Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Moja A4-ka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 B6 1.9 TDi

Witam!

jest to jedna z ostatnich B6.a co najważniejsze jest z polskiego salonu.

Samochód jest serwisowany u audi.

Jeśli chodzi o przebieg to jest 100% pewny....

Informacje:

Rok: 2004 maj

Przebieg: 34 tys km!!!

skrzynia: 6-bieg manual

Silnik: 1.9 TDi 177KM (wirus)

Kolor:czarna perła

Wyposażenie:

-bixenon

-pakiet oświetlenie

-sportowa skórzana kierownica + gałka zmiany biegow (s-line)

-sportowe fotele (elektryczna regulacja wsparcia odcinka ledzwiowego) (s-line)

-klima 2-strefowa

-kolorowy FIS

-pelna elektryka

-fotochromatyczne lusterka boczne

-fotochromatyczne lusterko wsteczne

mam zamiar dokupic pare rzeczy:

-Nawigacja satelitarna RNS-E

-felgi 17" s-line

-obniżenie zawieszenia

-przednia kratka od S4

-dywaniki welurowe orginalne (juz kupiłem ale zostawie na lato)

narazie wrzuce kilka zdjęc wnętrza bo słaba pogoda :)

dsc08305zm5.jpg

dsc08300fw0.jpg

dsc08288vv1.jpg

dsc08304dy9.jpg

dsc08297lw0.jpg

dsc08264hm5.jpg

dsc08328gx3.jpg

dsc08314px0.jpg

dsc08306mk4.jpg

dsc08312hb4.jpg

dsc08411bq8.jpg

dsc08289vi6.jpg

dsc08310kh7.jpg

p52835632wuw1.jpg

obrazs0011ur0.th.jpg

obrazs0031ww7.th.jpg

dsc07631ut2.jpg

dsc07624zb9.jpg

dsc07617gr9.jpg

dsc07626hv7.jpg

Opublikowano

no piękna. środeczek tez git ( z navi bedzie :drool: ) brakuje tylko ładnej feluni i d*py avanta ;)

Opublikowano

ładna :a4fan: ale ten przebieg mały złaszcza że to diesel :> ciekawia mnie tacy ludzie co kupują samochód

i potem trzymają go w garażu :>

Opublikowano

Naprawdę super furak :) i bardzo dobrze, że sedan :kox: teraz tylko 17" albo 18" i śmigać :]

Opublikowano

Autko w pieknym stanie! Srodek tez piekny.. Sedan w B6 to kwestia gustu.. :decayed:

Ale w przebieg jakos nie moge uwierzyc.. :no: 29 tysiow to nawet silnik jest nie dotarty.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dzięki za komentarze.przebieg jest naprawde pewny.mam juz upatrzone felgi ale jeszcze sie zastanawiam:

http://moto.allegro.pl/item254221873_nowe_polerowane_felgi_wzor_s_line_do_audi_vw_.html

albo

http://moto.allegro.pl/item254015619_orginalne_alu_felgi_do_audi_a4_a6_a8_18_.html

myśle ze 17 powinny wystarczyć...biorąc pod uwage nasze drogi.

Opublikowano

Piękna furka :th: Co do felg to powiem Ci,że pierwsze jak i drugie są bardzo ładne. Choć jak dla mnie to raczej wybrałbym to drugie,z Twoim kolorem autka będą wyglądałby bosko :thumbup:

Opublikowano

w Sedanie widzę drugą opcję :)

Opublikowano

Z tych to tylko 2 :thumbup:

Opublikowano

Ja mysle, ze w sedanie tylko opcja nr 1. Poszukaj B6 dzo-dzo, on mial takie felgi i wygladalo fajnie.

Opublikowano

Piękna furka , przebieg :thumbup: wyposazenie :th: felgi opcjia 2 choć jak dla mnie żadne z powyższych sie nie podobają.

Opublikowano

ładna :a4fan: ale ten przebieg mały złaszcza że to diesel :> ciekawia mnie tacy ludzie co kupują samochód

i potem trzymają go w garażu :>

[OT]

Sasiad ma volvo i wierz mi, jezdzi nim tylko do kosciola (ok 1km w jedna strone) i czasami do rodzinki w niedziele. Auto kupione w salonie w Polsce.

Moze bedzie kiedys sprzedawal :evil:

A audiczka piekna, tez bede mial B6 kiedys (w rodzinie sa 2 b6, a ja tylko mam b5 i to benzyne, jak jakas czarna owca :>)

Opublikowano

Ja mysle, ze w sedanie tylko opcja nr 1. Poszukaj B6 dzo-dzo, on mial takie felgi i wygladalo fajnie.

Tylko, że kolega dzo-dzo miał chyba 18", a to spora różnica przy tych felgach... Widziałem kiedyś takie 17" i nie rzucały na kolana ;) drugie będą fajniejsze :afro:

P.S nie chcę żeby sie tutaj rozpętała wojna, więc peace :a4fan:

Opublikowano

Piekna, piekna, piekna :drool:

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

No przebieg jest obiecujacy - jak na B6 to wypos. GIT :th:

Gratuluje zakupu :oklaski:

Opublikowano

Wszystkie trzy furaki Twoje?? :naughty: :th:

Opublikowano
  • Autor

niestety nie.... :confused4:

Opublikowano

niestety nie.... :confused4:

a szkoda :) ale i tak Audi górą :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

zgadzam sie z Tobą w 100%

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.