Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:good:
Opublikowano

:good:Super alu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dzieks;)

koła s4 sa to teraz zderzak z grillem i listwy S :cool1:

fotki z wczorajszego zlotu cult-style w Rothenburgu;)

audia4.jpg

audia4b.jpg[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 22:13_________________________________________________no i wpadły nowe kołka + opony Bridgestone Potenza 235/40 Zr18;)

img0971vt.jpg

Opublikowano
:good: fajne koła, fajne auto
Opublikowano

wyglad klasa

Opublikowano

no zdecydowanie lepiej Karole :kox::good:

dystans by się jaki na tył przydał, bo kółko schowane :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Q :gwizdanie:

Opublikowano

Q :gwizdanie:

a od kiedy dystans się gryzie z Q? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a od zawsze:)

ale moge sie mylic.

Opublikowano

jesli sa zachowane identyczne parametry między osiami to wg mnie nic sie nie gryzie - Chodzi mi tu o ET, szerokość felgi oraz rozmiar opon ... przynajmniej tak mi sie wydaje

Opublikowano

w Q średnica kół na osiach musi być identyczna, rozstaw kół (et felg) +/- 10mm nie robi różnicy moim zdaniem :cool1:

Opublikowano

w Q średnica kół na osiach musi być identyczna, rozstaw kół (et felg) +/- 10mm nie robi różnicy moim zdaniem :cool1:

Twoim zdaniem...

dyfer sie mocniej spina jak odsadzenie kol sie rozni miedzy osiami.

ja jezdzilem tak sezon i nie wiem, czy przez to nie mam teraz problemu z "przeskakujacymi" kolami z tylu.

Opublikowano

tez mi sie tak wydaje , teoretycznie kola beda robic ina ilosc obrotow podczas skretu

Opublikowano
  • Autor
:good:
Opublikowano

w Q średnica kół na osiach musi być identyczna, rozstaw kół (et felg) +/- 10mm nie robi różnicy moim zdaniem :cool1:

Twoim zdaniem...

dyfer sie mocniej spina jak odsadzenie kol sie rozni miedzy osiami.

ja jezdzilem tak sezon i nie wiem, czy przez to nie mam teraz problemu z "przeskakujacymi" kolami z tylu.

spoko, nie zagłębiałem się w temat, teraz mamy jasność że jednak Q gryzie się z dystansami na jednej osi :good:

Opublikowano

Znalazłem artykuł o nowym RS3 ... gdzie z przodu jest inny rozmiar opon a z tyłu inny. Więc jednocześnie jest jakaś tam nieznaczna różnica zarówno w średnicy koła jak również w rozstawie :)

http://www.v10.pl/Audi,RS3,najszybszy,hatchback,na,wolnosci,52517.html

Opublikowano
  • Autor

w R8 tez jest podobnie jak piszesz, z tym ze tam jest inny rodzaj napedu.

Opublikowano

może i minimalnie inny... więc dla pewności mieć dokładnie to samo na obu osiach i nie będzie problemów na 100% :naughty:

Opublikowano
  • Autor

minimalnie nie:d bo tu jest torsen a tam haldex:D... mimo wszystko nie ma co kombinowac z dystansami;) jest ok;)

Opublikowano

W haldexie pewno będzie to dużo mniejszy problem.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.