Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Tarcze z allegro


wrzosu

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Proszę mi powiedzieć, co to za ustrojstwo jest? czy warte uwagi w ogole czy lepiej olać i szukać innych(droższych)?

Pytam, bo sprzedaje to gość z miejscowości przez którą codziennie przejeżdżam.

http://allegro.pl/tarcze-klocki-hamulcowe-audi-a4-tyl-laziska-gr-i1350500579.html

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie do TOM77 on ma dobre ceny na takie komplety hamulcowe.

Ostatnio sprawdzalem ceny i komplet tarcze febi plus klocki TRW wyszedl w podobnych pieniadzach jak w tej aukcji...

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz spokojnie zalozyc ten kpl, musisz poszukac jeszcze lozysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio kupilem 4 sztuki nacinanych, nawiercanych MIKODA, dożywotnia gwarancja, produkt polski - nie chiński (dla mnie to ważne). za komplet na cale auto z klockami wynioslo mnie 800pln, więc cena chyba niezła... mikoda zreszta w ofercie ma zwykle, tj nie w wersji sportowej.

polecam. www.mikoda.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka3s Jak chcesz to mogę Ci sprzedać.

łożyska SKF tylne - 65,00 zł brutto za komplet na jedno koło.

Tarcze mikoda tylne - 66,00 zł brutto sztuka

No i klocki steinhof - Jakieś 45,00 zł brutto

Klocki te idealnie współgrają z tarczami co już przetestowałem na sporej ilości samochodów.

Masz pewność, że to nie jakieś gówna z allegro tylko konkret części, oczywiście do wszystkiego masz paragon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio kupilem 4 sztuki nacinanych, nawiercanych MIKODA, dożywotnia gwarancja, produkt polski - nie chiński (dla mnie to ważne). za komplet na cale auto z klockami wynioslo mnie 800pln, więc cena chyba niezła... mikoda zreszta w ofercie ma zwykle, tj nie w wersji sportowej.

polecam. www.mikoda.pl

Jeszcze rok do tyłu szczerze odradzałem Mikodę na tym forum, czyżby wzieli sobie do serca moją krytykę i zaczeli pilnować jakości ?

Napisz jak pojeździsz, jak się sprawują.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze rok do tyłu szczerze odradzałem Mikodę na tym forum, czyżby wzieli sobie do serca moją krytykę i zaczeli pilnować jakości ?

Napisz jak pojeździsz, jak się sprawują.

Pozdrawiam :)

Ja kupilem je z kilku względów - przede wszystkim dobre opinie uzytkowników, zarówno wśród lekkich, szybkich aut jak i tych ciężkich, z dużymi motorami i automatem (brak możliwości hamowania silnikiem). Wszystkie są pozytywne, żadnych reklamacji, żadnych problemów z wichrowaniem w deszczową pogodę (jak w przypadku) ATE. Do tego cena... poprostu bajka!

Pluje tylko sobie w brodę, że nie załozyłem odrazu 312mm, jeżeli ktoś jest chętny to odsprzedam swój przedni komplet wraz z klockami (niecale 600km) i wloze w to miejsce 312mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę dlatego że w zeszłym roku miałem z nimi jazdę, jak jesteś ciekaw o co chodziło to poczytaj tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=101984.15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrsob1, przeczytalem caly watek i rozumiem Twoje obawy. Ale tak jak któryś z użytkowników w nim napisał - Mikoda przyznała się do wadliwej serii. Moje bynajmniej są OK, co prawda nie mam zdjęć, żeby to udowodnić, ale tyłu jeszcze nie założyłem to zerknę jak wygląda i zmierzę wszystko. zrobiłem już chyba 2 tys km i jest OK. A apropo wpadek - sam pracuję w brańży usług motoryzacyjnych i jesteśmy tylko ludźmi, każdemu czasami zdarza się jakis "babol".

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...