Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

cieszę sie, umrę mądrzejszy apropos mazdy :cool1:

a teraz koniec OT !!!!

Opublikowano

cieszę sie, umrę mądrzejszy apropos mazdy :cool1:

a teraz koniec OT !!!!

Cena jednego wtrysku DENSO prosto od producenta do Ave 2.0 D4D 1500 zł plus koszta przesyłki, przy zwrocie:hi:

Umrzesz mądrzejszy apropos I toyoty - bez obrazy, ale tak właśnie się tworzą mity :hi:

Opublikowano

Czas żebyś pokazał jakieś mody w aucie to wtedy zakończą ten głupi OT

Opublikowano

dobrze mówi dać mu piwa ;p

p.s. Exeo co to jest 200 tys na diesla? :) miałem nissana Sunny 1.4 90 KM i nalatałem 550.000 km i sprzedałem dalej i jeździ sobie parch dalej, rdza go jje ale silnik... najlepsze to że po za przeglądami to robiłem tylko szczotki rozrusznika :)..tak przebieg od początku udokumentowany z ASO :) jak kupowałem to miał kilkadziesiąt tysięcy km..to były czasy :)

no a więc Topor pokazuj co tam wyrezałeś :) lej wache i jeździj... będzie problem będziemy sie martwili, nie ma problemu nie ma co go szukać :)

Opublikowano

fajny silniczek wyrwałes:D

a co do koloru byłem pierwszy na forum z takim:D

Opublikowano
  • Autor

Czas żebyś pokazał jakieś mody w aucie to wtedy zakończą ten głupi OT

w ramach modów dzisiaj odebrałem wszystkie filtry, a w poniedziałek odbieram olej.

a dla zabicia czasu przymierzyłem koło na lato;p -jedna z opcji, jak koncowo wyjdzie to jesczee nie wiem :naughty:

sporteca.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

a za ile i gdzie masz te Sportec ' ki ?

Opublikowano
a dla zabicia czasu przymierzyłem koło na lato;p

chyba zarty se robisz... w B5 jakie koła były a tu takie tylko chcesz dac?

Opublikowano
  • Autor

a za ile i gdzie masz te Sportec ' ki ?

leża u mnie w garazu:) a za ile... za niewiele :tongue4:

a dla zabicia czasu przymierzyłem koło na lato;p

chyba zarty se robisz... w B5 jakie koła były a tu takie tylko chcesz dac?

a o które koła CI chodzi bo było ich sporo :cool1:

Opublikowano

a za ile i gdzie masz te Sportec ' ki ?

Pewnie to koła Nowaka.

Chcial ok 2700zl o ile dobrze pamietam.

Opublikowano
  • Autor

dla mnie nieco mniej jak nie znajde nic lepszego :gwizdanie:

Opublikowano

dla mnie nieco mniej jak nie znajde nic lepszego :gwizdanie:

Kupil je bardzo dobrze...poamietam cene :decayed:

Tak czy inaczej kolo dzisiaj juz nie robi najmniejszego szalu... :embarrassed:

Opublikowano

fajny silniczek wyrwałes:D

a co do koloru byłem pierwszy na forum z takim:D

Chybga kolego nie sikałeś dzisiaj - ja byłem pierwszy z B7 i tym kolorem :decayed:

Opublikowano

Tak czy inaczej kolo dzisiaj juz nie robi najmniejszego szalu...

zalezy dla kogo ja dalej uwazam ze to jedne z najladniejszych aftermarketowych kol do Audi

Opublikowano

Tak czy inaczej kolo dzisiaj juz nie robi najmniejszego szalu...

zalezy dla kogo ja dalej uwazam ze to jedne z najladniejszych aftermarketowych kol do Audi

No dlatego to jest fajne, ze kazdemu podoba sie cos innego :wink4:

Żeby nie bylo, ze kolo mi sie wcale nie podoba. Do eSki tez takie kupilem bo mi sie bardzo poodbaly ale one poprostu nie wygladaja na 19 cali :confused4:

Ale na RS4 B5 fajnie sie prezentuja :)

Opublikowano
  • Autor

zgadzam sie z Pawłem, i z wojtkiem zresztą tez...

problem w tym ze do b7 niewiele koł pasuje:(

Opublikowano

Topor coś znajdziesz ciekawego na pewno ;)

Opublikowano

topor ma racje, z dopasowaniem fajnych kółek jest problem... ja do dziś nie mogę znaleźć dobrego koloru dla zwykłych RS-ek

p.s. kolor srebrny dla auta to przekleństwo w dopasowywaniu felg... grrr

Opublikowano

topor ma racje, z dopasowaniem fajnych kółek jest problem... ja do dziś nie mogę znaleźć dobrego koloru dla zwykłych RS-ek

p.s. kolor srebrny dla auta to przekleństwo w dopasowywaniu felg... grrr

he he , bo to moze problem nie w kolorze aw tych RSach :wink4:

Opublikowano

może i w RSach, ale jakoś nie widziałem kółek w tym samochodzie co bym rzekł ... ideał... zawsze jakieś ale... a to (jak w RS) że powinny byc 19 cali, a to że nei ten kolor, a to że nie ten wzór itp ;) dużo zależy też od koloru auta, przy czarnym aucie jest troszke ciekawiej bo większy kontrast, przy białym można znowu zagrac kontrastem do czarnych lub w linii koloru zrobic białe... never ending story

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.