Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

trochę dziś trzeba było ogarnąć furkę w środku bo już nie mogłem na to patrzeć :grin:

wleciał po zimie front lip z cupry :banan:cod razu inaczej

i przy okazji wleciał mały gażdżet, w sumie dla córci

było:

dsc0999ax.jpg

pare minut i zamontowane, jak się później okazało na odwrót :polew:

dsc100001.jpg

isofix na dwie strony plus plastikowe prowadnice i przy okazji wymiana plastikówt trzymajacych kanape na nówki

Opublikowano

Pieknie wyglada to twoje audi :kox:

Opublikowano
  • Autor

pare rzeczy jeszcze do zrobienia :wink: ale dziękuje

Opublikowano
:naughty: Marcin czyżbym rdza widzoł na 1 fotce :decayed:
Opublikowano
  • Autor

nie, to jakiś syfek :grin:

Opublikowano
nie, to jakiś syfek :grin:

:shock3::grin::lol1:

Opublikowano

Isofixy to podstawa.

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano
  • Autor

no, ale wszystko pieknie do czasu jak zerknąłem na spód fotelika i nie ma mocowania isofix, fotelik recaro a tu taka maniana :facepalm:

Opublikowano

ale zoonk,

więc teraz trzeba dokupić fotelik do moda :wink:

Opublikowano
no, ale wszystko pieknie do czasu jak zerknąłem na spód fotelika i nie ma mocowania isofix, fotelik recaro a tu taka maniana :facepalm:

No Panie ale Recaro ma i taki i takie mocowania, trzeba było przy zakupie myśleć ;)

BTW Moja córa jeździ w Recaro Young Expert Plus

Opublikowano
  • Autor

wczesniejsze nosidełko miało oba systemy mocowania, na fotelik nie zwróciłem uwagi pradę mówiąc, myślałem że jest na to i na to, a fotelik to recaro young sport, nic pomysli się o zmianie

Opublikowano

Marcin Twoje auto to dla mnie wzor do nasladowania.... powiedz lepiej co to za kolo szykujesz na sezon?

Opublikowano
  • Autor

a nie wiem czy znim rusze na ten sezon :kwasny: u mnie już nie ma prawie po czym jeździć takie warunki dorgowe

Opublikowano

oj marudzisz zakladaj juz to kolo to zrobisz miazge :slina:

Opublikowano
oj marudzisz zakladaj juz to kolo to zrobisz miazge :slina:

Dawaj dawaj :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

prace trwają :decayed: ze wzgledu jak zwykle na brak czasu trwać będę jeszcze trochę, nie mam jeszcze opon kupionych, reszta na dobrej drodze, ale pewnie od razu sezonu na nich nie zacznę :kwasny:

Opublikowano

auto piekne.

Jakie kolo mow tu szybko:wink:

Opublikowano
trochę dziś trzeba było ogarnąć furkę w środku bo już nie mogłem na to patrzeć :grin:

wleciał po zimie front lip z cupry :banan:cod razu inaczej

i przy okazji wleciał mały gażdżet, w sumie dla córci

było:

http://img607.imageshack.us/img607/1117/dsc0999ax.jpg

pare minut i zamontowane, jak się później okazało na odwrót :polew:

http://img132.imageshack.us/img132/8615/dsc100001.jpg

isofix na dwie strony plus plastikowe prowadnice i przy okazji wymiana plastikówt trzymajacych kanape na nówki

Masz numer tych plasticzków co trzymają kanapę? Jeden mam urwany.

A z tym kołem to nie rób jaj :decayed: dawaj tu foty :wink: Trzeba sie nakręcać na nowy sezon. Ja już sie zastanawiam czy już laćków nie zmienić :jerk:

Opublikowano
  • Autor

koło nic specjalnego :grin: jak przygotuje to wrzuce :whistling:

julo nr znajde to ci podeślę na pw

Opublikowano

ty to jestes chyba najbardziej skromnym czlowiekiem na swiecie hehe :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.