Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] Moja S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,

przyszedł czas na okazanie światu mojej Eski :)

AUDI S4 AVANT

Rocznik 09.2003

Przebieg: 116 tys

Kraj pochodzenia: Szwajcaria ( jeździł nią mój imiennik )

Wyposażenie m.in.

Bixenon

Skrzynia manual

Recaro skóra+alcantara

Navi RNS-E

Podgrzewane fotele przód

Lustra podgrzewane i fotochromatyczne

itd.

Zakup tego samochodu był na razie najdłuższy w moim życiu, trwał ponad 2 lata. :confused4: Najpierw miała być ze Stanów ale nie do końca to wyszło.

Wyposażenie dosyć bogate, z biegiem czasu zauważam czego nie mam. Porównując z innymi esskami z forum.

Jak dotąd nie przeszła żadnych modów. Plany z tym autem mam duże ale czas i kasa pokaże :wink4:

Jest to moje pierwsze :audi: do tej pory to było VW (dobre samochody ale to nie to )

Zdjęcia jak na razie zrobione telefonem :smutas:

Audi1.jpg

Audi2.jpg

Audi3.jpg

Audi5.jpg

Audi7.jpg

Audi8.jpg

jak na razie to tyle....

pozdrawiam wszystkich

20101126744.jpg

Opublikowano

To czego nie ma?

Opublikowano
  • Autor

płyty od navi :polew:

a tak na poważnie np. klimatyzowanego schowka , telewizji , pamięci foteli :no:

pzdr

Opublikowano

Pikna suczzzzzz :good:

BTW-Posiedzisz, poczytasz ...... dorezasz :gwizdanie:

Opublikowano

tv tuner mam na sprzedaż jak coś :) ładna furka..fotele miazga :kox:

Opublikowano

tv tuner mam na sprzedaż jak coś :) ładna furka..fotele miazga :kox:

co nie :wink4: fotele :slina:

daj wiecej fotek srodka :gwizdanie:

Opublikowano

Fajna eSa :good:

...ale zderzak przod to malowany masz. Jakis dzwon byl?

Opublikowano

Super auto a zwłaszcza Recaro :kox::hi:

Opublikowano

Fajna eSa :good:

...ale zderzak przod to malowany masz. Jakis dzwon byl?

rzeczywiscie widac zderzak i maska inny odcien ( pewnie jakas przygoda :) )

Opublikowano

A tam przygoda od razu, może tylko odpryski były i szwajcar pomalował :decayed: A furka miodzio, gratuluję zakupu :good:

Opublikowano

Chłop pod jarzeniówką stanął, srebrny się łamie na każdą stronę i już przygód szukają :polew:

Opublikowano

Chłop pod jarzeniówką stanął, srebrny się łamie na każdą stronę i już przygód szukają :polew:

tak z ciekawosci zapytalem... mialem ten sam problem z lakierem po malowaniu :tongue4:

zaslepka haka holowniczego jest inna niz zderzak.

Opublikowano

Auto wypas fotele :slina: , to co ci brakuje to dorezasz sobie i będzie :kox:

Mam do ciebie prośbę mógł byś zmierzyć średnice końcówek wydechów jestem ciekaw jak jest w ori S4

Opublikowano

Weź go na hamwonię, ciekawe ile ma koni. Autko jak to S-ka na wypasie. :good:

Opublikowano

RECARO sa BOSKIE :slina:

piękna :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Fajna eSa :good:

...ale zderzak przod to malowany masz. Jakis dzwon byl?

co do maski i zderzaka to faktycznie były malowane i jest delikatnie inny odcień.

Chłop pod jarzeniówką stanął, srebrny się łamie na każdą stronę i już przygód szukają :polew:

tak z ciekawosci zapytalem... mialem ten sam problem z lakierem po malowaniu :tongue4:

zaslepka haka holowniczego jest inna niz zderzak.

jak go kupiłem to zaslepki nie było , narazie jest oklejona folia :confused4:

Jako pierwszy mod planuje ją okleić w kolor.

I tu mała ankieta: Kto za! A kto przeciw!

Zajmuję się tym na co dzień tak więc problemu nie widzę :naughty:

Weź go na hamwonię, ciekawe ile ma koni. Autko jak to S-ka na wypasie. :good:

Myślę o tym tylko we Wro nie ma chyba 4x4

Auto wypas fotele :slina: , to co ci brakuje to dorezasz sobie i będzie :kox:

Mam do ciebie prośbę mógł byś zmierzyć średnice końcówek wydechów jestem ciekaw jak jest w ori S4

Zrobi się na dniach , wynik wyśle na PW.

Dzięki za pozytywy i negatywy. O to tu chodzi aby furacza doprowadzić do igły!!!

Pzdr

Opublikowano

Auto :kox: widomo Ska :gwizdanie: :good:

ale z tym Wrockiem to powaznie nie ma jeszcze hamowni 4x4 :shocked: ???

Opublikowano

A JETRONIC przypadkiem nie posiada hamowni 4x4 :mysli:

Co do auta - eSka to eSka - może modzić się jej nie da, ale plusy swoje posiada :good:

Opublikowano
  • Autor

no własnie Jetronic, tylko ktoś mnie ostatnio w błąd wprowadził, że ponoć nie mają.

Jak na razie muszę się uporać z cewkami zapłonowymi bo mi w sobotę padła na 6 cylindrze :wallbash: a jeszcze niedawno na 8.

Teraz czeka wymiana jedna po drugiej

Wczoraj wymieniłem aku na nowy bo wydaje mie się, że to po części wina spadającego napięcia przy rozruchu.

Powiem Wam, że przy każdy odłączaniu aku rozkodowuje sie pilot. Recepte na to już mam :> W ASO wołali 100pln za 5 sek roboty. :shocked:

Audi9.jpg

RECARO :notworthy:

pzdr

Opublikowano

na zdjątkach wygląda milusio :tongue4:

za żywo musi być jeszcze lepiej :slina: :slina: :slina::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.