Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie z czym jecie twaróg chudy? Ja go nie lubię a wiem, że muszę zacząć go jeść. Jedyna postać pod jaką go trawię to z cukrem i makaronem :decayed: Może macie jakieś pomysły co by go osłodzić?

Polecam super sposób na biały chudy ser: Kostka chudego sera, szklanka chudego mleka i jak ktoś musi płaska łyżeczka słodziku w proszku całość miksujesz w blenderze i wychodzi pyszny shake do picia:) zamiast słodzika można garść owoców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie z czym jecie twaróg chudy? Ja go nie lubię a wiem, że muszę zacząć go jeść. Jedyna postać pod jaką go trawię to z cukrem i makaronem :decayed: Może macie jakieś pomysły co by go osłodzić?

Polecam super sposób na biały chudy ser: Kostka chudego sera, szklanka chudego mleka i jak ktoś musi płaska łyżeczka słodziku w proszku całość miksujesz w blenderze i wychodzi pyszny shake do picia:) zamiast słodzika można garść owoców.

nienawidzę białego sera ale przed chwilą zrobiłem w/w szejka z jagodami i potwierdzam, bardzo smaczne :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie pije z czarną porzeczką, troszkę kwaśne ale za to ile wit C:) bezcenne. Bananowe polecam dla mnie najlepsze. Dosładzałeś słodzikiem? Ja mimo że lubie biały ser to takie szejki pije od dawna, wyparły ser w czystej postaci hehe. Tylko trzeba dać sporo mleka bo wychodzi gęste jak da sie za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde biały ser w postaci szejka :eusathink: Bo ja nienawidzę samego sera. Jeśli dodam chociaż trochę cukru to rewelka ale samego nie zjem. Tak samo ze szypiorem, też nie ruszę :wink: Chyba pozostaje mi najbardziej sprawdzony sposób dla mnie, czyli ser + makaron + łyżeczka cukru :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja daje ok 250-270 g sera więc musi być troche więcej mleka.

Jutro rano też dowalę całą kostkę :decayed: dzisiaj to tak na spróbowanie czy przełknę :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden ser nie zastapi miesa...posilek bez miesa to jak sex bez kobiety

:thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

nie rozumiem tych co cwicza i nagle staja sie wegami masakra pacany!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem mięsożercą :wink: i nie odstawie go pewnie nigdy :wink: a to że czasem coś innego wpadnie na talerz to może tylko po to żeby nie zbrzydło w kółko to samo... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto żre cały dzień mięso?? Bez jaj,panowie.Też nie mam dnia bez mięsa,tak samo jak i bez góry warzyw :) Ale popieram przedmówcę,że nie tylko padliną człowiek żyje.A według zasad powiedzmy zdrowego odżywiania to mięsko jest najlepiej przyswajalne dopiero póżnym popołudniem i jedzenie go wcześniej bardzo wydłuża czas jego trawienia,i nie jest wykożystane na maksa;)

Twarożek można jeszcze opierd*lić jak nadzienie do naleśników,czyli pomieszany z cukrem(miodem) i żółtkiem,oraz śmietaną ale niekoniecznie.

Tzeland-zamiast makaronu i cukru kup sobie STEWIĘ,to słodzik ale naturalny,zdrowy,smaczny i nie ma aspartamu więc oszczędza flaki.Ja nie słodzę nic,ale w rodzinie tego używają.Spróbój nie pożałujesz,bo kalorii mało a słodsze od cukru;))

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ----------

Twarożek z cebulą lub czosnkiem też zajebioza.Do tego natka pietruszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden ser nie zastapi miesa...posilek bez miesa to jak sex bez kobiety

:thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

nie rozumiem tych co cwicza i nagle staja sie wegami masakra pacany!!

akurat weganie nie jedzą sera :decayed:

w serze mamy pełnowartościowe białko zwierzęce, po za tym kto napisał ze je cały dzień tylko ser ? a ile razy dziennie można jeść non stop mięso...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly dzien caly tydzien caly miesiac caly rok ja tylko miecho!!!!! czasem tylko co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz jem tylko 5 posiłków więc w 2 z nich jest biały ser a pozostałe 3 mięcho, nie przepadam za serem ale przygotowanie szybkie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam ser z miodem :decayed: idę na łatwiznę, jestem leniwy jeśli chodzi o przygotowywanie posiłków :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto poleci dobrego spalacza (sprawdzonego), dostępnego w Polsce oczywiście :P może cos z KFD? Spalacze Tłuszczu / Odchudzanie / SKLEP KFD.pl

i co myślicie o tej promocji 49 ZŁ ? Bio Tech USA Fat Burner Super 100 tab. + Thermo Drine 60 caps. za FREE SKLEP ? Niska Cena

158 ZŁ ? Dyma Burn + Thyroburn + Torba GASPARI o wartości 139 zł za FREE!!!! SKLEP ? Niska Cena

a może lepiej Thermal Pro od Cybera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...