Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!


audia4a4

Na jaki kolor pomalować 16" fele? Zimówki  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki kolor pomalować 16" fele? Zimówki

    • Czarny
      3
    • Czarny Mat
      4
    • Biły
      2
    • Grafit
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś numer przekładni kierowniczej?? :) bo moja chyba kaput ale to oceni mechanik, a tka narazie bym chchiał wiedziec ile to coś kosztuje w ASO u złodziejaszków :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś numer przekładni kierowniczej?? :) bo moja chyba kaput ale to oceni mechanik, a tka narazie bym chchiał wiedziec ile to coś kosztuje w ASO u złodziejaszków :evil:

Kumpel coś tam ostatnio wymieniał to po znajomości z robotą mu wyszło coś ok 2k :wallbash:

Nie pamietam tylko czy nową zakładał czy używke.

Tanie na pewno to nie jest. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś numer przekładni kierowniczej?? :) bo moja chyba kaput ale to oceni mechanik, a tka narazie bym chchiał wiedziec ile to coś kosztuje w ASO u złodziejaszków :evil:

Nówka w ASO ok 5tyś, jak oddasz starą to ok 3tyś. Ja kupiłem używaną za 600zł + 180zł wymiana i jest git :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś numer przekładni kierowniczej?? :) bo moja chyba kaput ale to oceni mechanik, a tka narazie bym chchiał wiedziec ile to coś kosztuje w ASO u złodziejaszków :evil:

Nówka w ASO ok 5tyś, jak oddasz starą to ok 3tyś. Ja kupiłem używaną za 600zł + 180zł wymiana i jest git :good:

ja dopiero na poniedziałek mam termin oględzin zobaczymy co zdiagnozują[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 11:01_________________________________________________http://moto.allegro.pl/d1s-xenarc-osram-cool-blue-intense-66144cbi-i1669310655.html co sadzicie o tych żaroweczkach?? ma ktoś je u siebie?? warte swojej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja mam do sprzedania komplet takich d2s 8000k są mocniejsze od tych co pokazujesz.Pozostały mi po mojej srebrnej strzale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja mam do sprzedania komplet takich d2s 8000k są mocniejsze od tych co pokazujesz.Pozostały mi po mojej srebrnej strzale ;)

czemu sprzedajesz?? a mi wejdą d2s bo myslałem że tlko D1S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje bo mi niepotrzebne,a niewiem czy będą pasować na tym opakowaniu z aukcji jest symbol D2S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje bo mi niepotrzebne,a niewiem czy będą pasować na tym opakowaniu z aukcji jest symbol D2S.

raczej nie podejdą :)[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 14:29_________________________________________________

Ma ktoś numer przekładni kierowniczej?? :) bo moja chyba kaput ale to oceni mechanik, a tka narazie bym chchiał wiedziec ile to coś kosztuje w ASO u złodziejaszków :evil:

Nówka w ASO ok 5tyś, jak oddasz starą to ok 3tyś. Ja kupiłem używaną za 600zł + 180zł wymiana i jest git :good:

ja dopiero na poniedziałek mam termin oględzin zobaczymy co zdiagnozują[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 11:01_________________________________________________http://moto.allegro.pl/d1s-xenarc-osram-cool-blue-intense-66144cbi-i1669310655.html

nareszcie zrobione i nic nie stuka :) okazało się że była pęknięta śruba mocująca przekładnie kierowniczą od strony pasażera :) zastanawiam się jak to możliwe??[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 20:21_________________________________________________Panowie jakie oponki wybrac ??????????

1. Vredestein Ultrac Sessanta rok produkcji 2010

2. GOODYEAR EAGLE F1 ASYMMETRIC 2 rok produkcji 2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja szukałem do siebie opon w zeszłym roku to wszyscy mi polecali te Goodyeary, podobno dobrze się spisują i na suchym i na mokrym. ale ja wybrałem Pirelli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka :good: kierunek modów także. w tej chwili jeżdżę na Sessancie (235/35/19) i nie polecam, opona niesamowicie głośna do tego twarda. Na suchym szału nie robi, natomiast na mokrym jest :kox: radzi sobie niesamowicie. Na śniegu sobie nie radzi :wink4: niestety na F1 nie śmigałem, ale jako że asymetryczna to też bym nie założył. Następne jakie kupie to albo Conti Sporty (pewnie 3) albo P Zero/Nero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły kolejne graty a raczej oponki :wink4:

dsc01013l.jpg

wybór padł na GOODYEAR EAGLE F1 ASYMMETRIC 2 235/45R17 94Y ,zobaczymy jak sie będą sprawowały mam nadzieje że będę z nich zadowolony

:wink4: ale czego bym nie założył to bym był zadowolony bo te gumy co mam to .... no właśnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór. Ja jestem z nich bardzo zadowolony. Mam nieco inny profil, ale to nie powinno sprawiać jakiejś wielkiej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór. Ja jestem z nich bardzo zadowolony. Mam nieco inny profil, ale to nie powinno sprawiać jakiejś wielkiej różnicy.

Liczę na to że się na nich nie zawiodę ,skoro Tobie sprawiają satysfakcje to miejmy nadzieję że mnie też, ogólnie to 3 tygodnie szukałem opon nie wiedziałem co wybrać, nie sugerowałem się tym co pisze w necie bo sami wiecie jak to jest :) miejmy nadzieje że dobrze wybrałem ,ale czego bym nie wybrał to zawsze pojawią się wątpliwości póki się nie przetestuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zadać pytanie, jakby było gdybym kupił inne. Ale to jest nie do sprawdzenia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...