Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Snake'owe Audi A4 (Gewinde AKTUALIZACJA)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!!

Chciałbym przedstawić moje Audi A4. Mam dziś więcej czasu wiec przedstawię kawałek historii. Samochodem przyjechałem z Bremy (53° 04' N 08° 48' E). Kupiony od Niemca z ori przebiegiem 180000km. Serwis od nowości do września zeszłego roku przy 172tyskm

p1060791640x480.th.jpg

Jest to wersja 110Ps z wirusowana do 132Ps. W środku nic specjalnego nie było. Wszystko ori lecz ucieszyło mnie to ze w zapasówce jest ori aluszpulka (taka jak z kompletem na lato). Auto miało dwóch kierowców '50 i '64 rocznik tak wiec mam nadzieje ze jeździli jak na takowy wiek przystało.

p1060627u.th.jpgp1060625q.th.jpgp1060629h.th.jpgp1060635.th.jpgp1060742.th.jpgp1060737640x480.th.jpg

Tutaj trochę wnętrza :)

p1060776640x480.th.jpgp1060778640x480.th.jpgp1060779640x480.th.jpgp1060780640x480.th.jpgp1060783640x480.th.jpg

No i pasażer :D

p1060781640x480.th.jpg

Auto: Audi A4 B5

Silnik: 1.9 TDi+ wirus (132ps)

Rok: '97/'98

Wyposażenie:

- wspomaganie kierownicy

- abs

- 4x jaśki

- elektryczne szyby i lusterka

- regulowana kierownica

- climatronic

- podgrzewane fotele

- alarm, centralny zamek z domykaniem i otwieraniem szyb

- halogeny

- el. reg. świateł

- podgrzewane spryskiwacze

- skórzana kierownica

Mody:

- radio Sony CDX-GT F7500

- sub

- pakiet zimowy (ori alu 15"+ opony michelin)

Plany:

- dokończyć projekt CA

- dokończyć pól-zabudowę CA

- wstawić głośniki w drzwi

- ciemne szyby

- alusy minimum 17" (do przemyślenia)

- gwint

- bra

- podłokietnik (chętnie odkupie)

- gumowe dywaniki

- naprawić nieodbijającą klamke

- wymiana wszystkich tarcz i klockow hamulcowych

Eksploatacja i wymiany:

-wymieniony płyn chłodniczy

-wymienione wężyki paliwowe

-pomalowany cały układ wydechowy farbą FÖRCH

- wymieniony uszkodzony króciec łączący nagdzewnice, chlodzenie oleju z reszta obiegu

-wymiana termostatu

Zobaczymy jak to się potoczy :D

Projekt CA

Ogólnie lubię robić rożne dziwne rzeczy własnoręcznie a już w ogóle lobię bawić się w Car Audio. Tak, że mając mały zestawik z poprzedniego samochodu postanowiłem zamontować a Audi. Zaczęło się od radia Sony CDX-GT F7500. Radio jak radio. 6x RCA i okazyjna cena zadecydowała o tym ze jest takie a nie. No i taki bajer to pilocik :) Moc radia ?? Hmmm kto z jej korzysta ??

Następnie w wolnej chwili pociągałem kable i zlitowałem się nad skrzynka której nie miałem zamiaru w ogóle tu montować ;/ Ale nie piszmy o rzeczach zbędnych.

Skrzynka jest zasilana moim wiernym wzmacniaczem ktory jest w moim posiadaniu od ok 6 lat i zaliczył już 3samochody- Blaupunkt GTA 290 (2CH 350W RMS :D). Zasila on suba i będzie zasilał :D

Głośniki które czekają na montaż to TEC XP6/K26. Jest to odseparowany system. Wygrzany w poprzednim aucie, bardzo dobrze sie spisuje. Bedzie zasilany Blaupunktem GTA 480 badz crunch V-4200 ale to jeszcze do przemyślenia.

