Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!

Na jaki kolor pomalować 16" fele? Zimówki 20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki kolor pomalować 16" fele? Zimówki

    • Czarny
      3
    • Czarny Mat
      4
    • Biły
      2
    • Grafit
      11

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dobry wybór. Ja jestem z nich bardzo zadowolony. Mam nieco inny profil, ale to nie powinno sprawiać jakiejś wielkiej różnicy.

Dzisiaj założyłem oponki, jestem zadowolony wkońcu w aucie się cicho zrobiło :) a co do jazdy to w deszczu się świetnie spisują lało cały dzień wiec narazie w deszczu testowałem zobaczymy jak juto bedzie z pogodą i co pokażą na suchej nawierzchni[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 21:31_________________________________________________

Co o tym sadzicie http://moto.allegro.pl/audi-a4-b7-kombi-2004-2007-tuning-spoiler-daszek-i1693442836.html??? Warto kupowac?? Ona jest taka sama jak ta zza wody

http://www.ecstuning.com/Audi-B7_A4-Quattro-2.0T/ES4545/ ???

Opublikowano

Vredestein Ultrac Sessanta sa glosne?Jezdzilem i byla bajka.

Opublikowano

Daszek jest z laminatu ten z allegro a ten z za wody jest ori z ABS. Jak dobrze laminat zrobiony to po malowaniu będzie ok. Ale często jest dużo problemów z założeniem, doszlifowaniem, przyklejeniem. :mysli: Miałem progi z laminatu w golfie i jakoś je założyłem, żeby to wyglądało, ale roboty było dużo.

Opublikowano

zamawiaj z zawody jest to sprawdzone i nie ma problemów z montażem ja mam i jest ok .

pierwszą owiewkę zamówiłem w Łodzi miała być s line , jak mi ją przysłali :facepalm: okazało się że koło s line to ona nawet nie leżała wyglądało to tak:

SS100156.jpg

Opublikowano

Jak chcesz to mam taka z allegro, jest calkiem ok ale do oryginału nie podchodzi, za stówkę mogę Ci wysłać :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

WITAJ INTERESUJA MNIE POSTOJOWKI LED JAKIE WSTWILES, BO JUZ KILKA PROBOWALEM I ZAWSZE MAM BLAD NA KOMPUTERZE. POZDRO

Opublikowano

WITAJ INTERESUJA MNIE POSTOJOWKI LED JAKIE WSTWILES, BO JUZ KILKA PROBOWALEM I ZAWSZE MAM BLAD NA KOMPUTERZE. POZDRO

Wystarczy dorzucic rezystorki i problem z glowy :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Co o tym sądzicie warto/nie warto?? Użytkował już ktoś coś podobnego??

http://allegro.pl/lampki-led-do-tablicy-rejestr-audi-a3-a4-a6-a8-q7-i1805943551.html

ładnie to wygląda tylko czy warte tej ceny :mysli:

Sądze że ceny warte a z tego względu że tak i tak bym musiał wymienić za niedługo te całe wkłady bo już sa zasyfione i nawet po umyciu słabo przepuszczają światło a w dodatku żarówki tego typu co obecnie posiadam http://allegro.pl/c5w-zarowka-rurkowa-36mm-4-diody-smd-high-power-i1749267048.html bardzo dziwnym trafem mi się przepalają, odpadają te żółte kwadraciki wiec koszt zakupu kompletu z wysyłką to jakieś 35 zł a wymieniałem już od początku roku z 4 razy co daje kwotę 140 zł :) a rok się jeszcze nie zakończył..Dodam ze za każdym razem żarówki kupowałem u innego typa żeby nie było że ktoś ma wadliwy towar.u każdego sprzedającego było to samo..Dodam jeszcze że wszystko jest ładnie pięknie uszczelnione od zewnątrz więc woda nie ma na to wpływu więc zastanawiam się czy zainwestować kolejne 35 zł w kolejny komplet żarówek czy po prostu kupić coś porządnego...A i dodam jeszcze jedno, wszystkie te żarówki mają taką samą żywotność :) Tak samo miałem z postojówkami z przodu tez się przepalały i odpadały te żółtek świecidełka :) Czekam na wasze spostrzeżenia i opinie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

najpierw się dowiedz czy nie będzie błędu na FISie :cool1:

nawet jak by był to nie problem bo mam rezystory podpięte wiec się w mgnieniu oka podepnie[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 20:33_________________________________________________Ma ktoś Etke bo bym potrzebował numer uszczelki drzwiowej od strony kierowcy bo wymaga wymiany

