Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi: B8 życzę :)

polac Mu;)

dzieki za zyczenia chłopaki!!:)

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego

EOT

Opublikowano

:hi: B8 życzę :)

polac Mu;)

dzieki za zyczenia chłopaki!!:)

echhhhh - drobiażdżek... :gwizdanie: - a tak z innej beczki...- oglądałeś może to moje zawieszenie s-line'owe ;) -byłeś u Tomka???

Opublikowano
  • Autor

u tomka byłem, ale zapomnialem o zawiasie, tak czy siak pewnie auto siadłoby inaczej ze wzgledu na Q i inne silniki:/

grubo zastanawiam nad zestawem eibacha -30 ded pod moj silnik i naped

Opublikowano

u tomka byłem, ale zapomnialem o zawiasie, tak czy siak pewnie auto siadłoby inaczej ze wzgledu na Q i inne silniki:/

grubo zastanawiam nad zestawem eibacha -30 ded pod moj silnik i naped

Topor tez sie troche zastatnawiałem po b5 nad glebą w b7 i jednak vario mnie namówił na Eibacha -30 i nie żałuje bo komfort aż tak bardzo nie ucierpiał za to wyglad auta jak najbardziej na plus. No i po 2 latach jezdzenia na seryjnych amorkach w styczniu pokazały 84% sprawności wiec nie jest tak źle jak niektórzy piszą że zaraz amory padają.

Taka fotka obrazowa

img9578c.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

u tomka byłem, ale zapomnialem o zawiasie, tak czy siak pewnie auto siadłoby inaczej ze wzgledu na Q i inne silniki:/

grubo zastanawiam nad zestawem eibacha -30 ded pod moj silnik i naped

Polecam, miałem w golfie, komfort nie spadł za bardzo a własności jezdne i wygląd na duży ++ :good:

Opublikowano

potwierdzam słowa Majkiego :good:

Opublikowano
  • Autor

no to zamawiam :)

Opublikowano
www.prince.com.pl[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 18:20_________________________________________________BTW pamiętaj o dobrej zbieżności, jak by co to znam warsztat gdzie mi zakładali 2 gwinty, Bart-Sowi zakładali sprężyny do B6 Avant i Adasowi do B7 i Kuredu do B8, mają pojęcie co i jak ustawić co auto by się kleiło do asfaltu
Opublikowano

jak dobrze wymienią to nawet nie będzie nawet potrzeby zbieżności robić przy małym szczęściu

Opublikowano

u tomka byłem, ale zapomnialem o zawiasie, tak czy siak pewnie auto siadłoby inaczej ze wzgledu na Q i inne silniki:/

grubo zastanawiam nad zestawem eibacha -30 ded pod moj silnik i naped

Topor tez sie troche zastatnawiałem po b5 nad glebą w b7 i jednak vario mnie namówił na Eibacha -30 i nie żałuje bo komfort aż tak bardzo nie ucierpiał za to wyglad auta jak najbardziej na plus. No i po 2 latach jezdzenia na seryjnych amorkach w styczniu pokazały 84% sprawności wiec nie jest tak źle jak niektórzy piszą że zaraz amory padają.

Taka fotka obrazowa

img9578c.jpg

Uploaded with ImageShack.us

MAJKI a ile km zrobiłeś przez te dwa lata :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jak dobrze wymienią to nawet nie będzie nawet potrzeby zbieżności robić przy małym szczęściu

co to to na pewno nie:d

Opublikowano

Karolku, jestem jutro przelotem w zg, jak znajdziesz chwilę to może jakieś szybkie mc?

Opublikowano
  • Autor

nie chu chu, w pon Exam z matmy:d :cool1::naughty:

Opublikowano

:gwizdanie: niech CI będzie, jest pare tematów więc daj znac jak będziesz wolny, parę myślę że Ci się spodoba :hi:

Opublikowano
  • Autor

bez problemu:d tesknie za b5-kami:d :naughty::cool1:

Opublikowano

dam Ci felę wylizać :decayed:

Opublikowano

jak dobrze wymienią to nawet nie będzie nawet potrzeby zbieżności robić przy małym szczęściu

co to to na pewno nie:d

co nie?... ja wymieniałem pojechałem po wymianie na ustawienie, a tam nie było nawet co ustawiać. Wszystko było tak jak winno być.

Opublikowano

u tomka byłem, ale zapomnialem o zawiasie, tak czy siak pewnie auto siadłoby inaczej ze wzgledu na Q i inne silniki:/

grubo zastanawiam nad zestawem eibacha -30 ded pod moj silnik i naped

Topor tez sie troche zastatnawiałem po b5 nad glebą w b7 i jednak vario mnie namówił na Eibacha -30 i nie żałuje bo komfort aż tak bardzo nie ucierpiał za to wyglad auta jak najbardziej na plus. No i po 2 latach jezdzenia na seryjnych amorkach w styczniu pokazały 84% sprawności wiec nie jest tak źle jak niektórzy piszą że zaraz amory padają.

Taka fotka obrazowa

img9578c.jpg

Uploaded with ImageShack.us

MAJKI a ile km zrobiłeś przez te dwa lata :gwizdanie:

ze 40 tys pękło na glebie i wogole odkad kupiłem auto w 2007 roku jeszcze nic nie robiłem przy zawiasie...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Topor i co tam rezasz? taka cisza długa...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.