Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!


audia4a4

Na jaki kolor pomalować 16" fele? Zimówki  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki kolor pomalować 16" fele? Zimówki

    • Czarny
      3
    • Czarny Mat
      4
    • Biły
      2
    • Grafit
      11


Rekomendowane odpowiedzi

No i tyle chciałem wiedzieć :decayed: Sorki audia4a4 za OT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz już wiem :kox:

A skoro już wiem zderzak idzie na sell :banan:

a ma ktoś numer tej dokładki z ASO?

---------- Post dopisany 27-12-2013 at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany 01-08-2013 at 14:25 ----------

Pytanie do posiadaczy tych żarówek ,proszę o opinię które wybrać, chodzi mi ogólnie o jak największą ilość światła

Philips D1S Blue Vision Xenon Żarnik 6000K Sklep (3809527795) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

D1S PHILIPS KSENONY ULTRABLUE SKLEP W-Wa NOWOSC (3789747815) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

OSRAM D1S Night Breaker UNLIMITED +70% NEW 2014 ! (3763005983) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany 02-01-2014 at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2013 at 08:29 ----------

Koledzy prosze o wskazówki jak bezpiecznie rozkleić lampy przednie żeby czegoś nie popsuć, jaka temperatura w piekarniku i na jaki czas.

Kto się tego podejmował niech poradzi co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozklejałem bez podgrzewania, ściągnąłem te zatrzaski, i delikatnie śrubokrętem rozklejałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawde moze też się uda a jak nie to pies

---------- Post dopisany 06-02-2014 at 08:07 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2014 at 23:00 ----------

Panowie szukam pomysłu na felgę na wiosnę. która by optymalnie pasowała do nadwozia. Jak macie jakieś sugestie co do felgi do mojej budy to byłbym wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny kolor nadwozia ^^ kupiłeś juz któreś żarniki? jaki efekt?

z felgami mam podobny problem.. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie, bo pogoda mnie nie zachęca do grzebania bo narazie nie mam dostępu do garażu. Jak się ociepli to napewno coś wpadnie

Jak ktoś ma problem po włączeniu zapłonu z buczącymi głośnikami oraz jak zwał tak zwał świst i szum czy dźwięk turbiny to proponowałbym sprawdzenie, a raczej przeczyszczenie porządnie masy od akumlatora. U mnie to było przyczyną.

Edytowane przez audia4a4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...