Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!


audia4a4

Na jaki kolor pomalować 16" fele? Zimówki  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki kolor pomalować 16" fele? Zimówki

    • Czarny
      3
    • Czarny Mat
      4
    • Biły
      2
    • Grafit
      11


Rekomendowane odpowiedzi

a z skąd oni biorą inf na tema przebiegu itp to nie wiem

ale kto? handlarze? aso?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z skąd oni biorą inf na tema przebiegu itp to nie wiem

ale kto? handlarze? aso?

ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu dla Twojego optymizmu. Być może rzeczywiście już za późno żeby się dołować. Ale biorąc pod uwagę jakie przekręty są robione, to jeśli ktoś sfałszował książkę (a to jest pewne), to właściwie wszystkiego innego też można się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu dla Twojego optymizmu. Być może rzeczywiście już za późno żeby się dołować. Ale biorąc pod uwagę jakie przekręty są robione, to jeśli ktoś sfałszował książkę (a to jest pewne), to właściwie wszystkiego innego też można się spodziewać.

Aha więc ASO sie myliło mówiąc że przebieg jest ogrinalny i że z autem nic nie było robione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mowi, tylko strasznie nieprecyzyjnie sie wypowiadasz :tongue4:

To forum jest po to zeby pomagac, wiec pytamy :wink4:

Mam nadzieje, ze ta historia nie jest na zasadzie "3 wpisy - ostatni z 2010 r., a przedostatni z 2007 r.".

Idealnie jakbys mial jej wydruk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ASO, to przebieg sprawdzają na podstawie ostatniego wpisu w bazie.

Przykład:

Ostatni wpis: 10.02.2010 przebieg 140.000

Jedziesz w grudniu patrzą na Twój licznik i widzą 150.000. No to wydaje się być ok.

Ale nie masz żadnej gwarancji, że od lutego ktoś nie przejechał kolejnych 100.000 i przekręcił licznik z 240.000 na 150.000.

Przykład być może wygląda ekstremalnie, ale ja już widziałem roczne A4 z przebiegiem 180.000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu niektórzy mają możłiwość sprawdzenia historii autka z vinu, może niech ktoś mu sprawdzi to rozwieje nasze wątpliwości??

no dawac sprawdzać a nie tyko spekulowac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotykowe czyli jak lekko go pchniesz to kierunek włacza się 3 razy

Zawiecha z S4 , nie ma tu zadnego kłamstwa :P

Co do szyb to są atermiczne czyli w środku jest ciszej niż przy standardowej szybie, taką szybę też jest trudniej rozwalić :evil: i dzięki takim szybkom auto wolniej się nagrzewa od słońca.

Przednia szyba to jak wspomniałeś to kwestia ogrzewania/rozmrażania.

Potem dodam foty podwójnych szyb.

czyli kierunki i ogrzewanie jak w każdej a-czwórce...

a skąd wiesz że S4? jakis symbol masz czy poprostu 1BV? pytam z ciekawości nie żeby się czepiać.

Ciekawe te szybki jak wyglądają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotykowe czyli jak lekko go pchniesz to kierunek włacza się 3 razy

Zawiecha z S4 , nie ma tu zadnego kłamstwa :P

Co do szyb to są atermiczne czyli w środku jest ciszej niż przy standardowej szybie, taką szybę też jest trudniej rozwalić :evil: i dzięki takim szybkom auto wolniej się nagrzewa od słońca.

Przednia szyba to jak wspomniałeś to kwestia ogrzewania/rozmrażania.

Potem dodam foty podwójnych szyb.

czyli kierunki i ogrzewanie jak w każdej a-czwórce...

a skąd wiesz że S4? jakis symbol masz czy poprostu 1BV? pytam z ciekawości nie żeby się czepiać.

Ciekawe te szybki jak wyglądają

Nie zawieszenie jest 1BE - sportowe (obniżone o 20 mm w stosunku do 1BA)[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 20:35_________________________________________________

Panowie Wbijać na mecz na Polsat Real Madryt - AJ Auxerre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz doczytałem i widze na wlepie pod siedzeniem że masz 1BE czyli masz obniżeone o 20mm i bardziej komfortowe niż 1BV (też 20mm ale troszke twardziej).

