Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Strasznie dużo pali


fusse

Rekomendowane odpowiedzi

"Do 8L powinien spalić;7,5 L to max jak zimno by nie bylo"=to bzdury.Wszystko zależy od stylu jazdy, jak również od warunków na drodze.Jeśli poruszasz się w mieście używając 1,2 max 3 bieg i postój,to twoje spalanie jest jak najbardziej w normie.

Z całym szacunkiem ale to co napisałeś to bzdury. AFN nie powinien przekroczyć 8 L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Do 8L powinien spalić;7,5 L to max jak zimno by nie bylo"=to bzdury.Wszystko zależy od stylu jazdy, jak również od warunków na drodze.Jeśli poruszasz się w mieście używając 1,2 max 3 bieg i postój,to twoje spalanie jest jak najbardziej w normie.

Określiłeś swoją normę"ile wleje tyle spali"Każdy silnik ma wyliczone od-do.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro tak mowicie, to dlaczego tyle pali? paliwo nie ucieka nigdzie, uklad sie nie zapowietrza.. na zimnym silniku, szczegolnie rano to gaz doslownie muskam, powoli wkrecam go na obroty.przy takim PSJ niedlugo bede musial turbo wyrywac to czyszczenia:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatankuj jeszcze raz do pełna, zrób 100 km w cyklu mieszanym i zalej do pełna raz jeszcze.

Może zmień paliwko, np ja mam wrażenie że więcej mi spala diesel ultimate z BP niż z innej stacji lepszego paliwka.

Np ostatnio byłem zmuszony zatankować na lotosie i później po przeliczeniu wyszło że spalił mniej o ponad 1 L niż jak na ultimate. Trasa była ta sama - nie wiem może to akurat przypadek.

Tak czy siak zalej inne paliwko przejedź się ze 100km i zobaczymy co wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz zatankowane gowno zamiast paliwa i tyle na temat......[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 14:00_________________________________________________Pewnie masz zatankowane gowno zamiast paliwa i tyle na temat......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...