Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie ma sztywnych dawek,musisz zobaczyc sam jaka ilosc dziala na ciebie fajnie,trzymalbym sie tego.

czasem jem cos i wg zalecanyc dawek wystarczylo by mi na 1miesiac,a w rzeczywistosci wychodzi 2tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto poleci dobrego spalacza (sprawdzonego), dostępnego w Polsce oczywiście :P może cos z KFD? Spalacze Tłuszczu / Odchudzanie / SKLEP KFD.pl

i co myślicie o tej promocji 49 ZŁ ? Bio Tech USA Fat Burner Super 100 tab. + Thermo Drine 60 caps. za FREE SKLEP ? Niska Cena

158 ZŁ ? Dyma Burn + Thyroburn + Torba GASPARI o wartości 139 zł za FREE!!!! SKLEP ? Niska Cena

a może lepiej Thermal Pro od Cybera?

Thermal Pro nie na każdego zadziała, jedni mają konkret kopa i czują pełną moc a na drugich w ogóle nie działa...

Lepiej już może Thyrotherma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie spróbuję Thermala przez miesiąc i najwyżej później zarzucę Thyrotherma :thumbup1:

---------- Post dopisany 13-08-2012 at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany 08-08-2012 at 08:14 ----------

Które Amino polecacie, bo swojego już nie moge łykać bo ma przeokrtuny smak :kwasny:

59 ZŁ ? Dymatize BCAA Complex 2200 - 200 kaps. SKLEP ? Niska Cena

48 ZŁ ? MHP BCAA 3300 120 tab. 4-1-1 Leucyna !! NOWOSC SKLEP ? Niska Cena

69 ZŁ ? Bio Tech USA 3P Amino Matrix - 240 tabl. SKLEP ? Niska Cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bark mi wyskoczył przy wyciskaniu :facepalm: nastawiłem sobie sam ale tak yebało że pojechałem na sor...no i mnie zagipsowali :facepalm:

O żesz ku :shock3: To ile wyciskałeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie mało bo zaczynałem dopiero 70kg ale miałem za nisko stojaki ustawione i przy odkładaniu prawą ręką nie trafiłem i przeciągnęło mi do tyłu :doh: wszystko z własnej głupoty i pośpiechu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kolego tak zakończyłem swoją przygodę z siłką, bark mi wyjeb.....

tylko że mnie nie zagipsowali tumany i teraz mam coś z obojczykiem ze się rusza trochę i ręka boli od czasu do czasu jak mocniej coś obciążę

ja robiłem ostatnie powtórzenie i się na nim skończyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie spróbuję Thermala przez miesiąc i najwyżej później zarzucę Thyrotherma :thumbup1:

---------- Post dopisany 13-08-2012 at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany 08-08-2012 at 08:14 ----------

Które Amino polecacie, bo swojego już nie moge łykać bo ma przeokrtuny smak :kwasny:

59 ZŁ ? Dymatize BCAA Complex 2200 - 200 kaps. SKLEP ? Niska Cena

48 ZŁ ? MHP BCAA 3300 120 tab. 4-1-1 Leucyna !! NOWOSC SKLEP ? Niska Cena

69 ZŁ ? Bio Tech USA 3P Amino Matrix - 240 tabl. SKLEP ? Niska Cena

:eusathink::eusathink::eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kolego tak zakończyłem swoją przygodę z siłką, bark mi wyjeb.....

tylko że mnie nie zagipsowali tumany i teraz mam coś z obojczykiem ze się rusza trochę i ręka boli od czasu do czasu jak mocniej coś obciążę

ja robiłem ostatnie powtórzenie i się na nim skończyło

ryzyko "zawodowe" :facepalm: jakoś to może będzie...

A tym czasem mam 14dni L4, jadę się regenerować na wybrzeże :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kolego tak zakończyłem swoją przygodę z siłką, bark mi wyjeb.....

tylko że mnie nie zagipsowali tumany i teraz mam coś z obojczykiem ze się rusza trochę i ręka boli od czasu do czasu jak mocniej coś obciążę

ja robiłem ostatnie powtórzenie i się na nim skończyło

ryzyko "zawodowe" :facepalm: jakoś to może będzie...

A tym czasem mam 14dni L4, jadę się regenerować na wybrzeże :whistling::decayed:

hahaha to po to sobie bark wybiłeś :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szybko,szybko.Ja też kibluje 4 tydzień.Yebaniutki kręgosłup+ debilne pomysły serii z maxymalnym obciążeniem .Robienie siły wyszło mi bokiem.Nasłuchałem się bzdur o krótkich i ciężkich treningach dla ektomorfików i .... g*wno. Naderwany biceps,łokcia dotknąć nie mogę,nastawianie gręgosłupa.

Nigdy więcej się nie pokuszę na trening w stylu siła wykonywany solo.To porażka na starcie.A było k*rwa tak pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko panowie

mam takie pytanko ilu z was robi treningi FBW? chodzi mi m.in. o odmianę HST?

czy takie ułożenie treningu będzie odpowiednie: Trening HST

a może polecicie coś lepszego na zrobienie suchej masy mięśniowej przy jednoczesnym zgubieniu tłuszczyku?

aktualnie lecę na splicie + aeroby + spalacz tłuszczu + normalne żarcie ale z ograniczonym tłuszczem i węglami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo sile robic trzeba umić

No robiłem 5 tydzień,ostatni.Rozgrzewki extra długie.Siła szła pięknie ,aż byłem w szoku.Pewnie chodzi ci o brak chemii,czy amatorszczyznę? Bo z siłownią mam do czynienia od 15 latek,oczywiśie z przerwami pół/pół niech będzie.I trochę swój organizm znam.Nawyki ,dporacowuje,ale żle naprawdę nie jest.Większość ćwicze sam bo koncentruje się na technice i ćwiczeniu wogóle.Progres mam zadowalający mnie bardzo i satysfakcję że to nie woda.A wogóle to mam to głęboko bo po miesiącu nie spadłem nawet deko,a obwody szybko wrócą;),taka zaleta ćwiczenia na sucho.A wiesz dlaczego mam to jeszcze głębiej,bo dziś był w końcu TRENING ,haahaaaaaaa!! I nie byłolipy!!

A tak nawiasem to tylko niskopienni nie mają problemów z kręgosłupem.Jak się ma dwa metry to tak na 99% się coś załapie.Ja mam stary uraz z pracy ,który czasem o sobie da znać przy niefortunnym ruchu i tyle,wiem że muszę uważać i ĆWICZYĆ,bo twardym trza być;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po 3 tygodniowej przerwie wczoraj bylem na silowni, myslalem ze przy FBW zejde tam :decayed: Troche odpuscilem z kg i bardziej na rozciagniecie polecialem, to zakwasy dzis lekkie mam :wink: . Jeszcze z 1 trening polece lajtowo i bede sie odchudzał :doh: . Postaram sie dieta i aerobami i fbw zleciec troche z waga i musze dopracowac brzuch, pal go licho niech strace z 3 kg. Za to w zime troche przymasuje :banan: ( Myslicie ze twister z fitplaya bedzie dobrym zakupem do wieczornego krecenia sie w domu po 15 min? Do tego ABS albo bieganie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...