Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011


AUDI_A4_2.5TDI_V6_180KM

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to, że wahacze nie odpowiadają za to, że Ci samochód pójdzie niżej, tylko amory i sprężyny za to odpowiadają. AKE jak już to szło do 2003, potem były silniki z kodem B jeśli chodzi o 2,5tdi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mocą i samym kodem :kox: ale dokładnie to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja a czym sie róznia bau od bhd

:szukaj:

BAU - euro3

BDH - euro4

moc taka sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parametry oraz okres pordukcji taki sam. czyli moc również.

Wybór padł na wahacze Febi. rok temu wymieniałem banany i okazało się że mam w magazynie używki w idealnym stanie. i do dzis siedzą cicho:)

tak z ciekawości zapytam, jaka była różnica cenowa pomiędzy Febi a Lemfolder???, Ja osobiście bym Febi nie założył, tylko Lema,.

sam kilka lat temu, wymieniłem górne, przednei na febi, po killu miesiącach tylne górne już na lema, przednie padły, wieć gteraz są Lemy, a tylne do teraz są ok, jedynie co można podłożyc to jeszcze TRW, które często ida na pierwszy montaż, ale jak juz powiedziałem to tylko moja opinia,.

p.s.przypilnuj mechanika co do właściwego montażu,.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padło na febi bo mam za free. trafił mi sie a4 b6 anglik na magazyn rok temu z nowiutka zawiecha. Założyłem do siebie cześć wahaczy. zrobiłem 18 tyś i jest dalej git wiec teraz założę resztę.

Jestem z nich naprawdę zadowolony[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 16:24_________________________________________________Mam do Was pytanie. czy w takie mrozy jak teraz (-8 -13) Jeździcie na myjnie automatyczne?

Mam na mysli konkretnie Myjnie Orlenu.

Auto mam tak brudne że nie moge na nie patrzeć.

Mam jeszcze jedno pytanko.

Jakiś pajac na parkingu otwierajac drzwi wgniótł mi karoserie w okolicach wlewu paliwa. na tyle lekko ze lakier nie odprysł nie załamała sie powierzchnia ale jest dostyc widoczne i bardzo frustrujące.

Dlatego Was pytam czy mozna to wyciagnąc? rozebrałem boczki bagaznika ale nie ma szans na dostanie się od wewnątrz...

img_0501

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padło na febi bo mam za free. trafił mi sie a4 b6 anglik na magazyn rok temu z nowiutka zawiecha. Założyłem do siebie cześć wahaczy. zrobiłem 18 tyś i jest dalej git wiec teraz założę resztę.

Jestem z nich naprawdę zadowolony[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 16:24_________________________________________________Mam do Was pytanie. czy w takie mrozy jak teraz (-8 -13) Jeździcie na myjnie automatyczne?

Mam na mysli konkretnie Myjnie Orlenu.

Auto mam tak brudne że nie moge na nie patrzeć.

Mam jeszcze jedno pytanko.

Jakiś pajac na parkingu otwierajac drzwi wgniótł mi karoserie w okolicach wlewu paliwa. na tyle lekko ze lakier nie odprysł nie załamała sie powierzchnia ale jest dostyc widoczne i bardzo frustrujące.

Dlatego Was pytam czy mozna to wyciagnąc? rozebrałem boczki bagaznika ale nie ma szans na dostanie się od wewnątrz...

img_0501

Przy takich mrozach żadna suszarka nie wysuszy Ci dobrze auta, chyba że masz myjnie 300 metrów od domu i ciepły garaż tzn. ok 0 stopni. U mnie już kilku kolegów ,,zamarzło,, po takich myciach, więc ja mogę od siebie powiedzieć że nie polecam. Autko powinno postać po myciu przez noc wtedy masz gwarancję że otworzysz drzwi w samochodzie inaczej może być ciężko :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie tego się obawiałem. ale myslałem ze te szuszary lepiej działaja:/

Nigdy Ci nie wysuszy uszczelek . Mycie ręczne, wycieranie do sucha i garaż na noc. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie ręczne przy minus 10 stopniach?

raczej sredni pomysł:)

Mam jeszcze jedno pytanko.

Jakiś pajac na parkingu otwierajac drzwi wgniótł mi karoserie w okolicach wlewu paliwa. na tyle lekko ze lakier nie odprysł nie załamała sie powierzchnia ale jest dostyc widoczne i bardzo frustrujące.

Dlatego Was pytam czy mozna to wyciagnąc? rozebrałem boczki bagaznika ale nie ma szans na dostanie się od wewnątrz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie ręczne przy minus 10 stopniach?

raczej sredni pomysł:)

Przecież nie na zewnątrz :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wąskie futryny mam do łazienki mi nie wjedzie:/

Ty, no a teraz w pasażu grunwaldzkim o tej porze roku nie myją? Weź kobitę na zakupy, niech Ci umyją, połazicie 3-4 godzinki po sklepach, zjedzcie coś przez ten czas trochę Ci fura przeschnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja zapomniałem o tej myjni:) byłes tam kiedyś może? Bo mam swoja ulubiona ręczną koło domu ale tam teraz zamkniete:/

Byłem, w zeszłym roku jakoś na wiosnę, nie narzekałem na jakość, chłopaki szmatkami powycierali do sucha, także możesz jechać. Najwyżej weź ze sobą coś do uszczelek, np wazelinę i po zakupach delikatnie je przesmaruj dla świętego spokoju. Co do cen nie pamiętam, no ale czy to ważne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...