Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Opierdoliłem zestaw z MC koło 2000kcal :decayed:

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czasem dobry cheat nie jest zly

Opublikowano

Big mac + frytki + cola + 2x chees, w sam raz przed spaniem dobrze ubił :decayed:

Opublikowano

kiedys za to placilo sie 15zl to slynny zestaw 1700kcal :decayed: dobrze ze wycofali wkoncu lato idzie :kox:

Opublikowano

dziś poszło podobnie :naughty:

Opublikowano

Wy się najadacie tym makiem ? Ja to ojebie i rano rewolucja w kichach jakbym opierdolił wannę grochówki :decayed:

Opublikowano

Dlaczego w KFC nie jecie? Serio wolicie maca?:facepalm:

Opublikowano

kfc jest lepsze od Mc.

Ja w Mc to teraz tylko Mc flurry

Opublikowano

No +1

Opublikowano
kfc jest lepsze od Mc.

Ja w Mc to teraz tylko Mc flurry

+1 Kit-Kat z polewą karmelową wymiata :kox:

ewentualnie ostatnio jadłem chipsy amerykańskie i nawet dają rade :naughty:

Opublikowano

Lion lepszy ;)

Opublikowano
Lion lepszy ;)

:thumbdown:;)

Opublikowano

U mnie dziś był grillowany łosoś :kox:

IMAG1480_zps94b386d8.jpg

Swoją drogą grill który kupiłem jest za***isty ! Powłoka teflonowa super, nic nie przywiera :kox: Polecam każdemu kto chce mieć szybko ogarnięte żarcie bez jebania się w patelnie :decayed:

Opublikowano

mmmm smakowicie wyglada

Opublikowano

U mnie dzisiaj stejk wpadł średnio krwisty, frytki, kolba kukurydzy, 1/4 hamburgera od dziewczyny i sorbet mango :D

Opublikowano

Panowie tydzień nie ćwiczę, spowodowane kompletnym brakiem czasu. Jutro kontynuuje treningi, miewacie takie momenty że po chwilowym postoju w treningach wydaje Wam się że straciliście w obwodach znacząco? :naughty:

Opublikowano
Panowie tydzień nie ćwiczę, spowodowane kompletnym brakiem czasu. Jutro kontynuuje treningi, miewacie takie momenty że po chwilowym postoju w treningach wydaje Wam się że straciliście w obwodach znacząco? :naughty:

nie miewam ,ciagly progres robie.

forma lada tydzien startowa :decayed:

Opublikowano
Panowie tydzień nie ćwiczę, spowodowane kompletnym brakiem czasu. Jutro kontynuuje treningi, miewacie takie momenty że po chwilowym postoju w treningach wydaje Wam się że straciliście w obwodach znacząco? :naughty:

Mam dokładnie to samo :facepalm:

Od tygodnia nie byłem na siłowni. Dopiero jutro zapewne pójdę :/ I spadki w c**j będą :)

Opublikowano

Kilo cycuszków zgrillowane :kox:

IMAG1488_zps76a5879f.jpg

Opublikowano

:slina: a ja sie o glodzie

---------- Post dopisany 07-04-2014 at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2014 at 12:47 ----------

https://www.facebook.com/photo.php?v=10151951037285213&set=vb.310991280212&type=2&theater

:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.