Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie


topor

Rekomendowane odpowiedzi

zawieszenie zmieniłem jak jeszcze miałem 17"... bez obnizenia byłby teraz dramat. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawieszenie zmieniłem jak jeszcze miałem 17"... bez obnizenia byłby teraz dramat. ;(

ja mam teraz 17 i przynajmniej dla mnie jest okey ale domyslam sie ze na 18 bedzie to zupelnie inaczej wygladalo. podoba mi sie obecna przyjemnosci z jazdy/zawieszenia czy takie obnizenie gleby jest znacząco mnie komfortowe? Czy do obnizenia wystarcza same sprezyny? Przepraszam za tyle pytan, na pewno jest tutaj wiele odpowiedzi ale gdziekolwiek sie dokopac to jest nie lada wyczyn a bede w polsce tylko na chwile i liczy sie dla mnie kazda sekunda i kazda bezcenna odpowiedz...dzieki i pozdrawiam

ps

I jeszcze zapytam bo jestem kompletnym laikiem :confused4: Rozmiar opon letnich moze byc(ma byc) identyczny z calorocznymi czy sa jakies istotne roznice? dziekowska z gory :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja auto obnizyłem dedykowanym zestawem sprezyn eibach pro-kit. ogólnie polecam:) auto wyglada o niebo lepiej, zachowuje się praktycznie idealnie, w polaczeniu z Quattro cud miod malina. Jesli chodzi o komfort.. na 18" i -30mm jest sztywno, aczkolwiek dla mnie idealna sprawa. W porównaniu z rodziców XC90 jest sztywwno, ale nie ma co porownywac. Kupuj zakladaj, nie bedziesz załował;)

a co do opon to wielkiego znaczenia nie ma, oby tylko zmiescily sie one w nadkolach:d :naughty:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 23:32_________________________________________________dzisiaj udało wyrwac mi sie dobre tajle, jade po nie jutro i weekend spedzam w garazu i u lakiernika:d :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1:

wie ktos jak dobrac kontrastowy lakier dokladki i listew z s-line'a do lakieru LZ6E??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, mały update;) dziś wleciała dokladka od s-line'a;)

a w tym tygodniu raczej uporam sie z listwami :)[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 18:42_________________________________________________tak zupełnie niespodziewanie, trafił sie zderzaczek przedni s-line/s4 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popiszeco zrobił a zdjęć nie da :kox::cool1:

Dawaj foty i to szybko, ile za zdesia dałeś, bo ja tez musze kupić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topor foto dawaj jakieś :wink4:

Widać że to tajemnica skoro fot nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadna tajmnica;) zdeś jeszcze nie na aucie, trza go prysnąć w lakier;)

a kupilem go w cenie zwykłego zderzaka;) :cool1::)[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 23:22_________________________________________________czy mogłby ktos looknąć w wolnej chwili?:)http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=206461.0

aaa i udało mi sie dzis trafic grill z RS'a :cool1::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrom, w sensie satyna, do mojego koloru auta czarne dodatki srednio wychodzą, -przerabiałem w byłym b5;)[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 19:42_________________________________________________dwa szoty;) -ostatnie z seryjnym przodem :cool1:

wowp.jpg

wow2bf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tym razem;)

photoscape :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia ładne tylko czegoś tu za dużo :cool1:, wygląda jak bys zrobił sobie szyby w macie :kox::good:

A kiedy zdjęcia z nowym zdesiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak poskladam wszystko do kupy, dzisiaj przyszedl Pan listonosz i zostawil mi Grill z RS'a:)

musze skompletowac jescze kilka pierdolek i bedzie na aucie zdeś;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...