Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Swap na v8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To juz nie to samo 2.8 i 2.7 to za małe silniki do kosiarki takie cos morzna zamontowac :P

Opublikowano

sam chcesz swapować?

Opublikowano

np tylko że te kosiarki zrobią twoje V8 bez mydła no chyba że będziesz montował V8 biturbo :naughty:

Opublikowano
  • Autor

paput tak sam

abdul81 ja tym na wyscigi nie bede jezdził a ten dzwiek tego 4.2 mi sie podoba ...

Opublikowano

paput tak sam

abdul81 ja tym na wyscigi nie bede jezdził a ten dzwiek tego 4.2 mi sie podoba ...

no to jestem pełen podziwu :good:

też bym wolał V8, takie 300 KM w budzie b5 i tak już będzie latać, do tego jakiś ładny przelot + dolot i będzie :kox:

Opublikowano

szału nie ma z tym v8

VR6t ma za to fajny dzwięk :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kowi nie przegadasz mi :naughty:

mialem a8 4.2 i niechce innego silnika :cool1:

VR6 juz swapowałem do golfa II chce sprobowac czegos innego

ktos pisał zeby włozyc 2.7 biT po co robic cos co jest produkowane w oryginale ??

Opublikowano

kowi nie przegadasz mi :naughty:

mialem a8 4.2 i niechce innego silnika :cool1:

VR6 juz swapowałem do golfa II chce sprobowac czegos innego

ktos pisał zeby włozyc 2.7 biT po co robic cos co jest produkowane w oryginale ??

włąsnie :decayed: a jak w budzie a8 4.2 się sprawowało? sam kiedyś myślałem o takim wozie
Opublikowano

no dzwięk v8 jest :good: między innymi dlatego też idę w V8 tylko że biturbo w RS6 :kox:

Opublikowano

Widzę, że kolega już zdecydowany. W takim razie czekam na rezultaty :good:

Widać, że jesteś rezaczem a nie marzycielem - teoretykiem i nie odpuścisz przy pierwszych trudnościach.

Ja osobiście, kupiłbym silnik z turbo - mój kolega ma golfa r32 i mimo, że objeżdża większość aut, żałuje że nie ma turbiny (i łatwej możliwości podniesienia mocy). Ale to Twój samochód i to Ty będziesz nim jeździł :)

Opublikowano

no dzwięk v8 jest :good: między innymi dlatego też idę w V8 tylko że biturbo w RS6 :kox:

:good:
Opublikowano
  • Autor

kowi nie przegadasz mi :naughty:

mialem a8 4.2 i niechce innego silnika :cool1:

VR6 juz swapowałem do golfa II chce sprobowac czegos innego

ktos pisał zeby włozyc 2.7 biT po co robic cos co jest produkowane w oryginale ??

włąsnie :decayed: a jak w budzie a8 4.2 się sprawowało? sam kiedyś myślałem o takim wozie

Powiem ze jak na tak ciezkie auto to sie zbierało wiec i to mnie skonilo do włozenia tego silnika w lzejsze auto...

Wiec powinno zapie... w budzie b5

jeszcze musze sie dowiedziec od czego szukac koła zamachowego czy podejdzie od v6 czy nie...

Opublikowano

A8 nie jest takie ciezkie wagowo zaczyna sie od 1400kg, wiec jak na swój gabaryt jest to lekki samochód :wink4:

Opublikowano

A8 nie jest takie ciezkie wagowo zaczyna sie od 1400kg, wiec jak na swój gabaryt jest to lekki samochód :wink4:

a6 2.7Bit w Q waży 1800 to a8 byłoby lżejsze :mysli: może to zasługa blachy :decayed:
Opublikowano

A8 nie jest takie ciezkie wagowo zaczyna sie od 1400kg, wiec jak na swój gabaryt jest to lekki samochód :wink4:

a6 2.7Bit w Q waży 1800 to a8 byłoby lżejsze :mysli: może to zasługa blachy :decayed:

A8 jest z aluminium :gwizdanie: a A6 to ciezka krowa[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 12:36_________________________________________________http://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_A8

Opublikowano

A8 nie jest takie ciezkie wagowo zaczyna sie od 1400kg, wiec jak na swój gabaryt jest to lekki samochód :wink4:

a6 2.7Bit w Q waży 1800 to a8 byłoby lżejsze :mysli: może to zasługa blachy :decayed:

A8 jest z aluminium :gwizdanie: a A6 to ciezka krowa[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 12:36_________________________________________________http://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_A8

wiem o tym[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 12:38_________________________________________________a6 2.7Bit w Q waży 1800 to a8 byłoby lżejsze mysli może to zasługa blachy decayed
Opublikowano

4,2 w benzynce wazy ok 2t :wink4:

Opublikowano

4,2 w benzynce wazy ok 2t :wink4:

ciekawe ile sam motor 4.2 waży :mysli:
Opublikowano

A8 W12 waży na pusto w manualu 1995kg dużo alu w niej jest i to dlatego taka "niska" masa[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 13:55_________________________________________________gdzies na necie wyczytałem że 4.2 waży 195kg

Opublikowano

A8 W12 waży na pusto w manualu 1995kg dużo alu w niej jest i to dlatego taka "niska" masa[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 13:55_________________________________________________gdzies na necie wyczytałem że 4.2 waży 195kg

Razem z osprzętem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.