Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Do posiadaczy NAVI PLUS.


Mad_MAX

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie posiadajacy NAVI PLUS , prosze powiedziec:

- czy jestescie zadowoleni ,

- jak z obsluga i przyjemnoscia obslugi ,

- jakie pokrycie polski na mapach i jak to wyglada w rzeczywistosci

- co macie podlaczone dodatkowo procz navi (cd,dvd,mp3 itp)

- jak chodzi radio

- czy wyswietlacz 5,5" jest wystarczajacy

- czy pokazuje tytuly piosenek itp. na wyswietlaczu ??

Jak cos jeszcze chcielibyscie dodac to napiszcie :)

A pytam o te rzeczy bo sie przymierzam moze juz w tym miesiacu , mialem zakladac RNS-E ale jednak to za duzy koszt ponad 3500zl z montazem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad_MAX

A pytam o te rzeczy bo sie przymierzam moze juz w tym miesiacu , mialem zakladac RNS-E ale jednak to za duzy koszt ponad 3500zl z montazem sad

a skąd Ty wziąłeś tą cenę ??

http://www.allegro.pl/item243446315_audi_a6_konsola_srodkowa_kosz_pod_navi.html

tj. powiedzmy 900 zł z przesyłką + 1900 RNS-E + 200 zł anteny kable itp = 3000 zł co wychodzi jakieś 900 zł drożej niż Audi Plus ale różnica jest kolosalna... masz czas siedź na allegro i poluj na kompletny kosz po co masz płacić komuś za montaż jak możesz zrobić to sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad_MAX

A pytam o te rzeczy bo sie przymierzam moze juz w tym miesiacu , mialem zakladac RNS-E ale jednak to za duzy koszt ponad 3500zl z montazem sad

a skąd Ty wziąłeś tą cenę ??

http://www.allegro.pl/item243446315_audi_a6_konsola_srodkowa_kosz_pod_navi.html

tj. powiedzmy 900 zł z przesyłką + 1900 RNS-E + 200 zł anteny kable itp = 3000 zł co wychodzi jakieś 900 zł drożej niż Audi Plus ale różnica jest kolosalna... masz czas siedź na allegro i poluj na kompletny kosz po co masz płacić komuś za montaż jak możesz zrobić to sam...

Jak ja to zrobie sam to bede swiety :( Nie to zebym mial dwie lewe rece ale sie boje po prostu ze cos zle zamontuje , zle podlacze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrób sobie fotki przed rozkręcaniem gdzie co i jak... to powiedz ile Cię skasująza navi RNS z montażem tylko nie kituj... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad_MAX, jesli chcesz miec dobre mapy, to nie oszczedzaj (ew. poczekaj troche i odloz odpowiednia kwote) i bierz RNS-E. Koszt montazu RNS-E i NAVI+ jest zapewne ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michas coś ale nie widać żeby do 6. zakładał...

On do A6 nie zaklada bo stwierdzil ze za skomplikowane :(

Tam gdzie ja dzwonilem to mi powiedzieli:

Za full RNS-E 3600zl tylko ze tutaj od razu DVD zakupie :) bo szkoda marnowac 7" heheh

Za full Navi Plus 1950zl tylko ze tutaj musze od razu dokupic albo zmieniacz cd albo dvd bo takto nici z muzyki.

Tylko ze chyba sie obawiam bo beda mi rezac stare graty a nie wsadzac ori :(

To zakladanie u mnie to tylko moje widzi mi sie :P Bo rzadko bede korzystal z navi (bo nie jezdze w trasy :P, no rzadko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad_MAX

Tylko ze chyba sie obawiam bo beda mi rezac stare graty a nie wsadzac ori sad

jak ja nie nawidzę druciarstwa... :rant: a widzisz moje wyliczenia są z wszystkim ori tak jak powinno to być zrobione więc nie spiesz się poszukaj na allegro napewno trafisz w końcu w dobrej cenie

aaa i jeszcze jedno - masz multifunkcję ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad_MAX

Tylko ze chyba sie obawiam bo beda mi rezac stare graty a nie wsadzac ori sad

jak ja nie nawidzę druciarstwa... :rant: a widzisz moje wyliczenia są z wszystkim ori tak jak powinno to być zrobione więc nie spiesz się poszukaj na allegro napewno trafisz w końcu w dobrej cenie

aaa i jeszcze jedno - masz multifunkcję ??

