Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus


marcin_o23

Rekomendowane odpowiedzi

widać że $$$ nie oszczędza na rezaniu furki :D bardzo ładna A4

bardzo ładnie zrobiona wszystko z głową przede wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie foto z piątku :grin:

dsc0378los.jpg

głupio było odmówic parze młodej :wink: no ale wszyscy byli zadowolenie więc:naughty:

mała mobilizacja i w aucie w końcu są boczki w skórce z kompletu recaro (tyle czasu się kurzyły :grin:) i światło w schowku po montażu lodówki, aha lodóweczka mała ale jakże przydatna :kox: panu młodemu zaschnęło w gardle a tu mała niespodzianka :tongue4:

dsc0376ep.jpg

dsc0372lj.jpg

dsc0373pw.jpg

auto również po małym amatorskim czyszczeniu, glinka cleaner wosk takie tam, jak na pierwszy raz jestem zadowolony, no ale apetyt rośnie :slina:

dsc0363kz.jpg

dsc0367yt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie było aktuala, już myślałem że sprzedałeś :shock3:

Jak zwykle zmiany na duży +

Zazdroszcze boczków,...szukam takich od pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak jakoś brak czasu na mody i na aktualizacje, boczki miałem w komplecie z recaro, jedynie tyły musiałem zrobić przeszczep roletek, kupiłem zwykłe boczki z roletkami i przełożyłem do tych ze skórą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to twoje malenstwo jest piekne:slina:

dokładnie się zgadzam, serce i pasja w nią włożona i sprawie ze auto miażdży :jerk:

mam nadzieje ze moje za jakiś czas tak samo będzie wyglądać, przynajmniej mam taki plan :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak jakoś brak czasu na mody i na aktualizacje, boczki miałem w komplecie z recaro, jedynie tyły musiałem zrobić przeszczep roletek, kupiłem zwykłe boczki z roletkami i przełożyłem do tych ze skórą :wink:

A te skórzane miałeś wcześniej bez zasłonek? Bo z tego co wiem roletki nie pasują p&P bo w boczkach są zastosowane jakieś patenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem bez roletek, w moich boczkach fabrycznych tych z s-linów mam roletki i tu tez chciałem, ogólnie przeszczep jest trudny, cięcie spawanie ale mam zrobione to profi, tylko koszty spore :facepalm: jak na taki bajer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info.Jak mi dasz sprawdzony namiar na firmę która to zrobi profi to biore boczki materiałowe z roletkami bo wiem gdzie takie wyrwać i wstrzymywałem sie z decyzją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś kuruje się po wczorajszym wieczorku :suicide_anim: ale udało mi się zmienić soczewki w bixie na nowsze, chociaż po wymontowaniu swoich okazało się że nie sa takie złe, zobacze tylko czy w nocy jakaś różnica będzie na plus :eusathink:

i mała zabawa z folią :decayed:

dsc0531z.jpg

dsc0536vn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam halogeny żółte, bardzo fajnie to wygląda :decayed: CLH też u mnie w miarę świeci mimo foli:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona ma miejsca, które można wykorzystać przy użyciu wkrętów

---------- Post dopisany 06-10-2012 at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany 22-09-2012 at 16:29 ----------

szybka przymiarka

dsc0561g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin lepiej na 18 starych wyglądało autko

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

chyba że zimówki na te zakładasz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...