Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Opony całoroczne


gutos32

Rekomendowane odpowiedzi

stoję dziś w korku osiedlowym.. sam nie wierzę, co jest grane myślę, osiedle nie duże...

wychodzę z auta idę kawałek żeby zobaczyć co się stało a tam piękna audi a4 b6 kombi 1,9tdi wraz z całą rodziną 4 osoby w tym dwoje małych w fotelikach.... audi nie może wjechać na parking bo zakopało się w paru cm koleinach, patrzę dokładniej a tam letnie oponki do tego w stanie agonalnym, no ale nic najważniejsze że w bagażniku był nowy telewizor :polew: i parę innych klamorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoję dziś w korku osiedlowym.. sam nie wierzę, co jest grane myślę, osiedle nie duże...

wychodzę z auta idę kawałek żeby zobaczyć co się stało a tam piękna audi a4 b6 kombi 1,9tdi wraz z całą rodziną 4 osoby w tym dwoje małych w fotelikach.... audi nie może wjechać na parking bo zakopało się w paru cm koleinach, patrzę dokładniej a tam letnie oponki do tego w stanie agonalnym, no ale nic najważniejsze że w bagażniku był nowy telewizor :polew: i parę innych klamorów

żal :facepalm:

ale popatrzmy tak na to ile trzeba dać za ten wielosezon??

dokładasz kilka-kilkanaście złotych i śpisz spokojnie nie warto??

Dobra jeździsz ty na ale np dajesz żonie czy dziewczynie samochód np z dziećmi i co nie wolał byś być spokojny??

Dlamnie to bez sensu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony całoroczne to jedna wielka kupa :thumbdown:

mamy w firmie jedno auto na całorocznych i jest tragenia zimą, latem to jeszcze latem ale zimą :thumbdown:

chyba ze nie jezdzisz za duzo to jeszcze mozesz sie pokusic ale zwróć uwage na swoje bezpieczeństwo i nie zakładaj całorocznych :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie opony a audi a4 1,9TDI i sa super, jezdze nimi juz 2 rok.

ile robisz km rocznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zastanawiam się nad bieżnikowanymi...z tego co zauważyłem to te klocki i lamelki to bardziej miękkie i ostre są od tych w nowych fabrycznych zimówkach(gdzie cena niedużo większa) i na błocie - śniegu powinno być lepiej ale z drugiej strony autko będzie pływało na suchym asfalcie albo bez śniegu. Ktoś z Was ma już jakieś rozeznanie i doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem kiedyś na bieżnikowanych zimówkach Profil. Na mokrym było ok, ale na śniegu zachowywały się wyraźnie gorzej i myślę że winna była kiepska mieszanka gumowa bo każdy zimowy bieżnik jakoś sobie powinien ze śniegiem radzić. Na suchym mocno pływały i szybko je zjadało. Co do wielosezonów to do miejskiej eksploatacji powinny wystarczyć, w trasie trzeba uważać bo takie np. Navigatory Dębicy potrafią niemile zaskoczyć, ale da się sprawnie jeździć. Mimo wszystko dwa komplety opon są lepszym rozwiązaniem, wielosezonówki to dla oszczędnych, najlepiej niedużo i wolno jeżdżących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nowe opony nie są aż tak kosmicznie drogie, nie powinno się na tym oszczędzać (mówię o typowych rozmiarach).

A jeśli ktoś kupuje felgi np. 18" i go potem nie stać na opony to powinien wrócić do 15-stek i kołpaków - nowe 15-stki będą tańsze niż używane 18-stki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...