Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] 2.0TFSI - MRMOTORS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wykres po wczorajszym programie u Witka..

20tfsi.jpg

Totalna seria - nic jeszcze nie ruszane. Zostały dwie rzeczy do poprawy - wypadające zapłony oraz ciśnienie paliwa, więc jest szansa na to, że będzie lepiej.. :kox:

Opublikowano

Moment jak w dieslu.. ładne krechy.

Będziesz ładował mocniejszą pompę?

Opublikowano
  • Autor

Moment jak w dieslu.. ładne krechy.

Będziesz ładował mocniejszą pompę?

Podobno pękło 400Nm również, ale póki co zostało 380...

Co do pompy to nie muszę wymienić na mocniejszą, a doprowadzić tą do porządku - albo filtr paliwa, albo pompa trochę szwankuje i nie ma ciśnienia takiego jakie być powinno..

Opublikowano

no moment fajnie idzie ,elastycznosc musi byc duza i ten bonus

Opublikowano

Seria 220KM. Nie wiedziałem, że te silniki mają takie bonusy.

BTW czemu nie ma skali na wykresie?

Opublikowano

BTW czemu nie ma skali na wykresie?

Skala jest, zmień monitor :decayed:

Opublikowano

256 kuca i płaski moment :naughty:

:good:

Opublikowano

Niezły potencjał ma ten silnik, żeby w 1.8T taki wynik uzyskać to trzeba trochę się narezać. Będziesz szedł w większe turbo?

Opublikowano
  • Autor

Czas pokaże, aczkolwiek jeśli będzie coś większego to zapewne GT2871R, które chciałem zrobić w swojej ośce poprzedniej - może tym razem dojdzie do skutku :cool1:

Opublikowano

No to już będzie jechało :) ale koszta też niezłe.

Opublikowano

elegancko :good: mysle nad tym silnikiem bo wlasnie :kox: jest ten plaski moment i duza elastycznosc :good: i jak wrazenia po sofcie w przyspieszeniu?

Opublikowano
  • Autor

Duża różnica jest.. :gwizdanie:

Opublikowano

pieknie wyszlo :cool1: zlwaszcza serie dobra trafiles.

Ciekawe jak Witkowi wychodza 2.0 TFSI z B8 i ciekawe czy tam tez sa takie bonusy :gwizdanie:

Opublikowano

Ciekawe jak Witkowi wychodza 2.0 TFSI z B8 i ciekawe czy tam tez sa takie bonusy :gwizdanie:

jak to jak... 300 koni robi :decayed:

Opublikowano

Duża różnica jest.. :gwizdanie:

Rozwiń trochę temat.

Opublikowano
  • Autor

Duża różnica jest.. :gwizdanie:

Rozwiń trochę temat.

Szczególnie dynamika uległa znacznej poprawie - przy większych prędkościach, czuć że się lepiej napędza ;) - ogólnie d*py jeszcze nie urywa, ale jest lepiej niż przy 220 :rolleyes:

Opublikowano

no to kiedy sie lapiemy :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

we wtorek może? :kox:

Opublikowano

Bardzo ładnie - ma potencjał skurczybyk :decayed:

Opublikowano

Czemu max Nm od 2700 skoro katalogowo jest od 1500 ? Audi w uja przywaliło czy coś nie halooo ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.