Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rob dropy i za 2miesiace zmien

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jak więcej kg to mniej powtórzeń.

Serio ? :grin:

Reggi zakurw wiecej kg na sztange mniej powtorzen i tyraj na skosie

ile serii z iloma powtórzeniami ? Jechać z ciężarem w górę czy robić dropy ?

Ja robię ostatnio tak

Płaska 12,10,8,6

Skos hantle 12.10.8.6

Skos rozpietki 12,10,10

Przenoszenie nad glowe 12,10,10

W każdym cwiczeniu dokladam ciezar zeby zrobic tylko tyle powt ale zeby juz nie bylo sily na wiecej oczywiście z poprawna technika i bez rozluźnienia miesni

Gora ostatnio sie uksztaltowala fajnie

To mniej więcej robię to samo tylko bez rozpiętek ( zjebany bark ) i jadę po 3 serie max ciężar 3 powt, 6 i 9 . Później butterfly z seriami/ powtórzeniami w takim samej ilości.

Do tego dokładam bramę, ale linki zjechane od dołu i unoszenie rąk ku górze. 12 powt na każdą łapę i później zrzut ciężaru i 8 powt. obie łapy razem.

Dziś np. robiłem cycka, ale robiłem samymi sztangami..no kurfa nie mogę dopiąć cyca :facepalm: Hantlem lepiej czuję ruch i spięcie.

Opublikowano
Jak więcej kg to mniej powtórzeń.

Serio ? :grin:

To jak wiesz to po co pytasz? :facepalm:

Logiczne, ze jak chcesz przywalić ciężar to robisz mniej powtórzeń. A pytanie ile serii i ile powtórzeń jest bez sensu, bo jeśli chcesz żeby mięsień urósł to robi się typowy trening kulturystyczny na masę czyli 4 serie po 12-10-8-8 powtórzeń. Nic innego tak nie wejdzie.

Tutaj każdy może ci opisać co innego i co zrobisz wszystko?

Opublikowano

Tomecz, a czego Ty się tak o wszystko spinasz ? :wink: Jak mi odpisujecie to przesiewam informacje i wyciągam to co mnie interesuje i będzie skuteczne.

Opublikowano

Ja się nie spinam. Za mało testosteronu :D

Po prostu zadajesz laickie pytanie to laicko odpowiadam. A ty walisz te emoty, które gotują krew w żyłach :D

Opublikowano

:decayed::grin:

Biosterolu wywrotkę Ci trza :naughty:

Opublikowano

po biosterolu zanika penis

Opublikowano

Co to biosterol? :D

Opublikowano

podobno jakis kox :naughty:

Opublikowano

Bo nazywa sie jak jakis nawoz do roslin :D

Opublikowano

no w sumie tak,podobnie jak biodiesel :decayed:

Opublikowano

No właśnie :) Więc to chyba jakaś podróbka testosteronu :D A ja tylko prawdziwy wale

Opublikowano

chcialbys zeby byl prawdziwy :grin:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

Myslisz ze to placebo? :D

Opublikowano

kujawski :decayed:

Opublikowano
Mam kumpla co twierdzil ze moc i sila to meta + strzaly... i dzwonil do mnie kilka dni temu ze poszedl na badania do pracy i jak mu zrobili probe watrobowa to lekarka az usiadla i chciala go do szpitala w trybie natychmiastowym klasc. Nigdy nie widziala takich wynikow mowila ze sa na granicy i ze jest to uszkodzenie chemiczne...

Niestety metka z rosji :) na szczescie z tego co wiem kupil 200tab mety i jakis 20 strzalow ale nie wiemczego. Zdarzyl wziac 40 tab i 8 stzalow... mnie to smieszy i za razem przeraza... w jego rozumowaniu on nie pojmuje ze mozna dobrze wygladac na diecie smieje sie jak mu to mowisz ze to nie mozliwe, wiec ma :)

bo prawdą jest że każdy koks powie :yyy 60% to dieta,reszta ćwiczenia

a prawda jest taka że 60% to żarcie i strzały,który kulturysta jest naturalnie na dietkach zbudowany?

Opublikowano

to oni biora koksy? zalamales moj światopogląd :shock3:

Opublikowano
to oni biora koksy? zalamales moj światopogląd :shock3:

Podzielam twój smutek. Myślałem, że to wszystko natural!

Opublikowano

i co teraz bedzie?:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.