Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zakładam zderzak i koniec rezania :gwizdanie:

I co będzie? Sprzedaż i kupisz BMW ?? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

tak , od Taty Oniaka [pamiętasz teksty z Sobieszewa?] :naughty::decayed::polew:

Opublikowano

Zderzak s-line :good: jak dla mnie to zderzak s-line jest ładniejszy niz S4

Trzeniu a tak BTW za co zgarnąłeś ostrzeżenie?? :)

Opublikowano

i tak ci nie powie :decayed:

Opublikowano

też mi się wydaje że S-line jest fajniejszy niż S4 :wink4:

[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 18:48_________________________________________________

i tak ci nie powie :decayed:

:kox:

za ot

Opublikowano

Tanio dałeś za ten zderzak :good: U mnie koleś w mieście miał taki na sprzedaż za 560 i ja myślałem ze to tanio ale ty to wyrwałeś super cene :slina:

Musze szukać dalej :decayed:

Pozdro Trzenisław :wink4:

Opublikowano

Panowie które kratki idą do mnie? 3 czy 4?

uuuoc7.jpg

Opublikowano

możesz zamówić i te i te...które Ci się bardziej podobają..jedne mają kratkę całą dziurkowaną, drugie zaś pół dziurkowaną i pół zaślepioną plastikiem..

Opublikowano

Adaś to może te bardziej dziurkowane są do wersji gdzie po bokach są 2 IC ? i może dlatego jest więcej dziurek :mysli:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 23:45_________________________________________________ja właśnie mam 2 IC po bokach

Opublikowano

Te bardziej pocięte bierz :)

Opublikowano

Te bardziej pocięte bierz :)

też mi się tak wydaje ale wolałem się upewnić :)

Opublikowano

Adaś to może te bardziej dziurkowane są do wersji gdzie po bokach są 2 IC ? i może dlatego jest więcej dziurek :mysli:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 23:45_________________________________________________ja właśnie mam 2 IC po bokach

dokładnie tak jak mówisz..myślę że dużo nie wnoszą..mi się osobiście bardziej podobają te z dziurkami po całości :kox:

Opublikowano

Adaś to może te bardziej dziurkowane są do wersji gdzie po bokach są 2 IC ? i może dlatego jest więcej dziurek :mysli:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 23:45_________________________________________________ja właśnie mam 2 IC po bokach

dokładnie tak jak mówisz..myślę że dużo nie wnoszą..mi się osobiście bardziej podobają te z dziurkami po całości :kox:

mnie też , dzięki Adaś :evil::good:

Opublikowano

Adaś to może te bardziej dziurkowane są do wersji gdzie po bokach są 2 IC ? i może dlatego jest więcej dziurek :mysli:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 23:45_________________________________________________ja właśnie mam 2 IC po bokach

Co po dziurach na wlocie (kratki) jak na wylocie (nadkole) ich nie ma? :>

Znaczenie mają kierownice powietrza, które są za kratkami.

Opublikowano

Te bardziej pocięte bierz :)

też mi się tak wydaje ale wolałem się upewnić :)

i po co pytasz i tak u mnie zamówisz :naughty:

Opublikowano

Te Cale kratkowane wygladaja jak w RS4 B5 :) I sa za***iste :good:

Opublikowano

Te bardziej pocięte bierz :)

też mi się tak wydaje ale wolałem się upewnić :)

i po co pytasz i tak u mnie zamówisz :naughty:

zobaczymy :naughty:

Opublikowano

Te bardziej pocięte bierz :)

też mi się tak wydaje ale wolałem się upewnić :)

i po co pytasz i tak u mnie zamówisz :naughty:

zobaczymy :naughty:

Nie to nie :evil:

Opublikowano

żartowałem :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kolego autko zrobione miodzio wszystkie mody są naprawde :good: :good: :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.