Furka wygląda spoko, nie smaczna jest jedynie zagrywka sprzedającego z książką serwisową i powiem ci że bym ją odłożył na półke i nie pokazywał jej przy odsprzedazy dalej.

Pokażesz poprostu faktury i kopie z badań na przeglądzie i już,

a w międzyczasie możesz zapytac sprzedającego o co chodzi z książką... pewnei ci powie żebyś spadał i tyle :) ale spróbowac trzeba - uczciwi się jeszcze na tym świecie zdarzają

szybki spoko, troszke ciszej masz od szumów z zewnątrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kolegę teraz denerwować, widać że nalepka jest podrobiona (i jeszcze z błędem). Jedyne logiczne wytłumaczenie jest że Pan handlarz sam wypełnił czystą książkę serwisową a nalepkę sobie napisał i wydrukował. Ale pewnie dzięki temu kolega kupił okazyjnie auto i będzie miał na ewentualne naprawy. Dopóki się nie psuje, lepiej się już po fakcie nie denerwować. Pracownicy w ASO albo nie chcieli robić przykrości albo po prostu im się nie chciało. Pozatym czytałem gdzieś na forum że nie zawsze w polskich bazach są wpisy z zagranicy. Nie dziwię się żę już od dawna że nikt nie wierzy w mały przebieg auta i węszy się spisek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam tylko że BKN po programie nawet na 233 konie, nie stanie się ASB. To oczywiście ma tylko znaczenie w klubie A4 a tu przecież się wypowiadasz i prezentujesz swoje dobrze wyposażone i ładne auto. Swoją drogą fakt, że samochód nie miał lakierowanego żadnego elementu można powiedzieć dodatkowo upewnia mnie w tym, że przebieg nie jest autentyczny. Po prostu handlarze albo kupują walone mniej lub bardziej samochody albo kupują zajechane i je szykują m.in. cofająć liczniki. Chodzi o to żeby zarobić jak najwięcej bo jest konkurencja a każdy chce tanio kupić, super wypas i bezwypadkowy więc to napędza oszustwa. A niestety za darmo samochodów nie rozdają za granicą. Są nawet na ogół droższe niż w Polsce. Przynajmniej te nie bite i nie zajechane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zapodałem małego modzika a mianowice montaż LED-ów w postojowe

dsc00640s.jpg

dsc00644j.jpg

Ku mojemu zdziwieniu LED-y nie wywalają błędu na FIS-ie, byłem przygotowany na montaż rezystorków ale jak FIS milczy to rezystorki zostawiam w spokoju , jak by cokolwiek się działo to rezystorki sa w pogotowiu :evil:

...Małymi krokami ale ciągle do przodu... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowałeś je w postojowe czy DRLy ? Co to za ledy ?

Montowałem w postojowe a kupiłem je tutaj http://allegro.pl/led-can-bus-w5w-t10-13-smd-4-strony-drl-sz-n-jafra-i1341911314.html

zobaczymy z czasem jak się bedą sprawować, jak kiebyś bedą pokazywac błąd w fisie to się rezystory wlepi i zobacze z czasem jak z ich żywotnością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sadzicie o moich soczewkach, jak dla mnie wyglądają kiepsko ale się nie znam więc pytam ,,szpecÓw'' :naughty:

Sorry za kiepskie zdjęcia ale to nie moja wina że mam taki aparat

dsc00708tq.jpg

dsc00706vd.jpg

Zanosze się z zamiarem wywalenia pomarańczowych!! :evil: kierunków ,więc w soczewkach też by się pomodziło.

Aha ,ktoś na forum wspominał o jakimś proszku do czyszczenia kloszy wiecie jak się to ustrojstwo nazywało??

Czym je wyczyścić?? Jest jakiś preparat do tego bo wyglądają jak oblane mlekiem a nie ,,cristall'' :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...