Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie miałem alcantary jeszcze w rękach to nie wiem jaki problem chodzi mi o to czy da się ją bez problemu ponaciągać przy wszystkich wgłębieniach i wypukleniach?

Opublikowano
  • Autor

Nie miałem alcantary jeszcze w rękach to nie wiem jaki problem chodzi mi o to czy da się ją bez problemu ponaciągać przy wszystkich wgłębieniach i wypukleniach?

tak da się ją ponaciągać na ciepło :good: najgorszym miejscem są te wgłębienia na rączki i słoneczka.. ja u siebie z przodu je usunąłem bo mam plan na to miejsce...

Furmanka :good: tylko poka,poka ją :naughty:

:)

póki co stoi oklejona i uwalona więc nie ma co pokazywać :wink4:

Opublikowano

Robiłeś opalarką czy normalną suszarką? bo też chce zrobić ale sie trochę boje że może to nie wyjść.

Opublikowano
  • Autor

Robiłeś opalarką czy normalną suszarką? bo też chce zrobić ale sie trochę boje że może to nie wyjść.

normalnie nie miałem akurat opalarki na stanie... ułatwiłem sobie sprawę z środkowymi i tylnymi słupkami robiąc estetyczne przemarszczenia :wink4:
Opublikowano

A możesz wysłać zdjęcia dokladnie chodzi mi przy daszkach, słupkach, uchwytach i przy lampce był bym bardzo wdzięczny możesz na PW

Opublikowano

autko łamie klatę pogratulować modów

Opublikowano

A jakim klejem kleiłeś podsufitkę?. Może w przyszłym czasie bym u siebie zrobił ale sie boje właśnie tych wszystkich wgłębień na podsufitce więc nie wiem. Pokaż dokładnie jak ci wyszło przy tych rączkach i przy daszkach zrób no jakieś zdjęcia.

Opublikowano
  • Autor

A jakim klejem kleiłeś podsufitkę?. Może w przyszłym czasie bym u siebie zrobił ale sie boje właśnie tych wszystkich wgłębień na podsufitce więc nie wiem. Pokaż dokładnie jak ci wyszło przy tych rączkach i przy daszkach zrób no jakieś zdjęcia.

będę miał trochę czasu to porobię jakieś fotki

suka póki co pokończona to co zacząłem i tylko robi kilometry więc bez rzeźby...

Opublikowano

No to zrób jak znajdziesz troszke czasu bardzo mi to pomorze.

Opublikowano

a w starym temacie nie miałeś lepszych fotek? czy wszystkie wywaliłeś?

Opublikowano

Wyślij mi dzisiaj te zdjecia bo ja jutro sie zabieram za oklejanie podsufitki bardzo by mi sie przydaly;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Somes napisz od czego tą chłodniczke nabyłeś :chytry:

dsc01333sb.th.jpg

a do czego jest ta chłodnica?

Opublikowano

oliwy :wink4:

Opublikowano

a ja myślałem że to nagrzewnica :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a w starym temacie nie miałeś lepszych fotek? czy wszystkie wywaliłeś?

nie wiem nie pamiętam już za dużo tego było..

a ja myślałem że to nagrzewnica :kox:

:facepalm::decayed:

niebawem wrzucę tu jakiś update bo trochę nie miałem na to czasu a kilka rzeczy się zmieniło bądź też zjebało :)

w wolnym czasie coś tam czasem podłubie jeszcze..

Opublikowano

a w starym temacie nie miałeś lepszych fotek? czy wszystkie wywaliłeś?

nie wiem nie pamiętam już za dużo tego było..

a ja myślałem że to nagrzewnica :kox:

:facepalm::decayed:

niebawem wrzucę tu jakiś update bo trochę nie miałem na to czasu a kilka rzeczy się zmieniło bądź też zjebało :)

w wolnym czasie coś tam czasem podłubie jeszcze..

no wujek dawno Cie nie bylo :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no wujek dawno Cie nie bylo :tongue4:

postaram się to wynagrodzić :tongue4:
Opublikowano

a w starym temacie nie miałeś lepszych fotek? czy wszystkie wywaliłeś?

nie wiem nie pamiętam już za dużo tego było..

a ja myślałem że to nagrzewnica :kox:

:facepalm::decayed:

niebawem wrzucę tu jakiś update bo trochę nie miałem na to czasu a kilka rzeczy się zmieniło bądź też zjebało :)

w wolnym czasie coś tam czasem podłubie jeszcze..

Czekam :kox:

Opublikowano

no czekamy somes czekamy :kox:

Opublikowano
  • Autor
:ok2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.