Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie


topor

Rekomendowane odpowiedzi

dzieks;)

koła s4 sa to teraz zderzak z grillem i listwy S :cool1:

fotki z wczorajszego zlotu cult-style w Rothenburgu;)

audia4.jpg

audia4b.jpg[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 22:13_________________________________________________no i wpadły nowe kołka + opony Bridgestone Potenza 235/40 Zr18;)

img0971vt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sa zachowane identyczne parametry między osiami to wg mnie nic sie nie gryzie - Chodzi mi tu o ET, szerokość felgi oraz rozmiar opon ... przynajmniej tak mi sie wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Q średnica kół na osiach musi być identyczna, rozstaw kół (et felg) +/- 10mm nie robi różnicy moim zdaniem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Q średnica kół na osiach musi być identyczna, rozstaw kół (et felg) +/- 10mm nie robi różnicy moim zdaniem :cool1:

Twoim zdaniem...

dyfer sie mocniej spina jak odsadzenie kol sie rozni miedzy osiami.

ja jezdzilem tak sezon i nie wiem, czy przez to nie mam teraz problemu z "przeskakujacymi" kolami z tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie tak wydaje , teoretycznie kola beda robic ina ilosc obrotow podczas skretu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Q średnica kół na osiach musi być identyczna, rozstaw kół (et felg) +/- 10mm nie robi różnicy moim zdaniem :cool1:

Twoim zdaniem...

dyfer sie mocniej spina jak odsadzenie kol sie rozni miedzy osiami.

ja jezdzilem tak sezon i nie wiem, czy przez to nie mam teraz problemu z "przeskakujacymi" kolami z tylu.

spoko, nie zagłębiałem się w temat, teraz mamy jasność że jednak Q gryzie się z dystansami na jednej osi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem artykuł o nowym RS3 ... gdzie z przodu jest inny rozmiar opon a z tyłu inny. Więc jednocześnie jest jakaś tam nieznaczna różnica zarówno w średnicy koła jak również w rozstawie :)

http://www.v10.pl/Audi,RS3,najszybszy,hatchback,na,wolnosci,52517.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w R8 tez jest podobnie jak piszesz, z tym ze tam jest inny rodzaj napedu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minimalnie nie:d bo tu jest torsen a tam haldex:D... mimo wszystko nie ma co kombinowac z dystansami;) jest ok;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...