Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!


audia4a4

Na jaki kolor pomalować 16" fele? Zimówki  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki kolor pomalować 16" fele? Zimówki

    • Czarny
      3
    • Czarny Mat
      4
    • Biły
      2
    • Grafit
      11


Rekomendowane odpowiedzi

regeneruje sie odbłysniki np jak Ci lampy slabo swieca . Wymontowujesz bixenony i wysylasz odblysniki do regeneracji Pan przysyla Ci zregenerowane (nie koniecznie Twoje ale od Twojego modelu ). Chyba ze cos innego nie podoba Ci sie w soczewkach :wink4:, bo jak swiatla Ci w nocy dobrze swieca to ja bym olal sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regeneruje sie odbłysniki np jak Ci lampy slabo swieca . Wymontowujesz bixenony i wysylasz odblysniki do regeneracji Pan przysyla Ci zregenerowane (nie koniecznie Twoje ale od Twojego modelu ). Chyba ze cos innego nie podoba Ci sie w soczewkach :wink4:, bo jak swiatla Ci w nocy dobrze swieca to ja bym olal sprawe.

wolałbym sam soczewki wypucować ,przy okazji demontowania kierunków[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 14:35_________________________________________________

Widać po książce :wink4:

co sugerujesz?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym sam soczewki wypucować ,przy okazji demontowania kierunków

ale pucowanie soczewek imo na niewiele sie zda !, jesli odblysniki sa wypalone - a dzieje sie to w ksenonach przy ok . 150-180k przebiegu to poprostu swiatlo z zarnika idzie tylko w jednej plaszyznie . Nie doswietla pobocza , slabo widac znaki i nie oswietla jezdni nalezycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym sam soczewki wypucować ,przy okazji demontowania kierunków

ale pucowanie soczewek mimo na niewiele sie zda !, jesli odblysniki sa wypalone - a dzieje sie to w ksenonach przy ok . 150-180k przebiegu to poprostu swiatlo z zarnika idzie tylko w jednej plaszyznie . Nie doswietla pobocza , slabo widac znaki i nie oswietla jezdni nalezycie.

Wiem ze ,,Ponior'' czyścił soczewki ,czekam aż się pojawi to się czegoś dowiem co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps czemu masz ASB jak masz BKN ? :gwizdanie:

no nusze to zmieni© juzzzzz[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 15:17_________________________________________________

Klubowa rameczka zawitała

:naughty:

dsc00702yp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny audiczka :) i zadbana.

Co do lamp w swoim aucie jednym regenerowałem je bo słabo świeciły, wyczyszczenie samej soczewki nic nie da :/ trzeba odbłyśnik zregenerować. Patrząc po ostatnim zdjęciu ;) i rejestracji na niej widocznej

mogę polecić pewnego Pana który mieszka na Dąbrówce Małej i regeneruje lampy bo sam u niego robiłem i z efektów jestem zadowolony ;) zostawiłem mu auto na 2,5 dnia sam wszystko rozkręcił i poskręcał, jedyny minus to to, że widać jak lampa była klejona jak się maskę otworzy ;) ale mnie to nie przeszkadza bo mam dobrze widzieć w nocy ;) . Teraz prawdopodobnie przyjdzie kolej na Audi i również z tym się udam do tego Pana ale to w wakacje najwcześniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zawitały LED-y z A6 C6 małymi krokami zbliża się wiosna więc czas pomyśleć o jakiś modach i pierwszym będą Ledy.

dsc00715g.jpgdsc00715g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że rezasz własnoręcznie? czy masz kogoś komu to można zlecić?

nie ma problemó z rejestracją i przeglądmi technicznymi w PL? W DE sa jajce.

Jest na forum osoba która mieszka niedaleko mnie i mam nadzieje że mi pomoże :) bo sam tego nie ogarnę aż tak wszechstronnie uzdolniony to nie jestem :naughty:

A co lampy mają do rejestracji?? :) a o DE to rozmawiac nie bede :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zawitały LED-y z A6 C6 małymi krokami zbliża się wiosna więc czas pomyśleć o jakiś modach i pierwszym będą Ledy.

dsc00715g.jpg

Wyglądają ładnie, a poka też z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zawitały LED-y z A6 C6 małymi krokami zbliża się wiosna więc czas pomyśleć o jakiś modach i pierwszym będą Ledy.

dsc00715g.jpg

Wyglądają ładnie, a poka też z tyłu

dsc00717a.jpg

dsc00718x.jpg

[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 14:57_________________________________________________

Ledy rozebrane

4e4c46b186426e3amed.jpg[/img]

A o to specjalistyczny przyrząd którego użyłem do rozebrania LED-ów :naughty:

4f380566aec200e6med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy badaniu technicznym nie mają zgodności z żadną normą...tyle mają. W DE zabierają dowód za to w PL narazie raz słyszałem o tym problemie.

Rozwiązaniem będzie wożenie w bagażniku zapasowych ori lampek :) a co do badania tech. to tym się nie ma co przejmować :)[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 18:48_________________________________________________

Najłatwiejsze co było do zrobione to jest zrobione, teraz zaczynają się schody :naughty:

78e0406746bffdf4med.jpg

Teraz trzeba czekać aż się ociepli za oknem i będziemy myśleć co dalej, być może będzie trzeba się zaopatrzyć w komplet ori lamp gdyby coś poszło nie tak przy rzezaniu lamp a wiem że takie przypadki się zdarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zawitały LED-y z A6 C6 małymi krokami zbliża się wiosna więc czas pomyśleć o jakiś modach i pierwszym będą Ledy.

dsc00715g.jpg

Wyglądają ładnie, a poka też z tyłu

To są ori lampki z A6, jeszcze nie rezane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zawitały LED-y z A6 C6 małymi krokami zbliża się wiosna więc czas pomyśleć o jakiś modach i pierwszym będą Ledy.

dsc00715g.jpg

Wyglądają ładnie, a poka też z tyłu

To są ori lampki z A6, jeszcze nie rezane :wink4:

No właśnie widzę, myślałem, że kolega już kupił zrobione na gotowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zawitały LED-y z A6 C6 małymi krokami zbliża się wiosna więc czas pomyśleć o jakiś modach i pierwszym będą Ledy.

dsc00715g.jpg

Wyglądają ładnie, a poka też z tyłu

To są ori lampki z A6, jeszcze nie rezane :wink4:

No właśnie widzę, myślałem, że kolega już kupił zrobione na gotowo.

Nie nie, lepiej samemu zrobić i sprawdzić czy działa, czy nie miga czy lampki nie parują itp[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 14:20_________________________________________________

Zrezygnowałem z rzezania LED-ów z A6 , więc dziś zawitały DECTANE LED, jak wam się podoba spasowanie czarnych lamp do takiej karoserii?

dsc00735wc.jpg

Jak co to mam na sprzedaz LED-y z A6 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...