Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie napalałem się dziś na sline z b6 czyli to samo praktycznie.. :)

Marek jak się będziesz czuł jak będę miał taką samą gałkę? :decayed:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 22:53_________________________________________________

w podpisie musisz znienic na: prawdopodobnie najszybsze B5 z DVS :naughty:

hehe nie nie... celuje w najmocniejszego AFN'a :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie napalałem się dziś na sline z b6 czyli to samo praktycznie.. :)

Marek jak się będziesz czuł jak będę miał taką samą gałkę? :decayed:

to je to samo :wink4:, a wygląda koksik, a jak się w łapce elegancko trzyma :naughty:, Tomek mam nadzieje ze odrazu skróciłeś lewarek przy manualu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to je to samo :wink4:, a wygląda koksik, a jak się w łapce elegancko trzyma :naughty:, Tomek mam nadzieje ze odrazu skróciłeś lewarek przy manualu :evil:

wiem jak się trzyma wiem... taka właśnie będzie założona :good: do tego pedały rs4 :kox:

lewarek skrócić miałem zamiar ale po złożeniu wszystkiego i sprawdzeniu wysokości względem mojej pozycji za kierownicą jest idealnie bo siedzę daleko od konsoli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to je to samo :wink4:, a wygląda koksik, a jak się w łapce elegancko trzyma :naughty:, Tomek mam nadzieje ze odrazu skróciłeś lewarek przy manualu :evil:

wiem jak się trzyma wiem... taka właśnie będzie założona :good: do tego pedały rs4 :kox:

lewarek skrócić miałem zamiar ale po złożeniu wszystkiego i sprawdzeniu wysokości względem mojej pozycji za kierownicą jest idealnie bo siedzę daleko od konsoli :)

:good:, tylko przy gałce sline, to CI się deczko podnisie jeszcze :good:, no za pedałemi też się rozglądałem, za 200zł ostatnio widziałem na allegro fajny komplet :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie napalałem się dziś na sline z b6 czyli to samo praktycznie.. :)

Marek jak się będziesz czuł jak będę miał taką samą gałkę? :decayed:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 22:53_________________________________________________

w podpisie musisz znienic na: prawdopodobnie najszybsze B5 z DVS :naughty:

hehe nie nie... celuje w najmocniejszego AFN'a :)

prawie taka sama, bo moja nie jest podswietlana :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:, tylko przy gałce sline, to CI się deczko podnisie jeszcze :good:, no za pedałemi też się rozglądałem, za 200zł ostatnio widziałem na allegro fajny komplet :decayed:

zobaczymy jak to będzie wyglądać :) pedały kompletne z podstopnicą wiem gdzie leżą :gwizdanie:

prawie taka sama, bo moja nie jest podswietlana :tongue4:

to wstawimy do niej ledy :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co somes, kiedy stajemy znowu? :decayed: :decayed: :decayed:

Tylko zebys nie poukrecal tych patykow.... :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjadl mnie pajac, ale teraz ma mauala i musi sie nauczyc nim machac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co somes, kiedy stajemy znowu? :decayed: :decayed: :decayed:

może wpadniemy na kawe i zrobimy mini spota bo jedziemy w środę na 2 auta do PL :) Musimy zrobić mały postój w Dortmundzie a potem można się spotkać na MC koło ciebie :good:

jesteś tego pewny? :decayed:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 23:23_________________________________________________

a jaki wynik ostatnio? :naughty:

Tygrys przebił pedał gazu do komory silnika ale i to nie pomogło.. a teraz siedzi więcej tych źrebaków :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie się suka doczekała najważniejszego moda, gratuluję :good:

...na hamownię z nią :gwizdanie:

sam się cieszę jak dziecko :)

będzie na hamowni jeszcze w tym roku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes w końcu będziesz mógł porządne logi zrobić :buhaha:

Gratulacje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko w swoim czasie na pewno bedzie póki co musze ogarnąć ją po tej małej wojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co somes, kiedy stajemy znowu? :decayed: :decayed: :decayed:

może wpadniemy na kawe i zrobimy mini spota bo jedziemy w środę na 2 auta do PL :) Musimy zrobić mały postój w Dortmundzie a potem można się spotkać na MC koło ciebie :good:

Troche lipton bo my lecimy juz we Wtorek. Jedzcie we wtorek to polecimy razem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche lipton bo my lecimy juz we Wtorek. Jedzcie we wtorek to polecimy razem :decayed:

bez sensu jechać dzień wcześniej tylko po to byś ze 2km za nami pojechał :tongue4:

co do v-maxa.. nie sprawdzałem wprawdzie bo na śniegu to ryzykowne ale na ostatnim biegu wartości zbliżone do poprzedniczki więc nie będzie źle :) poza tym ile się tego używa? na tempomacie więcej niż 200km/h nie jeżdżę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vmax dla tej skrzynki ze 220 bedzie :wink4: no chyba że masz jakiegos ewenementa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vmax dla tej skrzynki ze 220 bedzie :wink4: no chyba że masz jakiegos ewenementa :decayed:

też tak myślę że coś w tych granicach :) minimalnie mniej niż na dmxie.. wystarczy

za to fajnie równo ciągnie wreszcie :)

porobię jakieś filmiki przez weekend jak będę w stanie :decayed:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 21:02_________________________________________________macie jakieś pomysły jak usztywnić zawieszenie z tyłu? jak dla mnie najlepszą opcją byłby beton taki żeby nie było skoku amortyzatora w ogóle lub było jak najmniej :)

druga sprawa zastanawiam się czy stabilizator z rs4 podejdzie do mnie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy masz taką samą skrzynie jak ja , ale u mnie max licznikowy to 230kph z tego co mi sie udało uzyskać na felgach 9x17" :decayed: [br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 00:54_________________________________________________

macie jakieś pomysły jak usztywnić zawieszenie z tyłu? jak dla mnie najlepszą opcją byłby beton taki żeby nie było skoku amortyzatora w ogóle lub było jak najmniej :)

przy zerowym skoku auto by sie raczej źle prowadziło , skakało by jak piłka , zwłaszcza w polsce...

a co do usztywnienia , to dobry gwint z regulacją twardości , albo gumy za 5 zł co je do CC wkładaja jak muszą TV przewieźć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...