Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:thumbup: bardzo ładnie się prezentuje. Co dalej? :mysli:
Opublikowano

Tak szczerze mówiąc, to nie wiem skąd ta cała podnieta.

Na razie to wygląda jak totalna seria. Stoi jak koza (niestety), felgi ... pospolite.

topot, weź coś z tym zrób :naughty:

Opublikowano

To że nie krzykliwe nie znaczy, że pospolite :cool1: Diabeł tkwi w szczegółach które składają się na całość. U Karola nie ma przesady, wszystko wysmakowane, żadnej remizy :gwizdanie:

Opublikowano

To że nie krzykliwe nie znaczy, że pospolite :cool1: Diabeł tkwi w szczegółach które składają się na całość. U Karola nie ma przesady, wszystko wysmakowane, żadnej remizy :gwizdanie:

A o których szczegółach mówisz?

Opublikowano
  • Autor

:thumbup: bardzo ładnie się prezentuje. Co dalej? :mysli:

zderzak przód i listwy S4:)

Tak szczerze mówiąc, to nie wiem skąd ta cała podnieta.

co jak co ale sadze ze felgi nie są ...pospolite :cool1:

Na razie to wygląda jak totalna seria. Stoi jak koza (niestety), felgi ... pospolite.

topot, weź coś z tym zrób :naughty:

co jak co ale nie uwazam zeby te felgi były... pospolite:> :cool1:

Opublikowano

Topor felgi są OK ale widuje je czasem, jest OK ale d*py nie urywa... wygląda jak B7 w wersji USA z małym obnizeniem :)

czekamy na dalsze postępy...

Opublikowano

:thumbup: bardzo ładnie się prezentuje. Co dalej? :mysli:

zderzak przód i listwy S4:)

Tak szczerze mówiąc, to nie wiem skąd ta cała podnieta.

co jak co ale sadze ze felgi nie są ...pospolite :cool1:

Na razie to wygląda jak totalna seria. Stoi jak koza (niestety), felgi ... pospolite.

topot, weź coś z tym zrób :naughty:

co jak co ale nie uwazam zeby te felgi były... pospolite:> :cool1:

te konkretnie felgi nie, ale wzór sam w sobie nie jest jakiś oryginalny, porywający.

Niestety, poprzednie auto zrobione było dobrze, nawet bardzo dobrze, a temu jeszcze brakuje duuuużo. Dlaeto trochę nie rozumiem tej podniety w tej chwili.

Jeśli się weźmiesz za auto należycie, to wierzę że będzie wyglądać :kox: Pytanie, czy się za nie weźmiesz, bo pisałeś o innym aucie do rezania.

Opublikowano
  • Autor

hm, wziąć -sie wezme, ale bedzie to total oem.

chce zmienić srodek, zderzak przod, listwy i dokladke tył. do rezania pełną gębą bedzie cos innego :cool1:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 13:30_________________________________________________moje dwie laseczki :naughty:

ad3cb.jpg

Opublikowano

obie bardzo fajne :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jedna miałes okazje poznac :gwizdanie:

Opublikowano

dokładnie :decayed: a drugą mam nadzieję, będę miał okazje :)

Opublikowano

a co wybierasz sie do bydgoszczy ?

Opublikowano
  • Autor

jakos niedlugo bede w BDG;)

Opublikowano

no to jak bedziesz w Bydgoszczy to bedzie z kim stanac na kresce...sprawdze czy te moje 175KM Rogalowwycg da rade Twoim seryjnym :polew:

Opublikowano

obie bardzo fajne :decayed:

potwierdzam :):good:

Opublikowano

na suchym twoje Rogalowe może dać radę, ja moim Rogalowym (166 KM i 375 Nm) przeganiałem bez problemu 170 CR w Audi i JTDI 180 w Alfie Romeo

Opublikowano
  • Autor

trzeba przyznac, BRD w Q srednio jedzie, szczegołnie z rolki, z ostrego startu moglbym nadrobic lekko, ale nic sczegolnego;) sam musze sie zapisac na kuracje do rogala;)

Opublikowano

zielonogórzanki są za***iste

:slina:

Opublikowano
  • Autor
:good: :good: best
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.