Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widać że $$$ nie oszczędza na rezaniu furki :D bardzo ładna A4

bardzo ładnie zrobiona wszystko z głową przede wszystkim

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

takie foto z piątku :grin:

dsc0378los.jpg

głupio było odmówic parze młodej :wink: no ale wszyscy byli zadowolenie więc:naughty:

mała mobilizacja i w aucie w końcu są boczki w skórce z kompletu recaro (tyle czasu się kurzyły :grin:) i światło w schowku po montażu lodówki, aha lodóweczka mała ale jakże przydatna :kox: panu młodemu zaschnęło w gardle a tu mała niespodzianka :tongue4:

dsc0376ep.jpg

dsc0372lj.jpg

dsc0373pw.jpg

auto również po małym amatorskim czyszczeniu, glinka cleaner wosk takie tam, jak na pierwszy raz jestem zadowolony, no ale apetyt rośnie :slina:

dsc0363kz.jpg

dsc0367yt.jpg

Opublikowano

Długo nie było aktuala, już myślałem że sprzedałeś :shock3:

Jak zwykle zmiany na duży +

Zazdroszcze boczków,...szukam takich od pół roku

Opublikowano

widze ze dalej grubo w modach :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

a tak jakoś brak czasu na mody i na aktualizacje, boczki miałem w komplecie z recaro, jedynie tyły musiałem zrobić przeszczep roletek, kupiłem zwykłe boczki z roletkami i przełożyłem do tych ze skórą :wink:

Opublikowano

to twoje malenstwo jest piekne:slina:

Opublikowano
to twoje malenstwo jest piekne:slina:

dokładnie się zgadzam, serce i pasja w nią włożona i sprawie ze auto miażdży :jerk:

mam nadzieje ze moje za jakiś czas tak samo będzie wyglądać, przynajmniej mam taki plan :decayed:

Opublikowano
a tak jakoś brak czasu na mody i na aktualizacje, boczki miałem w komplecie z recaro, jedynie tyły musiałem zrobić przeszczep roletek, kupiłem zwykłe boczki z roletkami i przełożyłem do tych ze skórą :wink:

A te skórzane miałeś wcześniej bez zasłonek? Bo z tego co wiem roletki nie pasują p&P bo w boczkach są zastosowane jakieś patenty

Opublikowano
  • Autor

miałem bez roletek, w moich boczkach fabrycznych tych z s-linów mam roletki i tu tez chciałem, ogólnie przeszczep jest trudny, cięcie spawanie ale mam zrobione to profi, tylko koszty spore :facepalm: jak na taki bajer

Opublikowano

Marcin kozactwo kosztuje :decayed:

Opublikowano

Dzieki za info.Jak mi dasz sprawdzony namiar na firmę która to zrobi profi to biore boczki materiałowe z roletkami bo wiem gdzie takie wyrwać i wstrzymywałem sie z decyzją

Opublikowano

dobra fura w dobrych rekach!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dziś kuruje się po wczorajszym wieczorku :suicide_anim: ale udało mi się zmienić soczewki w bixie na nowsze, chociaż po wymontowaniu swoich okazało się że nie sa takie złe, zobacze tylko czy w nocy jakaś różnica będzie na plus :eusathink:

i mała zabawa z folią :decayed:

dsc0531z.jpg

dsc0536vn.jpg

Opublikowano

też mam halogeny żółte, bardzo fajnie to wygląda :decayed: CLH też u mnie w miarę świeci mimo foli:wink:

Opublikowano

Marcin tą dokładke z Cupery to kleiłeś klejem czy jakiś inny patent:eusathink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ona ma miejsca, które można wykorzystać przy użyciu wkrętów

---------- Post dopisany 06-10-2012 at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany 22-09-2012 at 16:29 ----------

szybka przymiarka

dsc0561g.jpg

Opublikowano

nie pasuje moim zdaniem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

fajnie jest, 18 były za duże :grin:

Opublikowano

Marcin lepiej na 18 starych wyglądało autko

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

chyba że zimówki na te zakładasz:decayed:

Opublikowano

ale ledwo zacisk wchodzi :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.