Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] po odpaleniu chodzi jak traktor....


Furio

Rekomendowane odpowiedzi

Stukają Ci pewnie popychacze hydrauliczne (szklanki). Było o tym bardzo dużo na forum. Poszukaj.

Poza tym kiedy wymieniałeś olej? I na jakim jeździsz? Słychać je tylko na zimnym,zaraz po odpaleniu? Jeśli chwilkę klekoczą, a potem cichną nie przejmowałbym się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez sie przylacze do pytania, jak zapalam autko rano to przez chwile ,jakies moze z 5 s slychac takie stukanie,klekotanie ,potem cichnie i silniczek pracuje rowno i cichutko. Nie dzieje sie to zawsze po zapaleniu autka,ale zdazylo mi sie juz ze 2-3 razy i zawsze jak zapalalem go po nocy lub po kilku godzinach stania. CZy to sa popychacze, powinienem sie martwic :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oleju jest wystarczajaco,ale pod koniec tygodnia mam zamiar go wymienic,do tej pory byl zalany mobil 1 10w40 i taki chce zalac , co do rozrzadu to tez sie przymierzam, mam w tej chwili 167 tys, przebiegu,a rozrzad byl wymieniany przy 100 tys wuiec juz chyba trzeba powoli o tym myslec :mysli:,dzieki za info troche zaczelem sie juz martwic ale jak poczytalem forum to sie troche uspokoilem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego w litrowych :mysli:, zawsze kupowalem w jednym miejscu w takiej swojej hurtowni w bankach 4 litrowych i zawsze wszystko bylo ok, ( a tak przy okazji ile wchodzi oleju do silnika 1.8T??)

[panowie trzymać się tematu proszę]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...