Opublikowano

najpierw się dowiedz czy nie będzie błędu na FISie :cool1:

nawet jak by był to nie problem bo mam rezystory podpięte wiec się w mgnieniu oka podepnie[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 20:33_________________________________________________Ma ktoś Etke bo bym potrzebował numer uszczelki drzwiowej od strony kierowcy bo wymaga wymiany

Nie bardzo widać nr 19. 8E0 831 721 F lub nr 22. 8E0 837 911 M

etka.jpg

Opublikowano
  • Autor

najpierw się dowiedz czy nie będzie błędu na FISie :cool1:

nawet jak by był to nie problem bo mam rezystory podpięte wiec się w mgnieniu oka podepnie[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 20:33_________________________________________________Ma ktoś Etke bo bym potrzebował numer uszczelki drzwiowej od strony kierowcy bo wymaga wymiany

Nie bardzo widać nr 19. 8E0 831 721 F lub nr 22. 8E0 837 911 M

etka.jpg

Dziękuje :hi:

Opublikowano

wpadnij kiedy na kopca bych sie looknal te postojowy bo takie mom szczescie ze mi nic nie podlazi :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam

Próbował ktoś z was założyć lusterka od nowego modelu z kierunkami do B7??[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 13:37_________________________________________________Ma ktoś może schemat lusterka z B7 chodzi mi o kable tzn jaki kolor za co odpowiada ,schemat do lusterek składanych????

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Poszukaj znajdziesz na forum ;)

szukam od rana i ,,NIC'' czasem tak bywa że jak się czegoś szuka to nie ma , a jak się nie szuka to jest.[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 00:24_________________________________________________Panowie potrzebuję numer sterownika zamykania (składania) lusterek , jeśli ktoś ma Etkę to prosze o sprawdzenie jak am jest numer tego sterownika

---------- Post dopisany 28-05-2012 at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2012 at 20:29 ----------

Macie moze fote jak wyglada B7 na felgach 17" z RS6 i opona 235/45

Z gory dzieki

---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

Macie moze fote jak wyglada B7 na felgach 17" z RS6 i opona 235/45

Z gory dzieki

---------- Post dopisany 04-06-2012 at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2012 at 18:52 ----------

Panowie mam taki problem

Podczas odpalania samochodu w okolicach rozrządu jak auto odpali to słychac takie dziwne nie stukanie ale jak by ocieranie ,trzeszczy przez chwile i przestaje, tak samo jest jak przygazuje do 3 tys obr.i jak obroty spadają to terz coś na rozrzadzie szumi.

Silnik 3.0 BKN rozrząd na łańcuchach, co moze być przyczyną?? W sieci piszą że to wina górnych napinaczy łańcucha rozrządu, Co wy o tym sądzicie??

Opublikowano

Podczas odpalania samochodu w okolicach rozrządu jak auto odpali to słychac takie dziwne nie stukanie ale jak by ocieranie ,trzeszczy przez chwile i przestaje, tak samo jest jak przygazuje do 3 tys obr.i jak obroty spadają to terz coś na rozrzadzie szumi.

Silnik 3.0 BKN rozrząd na łańcuchach, co moze być przyczyną?? W sieci piszą że to wina górnych napinaczy łańcucha rozrządu, Co wy o tym sądzicie??

Nie chcę Cię straszyć ale miałem podobnie i dobrze się to nie skończyło. Tu masz całą historię:

http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/3-0-tdi-rozrzad-ku-przestrodze-zdjecia-235954/

Pzdr.

Opublikowano
  • Autor

Witam Panowie

Potrzebuję abyscie mi podali jeśli posiadacie długości łańcuchów rozrządu co do milimetra które są zaznaczone na czerwono, a tagrze numer części napinacza który jest zaznaczony na zielono.

Potrzebuje tego pilnie aby rozwiązac w naszybch B7 3.0 problemy z rzegoczącym rozrzadem, jeśli ktoś ma etke to niech sprawdzi bo może tam są długości tych łńcuchów byłbym bardzo wdzięczny.

http://img838.imageshack.us/img838/9449/rozrzd.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.