Nie mam, a to cos zle ?? :( A tak wogole to u mnei sie da podlaczyc RNS-E ?? ja mam z 98r. bryczke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Navi Plus i mapę Polski 2007/2008

na wyświetlaczu to wygląda jak kiepska gierka na Atari, naprawde kiepsko, kolory wyznaczonej trasy i innych ulic sie zlewają, na dużym wyświetlaczu nie ma nazw ulic, pojawiają sie tylko między zegarami. Wprowadzanie adresu docelowego zajmuje sporo czasu, bo wszystko odbywa sie za pomocą pokrętła. Nie wiem jeszcze jak jest z pokryciem Polski, bo używam jej na razie tylko w Warszawie, ale na małych osiedlowych uliczkach sie gubi. Tzn nie pokazuje właściwej ulicy, tylko np inną równoległą.

W samochodzie służbowym używam palmtopa z programem Auto Mapa i jest to o lata świetlne lepsze niż Navi Plus.

Radio gra kiepsko (albo mam już zajechane głośniki), u kolegi takie zwykłe fabryczne radio :audi: gra o niebo lepiej.

Także jak możliwośc to lepiej wez tą lepszą, albo wogóle jakiegoś palmtopa z dobrym programem nawigacyjnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Navi Plus i mapę Polski 2007/2008

na wyświetlaczu to wygląda jak kiepska gierka na Atari, naprawde kiepsko, kolory wyznaczonej trasy i innych ulic sie zlewają, na dużym wyświetlaczu nie ma nazw ulic, pojawiają sie tylko między zegarami. Wprowadzanie adresu docelowego zajmuje sporo czasu, bo wszystko odbywa sie za pomocą pokrętła. Nie wiem jeszcze jak jest z pokryciem Polski, bo używam jej na razie tylko w Warszawie, ale na małych osiedlowych uliczkach sie gubi. Tzn nie pokazuje właściwej ulicy, tylko np inną równoległą.

W samochodzie służbowym używam palmtopa z programem Auto Mapa i jest to o lata świetlne lepsze niż Navi Plus.

Radio gra kiepsko (albo mam już zajechane głośniki), u kolegi takie zwykłe fabryczne radio :audi: gra o niebo lepiej.

Także jak możliwośc to lepiej wez tą lepszą, albo wogóle jakiegoś palmtopa z dobrym programem nawigacyjnym :)

Ale jak mowilem mi navi jest srednio potrzebna , a na pewno nie w takim stopniu zeby kupowac palma z navi , bo taka posiadam w komorce. O montaz Navi+ lub RNS tylko ze wzgledow multimedialnych i podniesienie :P prestizu autka hehehehee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie nieco odświeżyć wątek. Potrzebuje nawigacji w aucie z tym że moja A4 jest z 95roku.

Miałem zainstalować NaviPlus ale może zdecyduje się jeszcze na RNS-E - chciałbym wiedzieć czy montaż jest dużo bardziej skomplikowany od NaviPlus (chce się tym sam zająć) oraz z czym ewentualnie mogą być problemy (czy da się zainstalować w tym aucie tą nawigacje).

Rozumiem że trzeba dokonać pewnych "drastycznych" rzeczy zaingerować w konsolę środkową - bardziej zależy mi od strony technicznej czy to zadziała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 DIN, emulator CAN i pozostałe elementy (patrz temat "RNS-E od A do Z" Alvaro w warsztacie ) i robisz bez problemu :) Ewentualnie zegary po 2 lifcie z cyfrowym zegarkiem i poradzisz sobie bez emulatora (chyba)

Generalnie wal do Alvaro na PW. Człowiek bardzo uczynny i pomaga bliźniemu jak może :)

Jeszcze jedno

Jeżeli zastanawiasz się nad NAVI PLUS lub RNS-E to tylko ta druga. ZERO wątpliwości.Warto pomeczyć sie z instalacją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za porady.

Co myślicie o tym: http://allegro.pl/item292816620_nowa_nawigacja_rns_e_dvd_do_audi_a4_s4_rs4.html z tym że brak menu polskiego w tym urządzeniu. Zastanawiałem się czy trudno byłoby to zmienić / zaktualizować do polskiej wersji językowej (bo chyba są polskie wersje?).

Przepraszam za takie podstawowe pytania ale dotychczas się czymś takim nie zajmowałem więc to dla mnie w pewnym sensie nowość.

Może ktoś poleci (mile widziany byłby link) jakieś urządzenie najlepiej w Trójmieście.

Zastanawiałem się jak przerobić konsolę środkową w samochodzie aby taka nawigacja się zmieściła. Można gdzieś kupić taką konsolę która pasowałaby do A4 z 95 roku lub kupić z jakiegoś modelu wyżej ( któraś ma szanse pasować? ) czy raczej trzeba ciąć :mysli: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wszystko co jest potrzebe do opanowania tematu :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12081.0

No i wal smiało do Alvaro na PW. Chłopisko uczynne :) , na 100% Ci pomoże a i całkiem blisko Ciebie mieszka

Pozdrawiam

PS

Ten z linka nie podejdzie,musi byc od A6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...