciepło będzie więc szału nie potrzebuję :decayed: coś większego zrobi się dopiero po wakacjach na jesień/zimę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odblok to raczej apteczny po takich srodkach

moze i racja w sumie ludzie biora apteczny ale ja bym polecial na daa + test freak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testował ktoś daa ? warto ? bo czytając opinie podnosi tylko libido, a na jego brak nie narzekam:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz u cybera promo na daa 250g +mono 300g za 69zl i mysle czy by nie wziac

oplaca sie o ile bedziesz bral mono w dt 6-7g a dnt 3-4 i do tego bialko 2-3g na kg ciala i wegle 6g na kg ciala (oczywiscie uwzgledniajac posilkii zawartosc w nich bialka i wegli) do tego glutamine po kazdym posilku 5g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz u cybera promo na daa 250g +mono 300g za 69zl i mysle czy by nie wziac

oplaca sie o ile bedziesz bral mono w dt 6-7g a dnt 3-4 i do tego bialko 2-3g na kg ciala i wegle 6g na kg ciala (oczywiscie uwzgledniajac posilkii zawartosc w nich bialka i wegli) do tego glutamine po kazdym posilku 5g

michaił z całym szacunkiem do Ciebie sądzę, że Piotrkowi nie trzeba mówić co i jak ma brać :wink:

ja osobiście biorę mono 5 g przed treningiem i 5 g po treningu, a w dni nietreningowe rano i wieczorem po 5 g, oczywiście plus minus bo to łyżeczką do herbaty odmierzam :decayed:

michaił powiedz mi jeszcze jak połączyć to DAA z test freakiem? bo daa do 4g max raz dziennie a tego test freaka jak podawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną porcję produktu (4 kapsułki) należy popić szklanką zimnej wody (ok. 250 ml). Spożywać bezpośrednio przed snem na pusty żołądek, przynajmniej 30 minut po ostatnim posiłku. Zaleca się nieprzerwanie stosowanie przez 8 tygodni, po czym 2 tygodnie przerwy :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...