Jako ze lubię mieć porządek w samochodzie jestem w trakcie robienia zabudowy pod wzmacniacze. Oto kilka fotek:

Pierwsza faza pasowania

20101118001.th.jpgp1060785640x480.th.jpg

p1060789640x480.th.jpgp1060790640x480.th.jpg

Mogę powiedzieć że szkielet skończony. Teraz czekam aż kocyk przybędzie i jak się uda w piątek będzie obite ;)

Opublikowano

Ładna i ten pasażer :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki ;) Szczurek musi byc :P

Opublikowano

widzę ze dobrze porezać przy żubrze :decayed:

Opublikowano

no wreszcie pokazałeś projekt i na tym forum :good: wpadnij na spota :)

Opublikowano
  • Autor

jedrekx jestem co piatek pod tesco. Niestety w niedziele nie mam zbytnio mozliwosci aby pokazac sie na spocie. Bynajmniej nie systematycznie.

Opublikowano

kolor :kox: bardzo ładna

Opublikowano

no ja ostatnio w piątki nie mam czasu żeby podjechać na vaga... może w tym tygodniu się uda? :mysli:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mi akurat w piatek wieczorem idealnie pasuje :D

Oto kilka fotek z prac wykończeniowych zabudowy. Jeszcze kilka poprawek estetycznych i zaczynam sie za montaż głośników z przodu.

p1060803640x480.th.jpgp1060805640x480.th.jpgp1060807640x480.th.jpg

A tu oczekiwany efekt koncowy :)

p1060812640x480.th.jpg

Tutaj najnowszy mod by poprawic komfort :cool:

p1060995r.th.jpg20110118.th.jpg

Nawiasem kolejny mod. Przed chwila zrobiłem- 1/2 smoked front :-D Musze jutro zobaczc go za dnia i postanowić czy odbłyski na dole pomalować (nie chciał bym stracić na jasności światła)

p1070008640x480.th.jpgp1070009640x480.th.jpgp1070006640x480.th.jpgp1070007640x480.th.jpg

p1070012640x480.th.jpgp1070010640x480.th.jpgp1070011640x480.th.jpgp1070013640x480.th.jpg

Opublikowano

ta polóweczka w tle tyz ladna taka wlasnie mam tylko ze wisniowo kolorek na perle;) i 1.8 kr gti :naughty: tzw. maly wielki swap :gwizdanie: a audiczka ładniutka i ten kolorek.... :slina:

Opublikowano

Mi akurat w piatek wieczorem idealnie pasuje :D

Oto kilka fotek z prac wykończeniowych zabudowy. Jeszcze kilka poprawek estetycznych i zaczynam sie za montaż głośników z przodu.

p1060803640x480.th.jpgp1060805640x480.th.jpgp1060807640x480.th.jpg

A tu oczekiwany efekt koncowy :)

p1060812640x480.th.jpg

Tutaj najnowszy mod by poprawic komfort :cool:

p1060995r.th.jpg20110118.th.jpg

Nawiasem kolejny mod. Przed chwila zrobiłem- 1/2 smoked front :-D Musze jutro zobaczc go za dnia i postanowić czy odbłyski na dole pomalować (nie chciał bym stracić na jasności światła)

p1070008640x480.th.jpgp1070009640x480.th.jpgp1070006640x480.th.jpgp1070007640x480.th.jpg

p1070012640x480.th.jpgp1070010640x480.th.jpgp1070011640x480.th.jpgp1070013640x480.th.jpg

fajnie te lampki wyszły :good:

Opublikowano

mi taki pomysł chodził po głowie od jakiegoś roku :gwizdanie: i pewnie bym to samo zrobił ale dorobiłem się poliftów :decayed: z tym że ja bym pewnie malnął jeszcze dół, górę i boki odbłyśnika :cool1: wrzuć foto jak to wygląda w dzień :good:

Opublikowano
  • Autor

ta polóweczka w tle tyz ladna taka wlasnie mam tylko ze wisniowo kolorek na perle;) i 1.8 kr gti :naughty: tzw. maly wielki swap :gwizdanie: a audiczka ładniutka i ten kolorek.... :slina:

