Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie CB Radio i antena do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

obecnie już pół roku mam Unidena i jestem mega zadowolony

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 168,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wezmę chyba dzisiaj krótsza bo zmieści się bez większego problemu do bagażnika

[h=1]ANTENA CB SIRIO AS 100 MAG do tego legenda III :wink:[/h]

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ----------

padło jednak na tą antene JanSerwis - Serwis CB Radio,Mierniki Lakieru,Antyradary,Alkomaty - Kalibracja ,Telewizja DVB-T, serwis,naprawa, Radom,Zwoleń

---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ----------

ciekawe czy wcisnę to radio w tunel gdzieś już było ale chyba w b 6:slina:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

WhyMe a ty gdzie masz swoje ulokowane?

Opublikowano
WhyMe a ty gdzie masz swoje ulokowane?

Ja mam między siedzeniem jak na razie. Ale chcę dać pod duży schowek po stronie pasażera :wink:

Opublikowano

Ja ma w schowku President Harry II + Missouri stojącą na bagażniku.

Działa w terenie otwartym na ASC około 12-15 km bez problemu, w mieście 5 do maks 10 km.

Opublikowano

Missouri 15 KM :polew::polew::polew:

Opublikowano

ja na Onwie i missouri ściągnąłem 10 km.

Opublikowano

15 KM czyli 3 w przód, 4 w tył 4 w lewo i 4 w prawo :decayed:

mi na missouri średnio 6-8 KM tak myśle a antenka na środku dachu

w sumie skąd moge wiedzieć :decayed:

Opublikowano
15 KM czyli 3 w przód, 4 w tył 4 w lewo i 4 w prawo :decayed:

mi na missouri średnio 6-8 KM tak myśle a antenka na środku dachu

w sumie skąd moge wiedzieć :decayed:

Dokładnie :thumbup1:

Opublikowano

u mnie muszę podjechać jeszcze raz i niech zrobi wtyczkę krótszą do zapaliczki bo jest za długa ta zasilająca i wywala ją :kwasny:

Opublikowano
u mnie muszę podjechać jeszcze raz i niech zrobi wtyczkę krótszą do zapaliczki bo jest za długa ta zasilająca i wywala ją :kwasny:

Pociągnij kabelek bezpośrednio do Aku :wink: A jak tam radyjko się sprawuje? Zamontowałeś już antenę? Chwal się i dawaj opinię :naughty:

A tak przy okazji odległości to wczoraj siedziałem w aucie na parkingu pod blokiem chyba ze 4 godziny bawiąc się CB :decayed: I nawiązywałem bardzo przyzwoite łączności ze stacjami bazowymi w odległościach ok 20-25 km po linii prostej, odbierałem też dalsze stacje w odległości ok 30-35 km po linii prostej ale moja modulacja była już dla nich niezrozumiała.

Nareszcie można było porozmawiać z kimś kulturalnie bez wysłuchiwania kurw, beczenia, rżenia tudzież wszelkich odmian epitetów na temat cudzych matek, dziadków czy sąsiadów (ostatnio pojawia się nawet puszczanie kolęd w eter... :facepalm:). Nie to co na 19 :decayed:

Zastanawiam się nad postawieniem jakiegoś masztu na bloku :eusathink: Kiedyś miałem 5,5m, fajny klimat :wink:

Opublikowano

a nie ma jakiś króciutkich bo gniazdo zapalniczki jest za płytkie

pany zrobił druga i też lipa :thumbdown:

HELP

Opublikowano

Możesz przeciągnąć kabel do aku, 10 minut roboty, wolne gniazdo zapalniczki o estetyce nie wspominając...

Opublikowano

Po co ciągnąć do aku? :facepalm:

Opublikowano

jak by pociągnąć od zapalniczki kabel z drugim gniazdem ukrytym :jerk:

Opublikowano

Dokładnie podpiąć się pod jakąś kość i wsio a nie z akumulatora :facepalm:

Opublikowano

a miało być tak pięknie dzisiaj wrrr:thumbdown:

Opublikowano

czego nie z aku?

Opublikowano

Też nie kumam w czym problem :wink: Pewnie że można się podpiąć pod dowolne 12v ale skoro można zainwestować w kawałek kabla za 5zł i ominąć zbędne układy :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.