Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Po doscć duzym stażu na forum postanowiłem pokazać w koncu swoją a4 :>

Dane osobiste

Pochodzenie : Belgia

Wersja : Sedan

Silnik : 1.9 TDI 110 PS

Skrzynia : Manualna

Wyposażenie

- 2 x PP

- Klima

- 2 x el szyby

- Elektryczny szyberdach

- ABS

- Składana tylna kanapa

- 2x el i podgrzewane lusterka

- Orginalna roleta tylnej szyby

Juz zrobione:

- Alu ramki na zegary

- KIerownica trójramienna

- Wyswietlacz temperatury zewnetrznej

- Ori lampy zespolone Valeo + Hid 6 K

- Spryskiwacze lamp

- Duże prawe lusterko

- Podswietlane kratki nawiewów

- Oświetlenie wnetrza LED

- Oświetlenie LED tablicy rejestracyjnej

- Oświetlenie LED bagaznika

- Lampki w boczkach drzwiowych

- Lampka od Passata

- Podświetlanie nóg

- Polerka felg

- Fotele kubełkowe podgrzewane

- Tempomat + sterowanie fis

- Pomalowana ramka grila na czarno

- Zawieszenie gwintowane

- Dokładki zderzaków pod kolor nadwozia

- hemple 312 mm

- ori rozporka gorna z Audi A6 oraz dolna

- podszybie polift

- Turbo AWX

- tylne lampy Ori 2 lift

- program by MRMOTORS

- Audio ( Skrzynka wzmak kondensator )

Kilka fotek :decayed:

Tak wyglądała zaraz po zakupie :

dsc00888p.jpg

A tutaj juz z przeprowadzonymi modyfikacjami :

dsc04837g.jpg

dsc049180.jpg

dsc04844y.jpg

dsc05377.jpg

dsc052870.jpg

dsc05389h.jpg

dsc05495i.jpg

dsc051520.jpg

dsc05538q.jpg

dsc05623w.jpg

dsc05445s.jpg

dsc056130.jpg

dsc05614n.jpg

dsc05615u.jpg

Zimowo na pieknej czarnej stali :tongue4:

dsc05617s.jpg

07.12.2010

osłona filtra

dsc056270.th.jpg

rozpórka z Audi A6

dsc05629x.th.jpg

gałeczka zmiany biegów z badziewia na która nie mogłem sie juz patrzec na ori :decayed:

dsc05644.th.jpg

04.03.2011

Lampy 2 Lift oraz znaczek DOPE :evil:

dsc05873o.th.jpg

08.03.211

Kolektor AWX

dsc05923w.th.jpg

Jesień 2011

Podszybie poliftowe

dsc06932j.th.jpg

Zestaw głośnomówiący

dsc06940g.th.jpg dsc07033u.th.jpg

Centralny zamek pod ori pilot

dsc07047h.th.jpg

Grzane stołki

dsc07043h.th.jpg

Czarny sufit + Podświetlane daszki przeciwsłoneczne

dsc07039p.th.jpg dsc06990f.th.jpg

Program by mrmotors

skanuj0001ca.th.jpg

+

Wymiana wszystkich tarcz i klocków , przednie i tylne łozyska , zawieszenie , oleje filtry , opony

Zapraszam do oceniania i komentowania :good:

Opublikowano

nawet nieźle się to padło prezentuje :decayed::good:

a dalsze plany to jakieś są?

Opublikowano
  • Autor

nawet nieźle się to padło prezentuje :decayed::good:

a dalsze plany to jakieś są?

a są są jak najbardziej :decayed: zara moze co dopiszę co w planach :cool1:
Opublikowano

Ale padaczka :kox:

Panie moc, mocy jej trzeba :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

od wiosny mody w moc sie beda szykowac :kox:

Opublikowano

No nieźle sporo pracy i efekt widać :hi:

Opublikowano

No wreszcie pokazałeś swoje padło :decayed:

Długo trzeba było czekać... :tongue4:

Mody na plus :good:

Opublikowano

fajny popiertalacz ale te polerowane 16-tki jakoś po uju wyglądały :sick3:

Opublikowano
:decayed: nie wiem co napisać :gwizdanie: Solarius dolarius rezaczus pospolitus ujeżdżajus mój gwintus :decayed::tongue4:
Opublikowano
  • Autor

fajny popiertalacz ale te polerowane 16-tki jakoś po uju wyglądały :sick3:

uwież mi ze na żywca robia robotę :kox::good:
Opublikowano

fajny popiertalacz ale te polerowane 16-tki jakoś po uju wyglądały :sick3:

uwież mi ze na żywca robia robotę :kox::good:

16 cali nigdy nie bedzie robilo roboty :tongue4:

jak tam tempofix?

Opublikowano
  • Autor

wiadomo ze 16 to nie co 18" lub wiecej :decayed: a tempometr sie sprawuje :kox: lansuje sie teraz po miescinie 30 km/h

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bardzo ładne auto :good: jakieś mody jeszcze planujesz?

Opublikowano
  • Autor

bardzo ładne auto :good: jakieś mody jeszcze planujesz?

danke :hi: tak modów jeszcze kilka myslę ze przybedzie :kox: A co dokladnie to czas pokaze :wink4: na pewno wrzuce jakieś foto z nowo przeprowadzonej modyfikacji :good:
Opublikowano

pogratulować :hi: ładna wyrezana furka :good: :good: a jaką kolega ma duuuużą fele... :mysli: 18'?! :wink4: teraz poszukiwanie dużego FIS-a.....

P.S.

może publicznie Cie zmuszę :tongue4: :tongue4: drewnu mówimy stanowcze NIE!!!! (zamien na alcantare :mysli:)

Opublikowano

Bardzo ładne auto, dokonane zmiany na pewno na plus.png

tak na szybko to mogę zaproponować dołożenie FIS-a, zmiany listwy dolnej drzwi tylnych lewych, ręczny w skórze :good:

jeśli chodzi o listwy wewnątrz to według mnie carbon albo ala carbon :wink4:

Opublikowano

widziałem jeszcze ze starymi fotelami i było ładnie a teraz to już całkiem :kox:

jeszcze tylko fis-a brakuje :wink4:

Opublikowano
  • Autor

mały up w pierwszym poście :wink4:

Opublikowano

Rozpórka fajna sprawa... :naughty:

Niezła osłona na filtr. Chyba i ja sobie taka załatwie :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.