A ta poloweczka to 1.4d :P No a 1.8 hmmm to juz lata :D heh kolor audi troche nie typowy bynajmiej ja takich nie widuje :P

Mi akurat w piatek wieczorem idealnie pasuje :D

Oto kilka fotek z prac wykończeniowych zabudowy. Jeszcze kilka poprawek estetycznych i zaczynam sie za montaż głośników z przodu.

p1060803640x480.th.jpgp1060805640x480.th.jpgp1060807640x480.th.jpg

A tu oczekiwany efekt koncowy :)

p1060812640x480.th.jpg

Tutaj najnowszy mod by poprawic komfort :cool:

p1060995r.th.jpg20110118.th.jpg

Nawiasem kolejny mod. Przed chwila zrobiłem- 1/2 smoked front :-D Musze jutro zobaczc go za dnia i postanowić czy odbłyski na dole pomalować (nie chciał bym stracić na jasności światła)

p1070008640x480.th.jpgp1070009640x480.th.jpgp1070006640x480.th.jpgp1070007640x480.th.jpg

p1070012640x480.th.jpgp1070010640x480.th.jpgp1070011640x480.th.jpgp1070013640x480.th.jpg

fajnie te lampki wyszły :good:

Dzieki ;)

mi taki pomysł chodził po głowie od jakiegoś roku :gwizdanie: i pewnie bym to samo zrobił ale dorobiłem się poliftów :decayed: z tym że ja bym pewnie malnął jeszcze dół, górę i boki odbłyśnika :cool1: wrzuć foto jak to wygląda w dzień :good:

dol chce pomalowac hmmm gore moze i tez tylko nie chce stracic na mocy swiatla (chyba nie nie ma znaczacego wplywu??). Jutro postaram sie wrzucic w dzien :-D

Opublikowano

dol chce pomalowac hmmm gore moze i tez tylko nie chce stracic na mocy swiatla (chyba nie nie ma znaczacego wplywu??). Jutro postaram sie wrzucic w dzien :-D

Zrób sobie taką mała próbę, wytnij z czarnego kartonu kształt dołu odbłyśnika, przymocuj jakąś taśmą żeby się trzymał i zapal światła. Będziesz widział ile światła Ci zabrało, bo to, że zabierze nie podlega dyskusji.

Opublikowano
  • Autor

Wkoncu mam fotki za dnia jednak pomalowalem odbyski :D O niebo lepiej..

p1070015640x480.th.jpgp1070016640x480.th.jpgp1070017640x480.th.jpg

Jeszcze folia na kierunki badz smoked o ile uda mi sie je rozkleic :D Jak macie na to jakies pomysly to piszcie ;>

Opublikowano

Że też chce Ci się bawić z tymi lampami a nie soczewkami :kox: Mimo wsio dobra robota :good::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nie chce soczewek bo na ori jak narazie nie stac mnie a chinoli nie chcial bym bo ciezko je spasowac... Jak na moje to slabe swiatlo jest z soczewki:)

Opublikowano

Nie chce soczewek bo na ori jak narazie nie stac mnie a chinoli nie chcial bym bo ciezko je spasowac... Jak na moje to slabe swiatlo jest z soczewki:)

600 zł i masz biXenon pomalowany na czarno :wink4:

Albo 400 zł i masz II lift :wink4:

No ale jeśli tak Ci odpowiada to też dobrze :):good:

Opublikowano
  • Autor

Nie chce soczewek bo na ori jak narazie nie stac mnie a chinoli nie chcial bym bo ciezko je spasowac... Jak na moje to slabe swiatlo jest z soczewki:)

600 zł i masz biXenon pomalowany na czarno :wink4:

Albo 400 zł i masz II lift :wink4:

No ale jeśli tak Ci odpowiada to też dobrze :):good:

Spokojnie moze i wpadnie mi jakies ciekawe swiatlo ;) Jak narazie trza zalozyc gewinde :hi: no i lepszy felunek :cool1:

Opublikowano

jak to świeci teraz, z czornym odbłyśnikiem :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.