Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do znawców tematu:naughty:-miał ktoś do czynienia ze srodkami takich firm:Bayer,Biosira,Balkan,Genesis,Maxtreeme:decayed: Coś sie może podzielić informacjami:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jakies nowe firmy z odzywkami?:kox:

polecam sobie rozkminic AMIX NUTRITION

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies nowe firmy z odzywkami?:kox:

polecam sobie rozkminic AMIX NUTRITION

A może coś polecisz? Bo próbować wszystkiego to bez sensu :P

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta firma jest tak nowa ze ciezko co kolwiek mowic jak narazie z tego co mi wiadomo to moge polecic bialko beef czyli bialko zwierzece lub 100% serwatke. fajne maja rowniez carbo lub mixy bcaa. firma jest nowa a wskoczyla w czolowke za mhp universalem czy dj jest zaraz za nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się nad ich bcaa bo na 5g całość to aminokwasy, bez żadnych dodatków. Tylko nie mogę znaleźć cen?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzeczona koksiarza została zaproszona na wypas raut gdzie jest sama inteligencja no i koksiarz robił wiadomo wrażenie swoim wyglądem. Otoczony przez mózgowców w okularkach. W końcu jeden się odważył i mówi a to prawdę że wy "duzi" to ledwo do dwudziestu potraficie zliczyć?? . Na to kos NIE nie prawda i zaczyna liczyć eee jeden, dwa, trzy, cztery.. pięć zaczyna sapać i stękać sześć, siedem.. już ledwo wymawia osiem, dziewięć no i dziesięć.. .nastaje cisza po chwili mózgowiec pyta no no a dalej!!! na to koksiarz, DALEJ TO k**wa NA RZEŹBĘ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzeczona koksiarza została zaproszona na wypas raut gdzie jest sama inteligencja no i koksiarz robił wiadomo wrażenie swoim wyglądem. Otoczony przez mózgowców w okularkach. W końcu jeden się odważył i mówi a to prawdę że wy "duzi" to ledwo do dwudziestu potraficie zliczyć?? . Na to kos NIE nie prawda i zaczyna liczyć eee jeden, dwa, trzy, cztery.. pięć zaczyna sapać i stękać sześć, siedem.. już ledwo wymawia osiem, dziewięć no i dziesięć.. .nastaje cisza po chwili mózgowiec pyta no no a dalej!!! na to koksiarz, DALEJ TO k**wa NA RZEŹBĘ! :D

Eee tam. Ktoś tu chyba wrzucał filmik z CT Fletcherem "Boisz się że będzie boleć". Lepiej go obejrzeć i isc na siłownię i robić swoje.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym pisałem. Koleś dobrze gada. I mega wygląda.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladnijcie sobie jego krotka historie nie zawsze byl taki kiedys jadl w mc

---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

tutaj jeszcze jeden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten jeszcze dobrze gada :wink:

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak samemu "zrobić" ZMA? Ktoś tu kiedyś wrzucał proporcje i co kupić w aptece i jak zmieszać.

I co polecicie na wzrost testosteronu? Oprócz igły :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mialem dobre 2lata przerwy cwicze teraz od 5 tyg i wczoraj na silce poszlo 120kg ;)przy wadze 85kg. Teraz robie mase, do konca lipca chce dobic do 90kg a pozniej lekka wycinka ;)

Mysle nad jakims gainerkiem co polecacie ?? i zeby w smaku byl dobry :decayed:

Jeszcze pytanie czy probowal ktos Animal rage ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał, bo w końcu po co ktoś miałby kłamać. Ale jakoś nie wierzę, że po miesiącu można wywalać takie ciężary. Sam ćwiczę uczciwie 2 lata. Jedynie z dietą problemy. I na ławce na serię 95 kg a na maksa 105 kg :shock:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja wczesniej cwiczylem przez 3 lata z waga 75kg cislem 110kg pozniej mialem przerwe 2 lata i teraz zaczolem znowu cwiczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tylko mogę pogratulować :thumbup1: Sam chciałbym tyle wyciskać.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mialem dobre 2lata przerwy cwicze teraz od 5 tyg i wczoraj na silce poszlo 120kg ;)przy wadze 85kg. Teraz robie mase, do konca lipca chce dobic do 90kg a pozniej lekka wycinka ;)

Mysle nad jakims gainerkiem co polecacie ?? i zeby w smaku byl dobry :decayed:

Jeszcze pytanie czy probowal ktos Animal rage ??

Animal za***iste odżywki, możesz brać w ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...