Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Autko obejrzane na żywo, prezentuje się bardzo ładne, choć trochę brudne :whistling: Dzięki za silniczki i miło było poznać.:hi:

Opublikowano
  • Autor
:grin: no czyste nie jest:doh:, miło było poznać
Opublikowano

Marcin jak nie złożysz podanie do B6 Division to Cię ... :decayed: upije :polew:

Opublikowano
  • Autor

no ale musze coś porezać bo tak to bida :decayed:

Opublikowano
no ale musze coś porezać bo tak to bida :decayed:

powiedzmy, że przymkniemy oko na słabo wyrezaną furkę :polew::polew::polew:

Opublikowano

gwincik oj będzie twardo :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:afro: ach te podania dokumenty papiery wszedzie biurokracja :grin:
Opublikowano
:afro: ach te podania dokumenty papiery wszedzie biurokracja :grin:

spokojnie to tylko jeden @ i 5000zł przelewu na moje konto :polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

na 1bv mam twardo, myślę że będzie podobnie, na sezon czekają koła 9jx19 i gwint musi być :evil:

Opublikowano

19ka to jest to... :whistling::naughty:

Opublikowano
  • Autor

mam nadzieje że zrobi robote :kox:

Opublikowano

No musi... :kox: Co za koło? P.S. Pewnie teraz jeszcze nie zdradzisz... :whistling:

Opublikowano
  • Autor

narazie nie zdradze to fakt, jak będą wyglądac tak jak chce i znajde opony takie jakie chce to coś się przyfoci :wink:

Opublikowano

Wiedziałem. :decayed: BTW Ale też bym tak zrobił. :naughty:

Opublikowano

i po 1,5 miesiąca od lakiernika wróciła dokładka która czeka na ciepełko

http://img716.imageshack.us/img716/9822/dsc085801.jpg

do tego czeka już wydech z s4 :whistling:

:naughty::kox: fajnie będzie wygląda, chciałem kupić taką dokładkę jak miałeś oryginał s-line desla ale wole s-line z tymi wylotami :kox:

możesz zdradzić ile kosztowała ta dokładka ? może być PW :wink:

Opublikowano
  • Autor

dokładke dostałem w gratisie do zakupów :decayed: z tym że była lekko pęknięta, kosmetyka, całkowity koszt naprawy z pomalowaniem to 400pln więc tyle mnie kosztowała :wink:

prawdę mówiąc zwykła dokładka s-line w tdi mi się podoba, dużo lepiej wygląda niż seria, podwójny wydech robi zaś więcej wrażenia niż jest naprawdę :facepalm:, jak półtora miesiąca temu kiedy odebrałem dokładkę trochę się nią jarałem to teraz mi przeszło :whistling:

Opublikowano
dokładke dostałem w gratisie do zakupów :decayed: z tym że była lekko pęknięta, kosmetyka, całkowity koszt naprawy z pomalowaniem to 400pln więc tyle mnie kosztowała :wink:

prawdę mówiąc zwykła dokładka s-line w tdi mi się podoba, dużo lepiej wygląda niż seria, podwójny wydech robi zaś więcej wrażenałia niż jest naprawdę :facepalm:, jak półtora miesiąca temu kiedy odebrałem dokładkę trochę się nią jarałem to teraz mi przeszło :whistling:

jak załozysz znowu sie będziesz jarał:naughty: gratki modów:thumbup1:

Opublikowano

Jak Cie nie jara to chetnie odkupie ;)

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

jeszcze tylko zmiana lotki na ta z b6, tylko jak zerwać tą :doh:

Opublikowano

Dokładka na 2 rury piękna sprawa.

A wydech do tego chyba drogi... Czekam jak to wyjdzie - ale na pewno będzie koks. :kox:

Jazda na myjkę - dziś jest na plusie. :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.