Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie mam teraz czasu na pierdoły... jak ogarnę się tematem domu to może coś znowu porezam... :hi:

Opublikowano

A o co Kaman z tym domem? :cool1:

Opublikowano

zapewne coś kupuje w NL :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A o co Kaman z tym domem? :cool1:

powiedzmy że zakładam w NL rodzinę.. :tongue4:

ale nie o tym jest temat :)[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 21:29_________________________________________________

jak chciałeś znaleźć dziurę w całym to ci nie poszło :cool1:

tak jak w temacie napisane już wszystko wyjaśnione..

Opublikowano

A o co Kaman z tym domem? :cool1:

powiedzmy że zakładam w NL rodzinę.. :tongue4:

hyhyhyhy!!! :decayed:

....moze ty sie jeszcze zajmiesz hodowla jedwabnikow? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hyhyhyhy!!! :decayed:

....moze ty sie jeszcze zajmiesz hodowla jedwabnikow? :decayed:

nie bo mój wąż by mi je wszystkie wpier...ił :kox::polew:

Tygrys jak chcesz pogadać to wpadnij na kawę a nie mi wątek zaśmiecasz :decayed:

Opublikowano

...a bo ja tak lubie- z ta kawa - to nawet ciekawy pomysl- cofee shop? :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

...a bo ja tak lubie- z ta kawa - to nawet ciekawy pomysl- cofee shop? :decayed: :decayed: :decayed:

może być i kawa w coffiku :decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 23:10_________________________________________________problem oleju rozwiązany.. już nic nie bierze :) głupia rurka za 40e a toporek afery mi tu robi :cool1:

zamówione poliuretanowo-kauczukowe gumy usztywniające zawias.. teraz dopiero będzie mega nisko.. :kox:

Opublikowano

a Ty za co znowu masz ostrzeżenie

Opublikowano
  • Autor

a Ty za co znowu masz ostrzeżenie

miałem chwile wolnego czasu któregoś wieczora :decayed:
Opublikowano

a Ty za co znowu masz ostrzeżenie

miałem chwile wolnego czasu któregoś wieczora :decayed:

:polew:

a autko mi się bardzo podoba :good:

Opublikowano
  • Autor

a autko mi się bardzo podoba :good:

:):hi:
Opublikowano

Somes i jak tam z wtryskami miałes mieć jak wrócisz z Polszy juz wystrojone :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Somes i jak tam z wtryskami miałes mieć jak wrócisz z Polszy juz wystrojone :mysli:

modyfikacje wstrzymane... powód stronę wcześniej :)
Opublikowano

somes ile za gumy i gdzie to gowienko dostac moze byc PW

Opublikowano

SoMeS fura świetnie sie prezentuje :shocked::slina:... Muszę ją nażywca zobaczyć, a widzę, że żyjemy na tej samej obczyźnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

SoMeS fura świetnie sie prezentuje :shocked::slina:... Muszę ją nażywca zobaczyć, a widzę, że żyjemy na tej samej obczyźnie :wink4:

pisz na pw coś więcej i zapraszam do wątku spotów holenderskich :)
Opublikowano

fura 1 klasa :good:

Opublikowano

Somes czym kleiłeś tą lotke z tyłu ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.