Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie najtańsze nowe opony na zimę kupić? 15"


paput

Rekomendowane odpowiedzi

podstawowe pytanie ile chcesz wydać na opony?

Ja sam mam Dębicę frigo 2 i jestem zadowolony. Wiem że GY UG7+ jest super oponą.

Ale jak ja kupowałem opony po zakupie samochodu wiec niestety nie mogłem sobie pozwolić na GY wiec wolałem kupić polską gumę niż jakiś Chiński badziew czy nalewajkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawowe pytanie ile chcesz wydać na opony?

Ja sam mam Dębicę frigo 2 i jestem zadowolony. Wiem że GY UG7+ jest super oponą.

Ale jak ja kupowałem opony po zakupie samochodu wiec niestety nie mogłem sobie pozwolić na GY wiec wolałem kupić polską gumę niż jakiś Chiński badziew czy nalewajkę.

kolega ma racje jak mało kto na tym forum :naughty: :naughty:

kup Dębice :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

89pawel89 : ja smigalem jakis czas na matadorach. Wlasnosci jezdne nienaganne jednak szybko sie bieznik sciera

mam nadzieje ze 3 sezony wytrzymaja :kox:

mysle ze te opony to dobry kompromis miedzy cena a jakoscia...700 za kpl nie ma tragedii :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie całoroczne ja na takich jeżdżę i nie ma różnicy skład do letniej taki sam jedynie rożni się trochę składem z zimówka, ale ogólnie letnie czy zimowe to dla mnie marketing koncernów:)

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

to ty chyba nigdy nie miałeś dobrych opon letnich i dobrych opon zimowych skoro tak piszesz!

co jest do wszystkiego to jest do niczego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie całoroczne ja na takich jeżdżę i nie ma różnicy skład do letniej taki sam jedynie rożni się trochę składem z zimówka, ale ogólnie letnie czy zimowe to dla mnie marketing koncernów:)

Tak, tak każdy chwali swoje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już sam nie wiem, a może lepiej jakieś używki, ma ktoś jakieś na zbyciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już sam nie wiem, a może lepiej jakieś używki, ma ktoś jakieś na zbyciu?

Zależy ile chcesz pojeździć. Sezon? Dwa? Jak tak to używki.

Jeśli więcej kupuj nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już sam nie wiem, a może lepiej jakieś używki, ma ktoś jakieś na zbyciu?

Zależy ile chcesz pojeździć. Sezon? Dwa? Jak tak to używki.

Jeśli więcej kupuj nowe.

no myślę że póki go nie zajeżdżę :kox: masz dojście do jakis tanich armi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już sam nie wiem, a może lepiej jakieś używki, ma ktoś jakieś na zbyciu?

Zależy ile chcesz pojeździć. Sezon? Dwa? Jak tak to używki.

Jeśli więcej kupuj nowe.

no myślę że póki go nie zajeżdżę :kox: masz dojście do jakis tanich armi?

Jedziesz do wulkanizatora i mówisz ile masz kasy na opony. Zawsze coś się znajdzie :wink4:

Przynajmniej ja tak zwykle robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: miałem matadorki zimowe i dobrze wspominam jazdę, zaspy i inne błocko szły jak burza. Miały około od 8 później 5-6 mm i było nieźle. Później nastała Dębica i poniżej 5mm na śniegu źle, na błotku źle, na mokrym... może się zestarzały... Co do wielosezonówek to wyleczyłem się już jak wskoczyłem z dawnego wielosezonowego D124 na zimowe i letnie. Zobaczę jak kolega na nalewkach śmiga i zobaczę co toto warte. W zimie raczej się człowiekowi na cmentarz nie śpieszy, wolniej jeździ, kwestia wyjechania z błota, kolein, śniegu głębokiego wiadomo - ośka. Uff. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę 3 grosze dla potomnych. Kupiłem nowe Dębice Frigo 2 i nie żałuje, śmieszne pieniądze jak za nowe opony, nawet jeśli padną po 2-3 sezonach tak jak tutaj piszecie to nadal nie będę żałował. Jeżdżę sporo, moje osiedle pług widziało chyba tylko na zdjęciu, a ja jeszcze ani razu się nie zakopałem (mam FWD), ostatnio nawet wyciągałem Sprintera z zaspy :wink4:. Na drodze też nie zauważyłem żadnych niepokojących oznak, czy na mokrym, czy na suchym trakcja jak najbardziej ok, z tym że przy normalnym użytkowaniu, bo staram się nie zapierniczać w deszczu/śniegu lub po prostu na mrozie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do firmowego Partnera mój wulkanizator założył mi nowy komplet Sava, opona za śmieszne pieniądze, a przez śnieg idzie jak głupia, zobaczymy jak z ścieralnością.. Wiadomo że w niskim przedziale cenowym nie ma co liczyć na jakieś niskie opory toczenia a co za tym idzie jakieś małe szumy. Ale alternatywa dobra..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w Megance Sava Eskimo S3 i naprawdę dobrze się spisywały,robione w fabryce Good Yeara w Słowenii.

Ja mam Sava na lato, wcześniej miałem GoodYeary - właściwie nie ma różnicy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...