Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!

Na jaki kolor pomalować 16" fele? Zimówki 20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki kolor pomalować 16" fele? Zimówki

    • Czarny
      3
    • Czarny Mat
      4
    • Biły
      2
    • Grafit
      11

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No dobra, ale po czym tak twierdzisz, ze masz zawias S4? :wink4:

Na dekorach powinno byc Quattro - pewnie sa zmieniane.

Ogólnei z dekorami jest coś nie tak inne na desce i inne przy dźwigni zmiany biegów :confused4: Pozatym ładne auto. Przydał by sie tu przód sline. Kolor jeden z ładniejszych w B7 poza jedynym słusznym :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Co do zawieszenia mój stoi zdecydowanie niżej na 16, jaki masz rozmiar kół ?? 205/55/16 ?? Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa mianowiecie na dekorach nie ma napisu quattro czy to też wystepuje jako opcja ?

Oponki 235/45/R17[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 13:13_________________________________________________

No dobra, ale po czym tak twierdzisz, ze masz zawias S4? :wink4:

Na dekorach powinno byc Quattro - pewnie sa zmieniane.

Ogólnei z dekorami jest coś nie tak inne na desce i inne przy dźwigni zmiany biegów :confused4: Pozatym ładne auto. Przydał by sie tu przód sline. Kolor jeden z ładniejszych w B7 poza jedynym słusznym :naughty:

na dekorach jest Quattro tylko nie widac na zdjęciach ,dodaje fote

img0521w0.jpg

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 13:17_________________________________________________

Jaki masz kod zawieszenia?

a gdzie znajde te kod?

Opublikowano

w ksiazce na pierwszej strone masz wszystkie kody wyposazenia ( jak masz :decayed: ) albo jak wyciagniesz kanape z tylu to masz przyklejona wlepe z kodami w podlodze :wink4:

Opublikowano
  • Autor

w ksiazce na pierwszej strone masz wszystkie kody wyposazenia ( jak masz :decayed: ) albo jak wyciagniesz kanape z tylu to masz przyklejona wlepe z kodami w podlodze :wink4:

W opisie wyposażenia w pozycji Handelsname(n) Audi A4,S4

Opublikowano

To tylko nazwa modelu. Kazde A4 to A4/S4.

W kodach wyposazenia znajdziesz pewnie 1BE.

Opublikowano
  • Autor

To tylko nazwa modelu. Kazde A4 to A4/S4.

W kodach wyposazenia znajdziesz pewnie 1BE.

Opublikowano

kolego zmien sobie w profilu bo silnik masz BKN - 204KM ( 150KW * 1.36 = 204KM )

Opublikowano

Przede wszystkim kolego masz silnik BKN a nie ASB który ma 204KM :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

kolego zmien sobie w profilu bo silnik masz BKN - 204KM ( 150KW * 1.36 = 204KM )

tak zgadza się ,ale w nimcach był robiony chip na 233 km, byliśmy na hamowni żeby się upewnić czy to prawda, i okazało się że TAK

Opublikowano

to cienko wyszla po chipie ;) ... przewaznie wychodzi ponad 250KM / 260KM a i wyniki ok 280KM sie czesto zdarzaja w 3.0tdi

chip rowno na 233KM ? masz moze wykres z tej hamowni ?

Opublikowano
  • Autor

to cienko wyszla po chipie ;) ... przewaznie wychodzi ponad 250KM

chip rowno na 233KM ? masz moze wykres z tej hamowni ?

wykresu mnie mam, a chip był taki delikatny robiony tak własciciel chciał i taki sobie zrobił :D Jak ja bym robił to więcej bym chciał ale On to nie JA :evil:

Opublikowano

http://www.audiklub.org/wyposazenie.html <-- tu mozesz sobie powklepywac kody wyposazenia i dowiedziec sie co ktory znaczy

http://s2central.net/vin_entry_sonic.html <-- a tutaj wklepac VIN :)

wykresu mnie mam, a chip był taki delikatny robiony tak własciciel chciał i taki sobie zrobił :D

sory ale nie wierze ze byles nim na hamowni ... i nie masz wykresu ;)

Opublikowano

Po porgramie wykresy zazwyczaj są takie:

mod.jpg

:>

Opublikowano
  • Autor

Po porgramie wykresy zazwyczaj są takie:

mod.jpg

:>

i takie coś che miec :D ale dopiero na wiosne :evil:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 14:09_________________________________________________

http://www.audiklub.org/wyposazenie.html <-- tu mozesz sobie powklepywac kody wyposazenia i dowiedziec sie co ktory znaczy

http://s2central.net/vin_entry_sonic.html <-- a tutaj wklepac VIN :)

wykresu mnie mam, a chip był taki delikatny robiony tak własciciel chciał i taki sobie zrobił :D

sory ale nie wierze ze byles nim na hamowni ... i nie masz wykresu ;)

no zdarza się , ale jeśli nie wierzysz to przyjerzdzam do Ciebie jedziemy na hamownie, i jeśli wykaze że jest 233km to pokrywasz koszty hamowni, ropy itp itd :D

Opublikowano

Zastanawiam się kto by się bawił w program na 233ps :kox: chyba cię sprzedawca wkręcił,

... tylko piszesz, że byłeś na hamowni ... masz może wykres :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Zastanawiam się kto by się bawił w program na 233ps :kox: chyba cię sprzedawca wkręcił,

... tylko piszesz, że byłeś na hamowni ... masz może wykres :mysli:

NO PRZECA PISZE ŻE BYŁEM , a wykresu nie mam a czemu go nie mam to nie wiem ,ktoś chciał sobie delikatnego chipa zrobić i zrtobił :P

Opublikowano

Dziwna ta wlepka Twoja... nie widze tam kodu zawiasu.

Opublikowano
  • Autor

Jak na wiosne pojade do Rogala to przywioze wykres z tego co autko teraz ma w sobie, wiec musicie czekać NIEDOWIARKI :evil:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 14:19_________________________________________________

a tak po za tematem pytam bo na poprzednie posty nie otrzymałem odpowiedzi, a mianowice chce sobie zamontować takie postojówki http://allegro.pl/led-can-bus-w5w-t10-13-smd-4-strony-drl-sz-n-jafra-i1341911314.html i pytam sie znawców jakie mam zastosować oporniki/rezystory aby wszystko ładnie działało bez błedu na FIF-ie

Opublikowano

Dziwna ta wlepka Twoja... nie widze tam kodu zawiasu.

To nie wlepka tylko P I E C Z Ą T K A ...

Ja tam się nie znam i w ogóle, ale wg mnie to ten Twoj furacz niezły składak jest co potwierdzaja liczne zapewnienia sprzedającego i ta wlepka.

Fachowiec który ja robił nie potrafił nawet poprawnie "Quattro" napisać, zamiast EU4 masz EUH... :polew:

Osobiście bym go nie kupił, ale tak jak pisałem wyżej - ja tam się nie znam.... :wink4:

Zamiast ksiązki serwisowej masz sfałszowane dokumenty a na to są odpowiednie paragrafy

Opublikowano

Byłeś tym autem w ASO na sprawdzeniu stanu i potwierdzeniu wpisów w bazie z książką? Bo coś nie ciekawie ta Twoja wlepka wygląda a historię o chipie na 233 to bym między bajki wsadził, chyba że masz wykres. Wogóle podejrzane auto jak dla mnie i z wyglądu i z wlepki którą pokazałeś.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.