Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

działa działa :naughty:

Opublikowano

miales efekt indianina?:decayed:

Opublikowano

Są dwie wersje, polecam bez, flush rozwala system :decayed:

Opublikowano

ja wole ten flush :kox:

Opublikowano

Mi wystarcza na razie NAPALM w shotach. Piję tylko na klatkę i barki i jest ok

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
Mi wystarcza na razie NAPALM w shotach. Piję tylko na klatkę i barki i jest ok

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Ma ohydny smak, jest drogi i nie działa.

Opublikowano

Nie wiem gdzie jest drogi ale na pewno nie u mnie ;)

Większość shotów ma ohydny smak ;)

I widocznie jesteś już tak przeżarty że na ciebie nie działa. Ja nie biorę takich rzeczy dużo więc dla mnie jest ok ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

A ja znalazłem sobie za***isty sposób jak się wypocić bez tej j**anej bieżni czy orbitreka :decayed:

Nauczyłem się napierdalać w gruszkę bokserską i normalnie jak się stoi i tłucze to pot leci ciurkiem po plecach :kox::naughty:

( bez skojarzeń :grin::grin: )

Opublikowano

a sam walisz ta gruszke czy z kolega?:grin:

Opublikowano
A ja znalazłem sobie za***isty sposób jak się wypocić bez tej j**anej bieżni czy orbitreka :decayed:

Nauczyłem się napierdalać w gruszkę bokserską i normalnie jak się stoi i tłucze to pot leci ciurkiem po plecach :kox::naughty:

( bez skojarzeń :grin::grin: )

pewnie jest i skakanka :decayed: ponoc swietna na rozgrzewke :thumbup1:

Opublikowano
a sam walisz ta gruszke czy z kolega?:grin:

Sam ..koledzy walą sobie po worach :grin:

Skakanka spoko, ale jakoś nie mogę skoordynować ruchów :wink:

Opublikowano

czy ktos z was w wieku ~35 stosuje hrt?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie zmieniam trening i znalazłem Grega Plitta MFT28 ..dobry to pomysł ?

Opublikowano

moim zdaniem bdb :thumbup1: idealnie dopracowana klata :wink:

Opublikowano

panowie wezcie pod uwage to, ze gosc jest "ONLINE",poza tym kazdy ma inne geny i zbudowanie takiej sylwetki czy klaty jest uwarunkowane gentycznie.

trening treningiem...

Opublikowano

Ja bym nic nie kombinował imo klasyczny split jest najlepszy jest tyle rozwiązań ,że zawsze idzie zanotować progres.:wink:

Opublikowano
kazdy ma inne geny i zbudowanie takiej sylwetki czy klaty jest uwarunkowane gentycznie.

trening treningiem...

100% prawda :thumbup1:
Ja bym nic nie kombinował imo klasyczny split jest najlepszy jest tyle rozwiązań ,że zawsze idzie zanotować progres.:wink:

jak nie kombinujesz... to tylko mozesz sie domyslac :wink: klate mozna nabic na wiele sposobow...

Czasami warto dodac jakies cwiczenia lub zamienic... Jeden bedzie happy drugi mniej :wink: genetyka i to jaka sylwetke chce sie osiagnac przez cwiczenia.

Opublikowano

Zrobiłem wczoraj z tego MFT28 klatę, bic i tric..ja jebie dopalone na maxa..wiadomo, że nie zrobiłem wszystkiego tak jak on bo w niektórych ćwiczeniach zabrakło mocy..ale jest ogień jak dla mnie. Wrzucam ten trening na dwa miechy i notuje progresy.

Dziś atakuje barki i nogi z tego treningu :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.