Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp


_Solar_

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba w Tym roku powinna juz byc :facepalm: Mowisz ze na zywca chciałbys porównac to co kiedys widziałes :kox:

To zaczaruje ktos pedzelikiem i wałeczkiem Tą rejke :jerk: chyba ze doczekamy sie pozniejszej jesiennej sesji jak juz by sie halo załozyło , na gładko zdenio zrobiło i rurki zasadziło :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w Tym roku powinna juz byc :facepalm: Mowisz ze na zywca chciałbys porównac to co kiedys widziałes :kox:

To zaczaruje ktos pedzelikiem i wałeczkiem Tą rejke :jerk: chyba ze doczekamy sie pozniejszej jesiennej sesji jak juz by sie halo załozyło , na gładko zdenio zrobiło i rurki zasadziło :jerk:

:banan: tylko wcześniej pisz bo własnie śląsk zwiedzam :grin: te delegacje :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisnij te forumowe jak wszyscy :decayed: a na powaznie tak szybko jak do mnie przyszly tak szybko wyszly..... wykonanie tragedia ale z drugiej strony za ta cene czego mozna sie bylo spodziewac..... mam koncowki od eski i bede je chcial upchnac u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrowo wygląda :wink: tylko tablica albo out albo na swoje miejsce bo przyczepianie jej parę cm niżej niż ori mija się z celem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Odzczepnego misków tak na razie musi chyba zostac. Z czasem mam zamiar zrobic na gładko wneke i włozyc magnesy :decayed:

---------- Post dopisany 17-09-2013 at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2013 at 16:27 ----------

Moja tez chyba idzie do Zyda :confused4:

---------- Post dopisany 23-09-2013 at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2013 at 14:42 ----------

553145_521703877915213_1089932398_n.jpg

Z młodsza siostra :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak ma byc :jerk: to teraz trzeba zaprosic chłopaków z klubu to polubienia fanpage https://www.facebook.com/DobraFuraBo?ref=ts&fref=ts niech zobacza jak sie bawi lubelszczyzna :decayed:

---------- Post dopisany 01-10-2013 at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2013 at 00:07 ----------

Wiśnia mozesz tam flaszke zaczać juz chłodzic :decayed: bo przyjezdzam w odwiedziny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...