Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!


audia4a4

Na jaki kolor pomalować 16" fele? Zimówki  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki kolor pomalować 16" fele? Zimówki

    • Czarny
      3
    • Czarny Mat
      4
    • Biły
      2
    • Grafit
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Wlepka poprzednia jest z książki serwisowej a teraz daje wlepke która jest pod tylnią kanapą :

dsc00637om.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlepka poprzednia jest z książki serwisowej a teraz daje wlepke która jest pod tylnią kanapą :

dsc00637om.jpg

Powinny byc takie same, a jak widziesz nie są. To kolejne potwierdzenie tego co Ci napisałem wyżej.

Tutaj np od razu Flyer znajdzie kod zawieszenia - 1BE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie książka serwisowa była robiona już w Polsce więc sprawdź lepiej w ASO historię serwisową i przebieg :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie jest 1BE ,więc nie gadajcie że sprzedający mi ścieme puścił, więc wasz kolejny mit obalony :P jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym tygodniu bede na hamowni bo niedowiarki nie wierzą! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BE to nie jest zawieszenie S4 mistrzu.

1BD to S4[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 15:27_________________________________________________

Co sadzicie o tylnym dyfuzorze?? zostawić taki jak jest czy pomalować na kolor nadwozia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądaj różne rozwiązania na forum i coś na pewno znajdziesz dla siebie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sprzedawcę gonił za tą książkę serwisową, sprawdzałeś w ASO historię serwisową auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sprzedawcę gonił za tą książkę serwisową, sprawdzałeś w ASO historię serwisową auta?

a Co Ci w ASO powiedzą? hehehe oni nawet nie powiedzą jaki auto ma przebieg hehehe jak dla mnie to parodia... No wiec do rzeczy co mi w ASO powiedzieli a mianowicie , co do przebiegu powiedzieli ze jest wiarygodny :D ,w książce serwisowej ostatni wpis jest z tamtego roku z czerwca przy przebiegu 142 tys km, więc przebieg musi być wiarygodny..A tak po za tym nie bita nie spawana z trzech aut, nie malowana żadna szyba nie wymieniania...Ja miałem przy sobie swój miernik lakieru ale w serwisie poprosilem ich o miernik to powiedzieli że nie mają :D w poprzednim ASO tez nie mieli hehehe[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 15:57_________________________________________________

Co sadzicie o tylnym dyfuzorze?? zostawić taki jak jest czy pomalować na kolor nadwozia???

wg kodow wyposazenia z 'ksiazki serwisowej' twoj tylny dyfuzor powinien juz byc w kolorze nadwozia

a tego to ja nie wiem jaki on powinien być :P ale mam chrapke żeby zrobić go na kolor nadwozia ,koszta niewielkie a efekt przyjemny dla oka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc00635d.jpg

fajnie napisane quattro ( quatrro ) :polew:

chyba ktoś musiał być po jednym głębszym, ale nie ma się co śmiać bo ja z poczatku pisałem tak samo zamiast quattro to quatrro :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu masz nieoryginalna ksiazke serwisowa? Auto krecone, czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu masz nieoryginalna ksiazke serwisowa? Auto krecone, czy co?

a z kad masz pewność że jest nieoryginalna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich wlepek nie ma w oryginalnych ksiazkach... w dodatku z bledem! :blink:

http://img713.imageshack.us/img713/3395/dsc00635d.jpg

powinna byc taka sama jak pod kanapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich wlepek nie ma w oryginalnych ksiazkach... w dodatku z bledem! :blink:

http://img713.imageshack.us/img713/3395/dsc00635d.jpg

powinna byc taka sama jak pod kanapa.

być moze ta książka nie jest z tego auta bo kolo przyniusł mi wszystkie ksiązki z auta a na końcu przyniusł książke serwisową osobno. Ważne że nie jest składana z 3 aut i licznik nie cofany a czy ta książka jest z tego auta to mnie jakoś nie interesi bo książka może pokazywać ze auto ma przchulane 50kk km , ważne co serwis powie.Dla mojej i waszej ciekawości przedzwonie do niego i spytam co to za książka :D bo skoro przebieg jest taki jaki jest to dziwne czemu by ktoś dawał taką książke :) Poprzednią swoją A4 jak kupowalem to kolo mi się przyznał po zakupie że książki mi nie dał bo była zbyt piękna żeby ją oddawać więc sami wiecie o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez na tej dziwnej wlepce z ksiazki jest ten sam VIN, ktory masz pod kanapa... to jak niby inna ksiazka?

Sprawdzales historie w ASO dokladnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez na tej dziwnej wlepce z ksiazki jest ten sam VIN, ktory masz pod kanapa... to jak niby inna ksiazka?

Sprawdzales historie w ASO dokladnie?

Przyjacielu mówię że sprawdziłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to Auto z KRK (okolice) ? bo cos kojarze taki samochod , gdize najpierw bylo 204km wystawione potem bylo 232 wystawione raz byl rok 2005 potem byl 2006. Jak sprawdzales przebieg? z ASO ? zajrzeli do ksiazki i sprawdzili :wink4:? czy sprawdzali tam gdzie byl serwisowany w Niemczech ?

przemilcze zdjecie wlepki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to Auto z KRK (okolice) ? bo cos kojarze taki samochod , gdize najpierw bylo 204km wystawione potem bylo 232 wystawione raz byl rok 2005 potem byl 2006. Jak sprawdzales przebieg? z ASO ? zajrzeli do ksiazki i sprawdzili :wink4:? czy sprawdzali tam gdzie byl serwisowany w Niemczech ?

przemilcze zdjecie wlepki .

Auto przywiezione z okolic Opola, a z skąd oni biorą inf na tema przebiegu itp to nie wiem ,alke chyba wprowadzają VIN w system i wszystko wiedza gdzie auto i kiey i przy jakim przebiegu było ostatni raz serwisowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...