Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kox fura :)

Wkońcu będziesz miał normalną skrzynię :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kox fura :)

Wkońcu będziesz miał normalną skrzynię :naughty: :naughty:

:wink4: już się nie mogę doczekać strzelania ze sprzęgła :tongue4: swoją drogą ciekaw jestem co ile będę je wymieniał :evil:
Opublikowano

Zależy od stylu jazdy ale znając Ciebie to dość często będziesz wymieniał :naughty:

Jak będziesz w PL daj znać, trzeba się gdzieś ugadać na spota :naughty: :naughty:

Opublikowano

Z rok wytrzyma, w osce ma lżej :naughty:

Opublikowano

Ośka, ośka ale pamiętaj jak Somes jeździ :D

Opublikowano

Ośka, ośka ale pamiętaj jak Somes jeździ :D

prędzej półośki powyrywa :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kowi dam sobie rękę uciąć że moja świnka waży spoooro więcej niż Twoja z Q :tongue4:

Ośka, ośka ale pamiętaj jak Somes jeździ :D

w sensie że źle? :decayed:

Zależy od stylu jazdy ale znając Ciebie to dość często będziesz wymieniał :naughty:

Jak będziesz w PL daj znać, trzeba się gdzieś ugadać na spota :naughty: :naughty:

planuje na 23ego rano zajechać :wink4:

przeguby jeszcze przed montażem będę chciał wzmocnić :good: mam za***iste łożyska do tripodów i jak podejdą to pójdą w miejsce ori :)

Opublikowano

Kowi dam sobie rękę uciąć że moja świnka waży spoooro więcej niż Twoja z Q :tongue4:

Ośka, ośka ale pamiętaj jak Somes jeździ :D

w sensie że źle? :decayed:

Zależy od stylu jazdy ale znając Ciebie to dość często będziesz wymieniał :naughty:

Jak będziesz w PL daj znać, trzeba się gdzieś ugadać na spota :naughty: :naughty:

planuje na 23ego rano zajechać :wink4:

przeguby jeszcze przed montażem będę chciał wzmocnić :good: mam za***iste łożyska do tripodów i jak podejdą to pójdą w miejsce ori :)

Agresywnie :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

planuje na 23ego rano zajechać :wink4:

kimnij sie do poludnia i potem pakuj mandżur dla mnie :naughty::polew::pleasantry::yeah:

Opublikowano
  • Autor

kimnij sie do poludnia i potem pakuj mandżur dla mnie :naughty::polew::pleasantry::yeah:

namierz mi kogoś z 230tkami najpierw :)
Opublikowano

kimnij sie do poludnia i potem pakuj mandżur dla mnie :naughty::polew::pleasantry::yeah:

namierz mi kogoś z 230tkami najpierw :)

Zagadaj do Cowboya :wink4:

Opublikowano

kimnij sie do poludnia i potem pakuj mandżur dla mnie :naughty::polew::pleasantry::yeah:

namierz mi kogoś z 230tkami najpierw :)

ciezki temat Panie, a od cowboya niet?

Opublikowano

fajnie że pokazałeś furkę, wygląda zacnie :cool1:

Opublikowano

Somes napisz od czego tą chłodniczke nabyłeś :chytry:

dsc01333sb.th.jpg

Opublikowano

SMS ostatnie foto nie gra

Opublikowano
  • Autor

Cowboy wiem że ma ale wolałbym po mniejszej nieco cenie tym bardziej że wysypałem przez te skrzynie za dużo hajsu z rękawa..

Somes napisz od czego tą chłodniczke nabyłeś :chytry:

dsc01333sb.th.jpg

www.samko.pl :wink4:

[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 23:27_________________________________________________no i zaczęło się... :naughty:

dsc01429b.jpg

By SoMeS7 at 2010-12-09

dsc01431v.jpg

By somes7 at 2010-12-09[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 23:40_________________________________________________ostatnie foto tych dwóch pedałów :decayed:

poskładałem już nowe jeszcze tylko przełożyć gaz :)

dsc01436z.jpg

By somes7 at 2010-12-09

Opublikowano

No w końcu ten mod długo oczekiwany :kox:

Opublikowano

a listwy progowe to gdzie zgubiłes;p :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No w końcu ten mod długo oczekiwany :kox:

jutro nowa będzie na miejscu.. nie koniecznie jeszcze działać ale chcę by wszystko już siedziało tak by w sobotę robić jazdę próbną :)

a listwy progowe to gdzie zgubiłes;p :gwizdanie:

zerwane są a w ich miejsce progi weszły tylko nie mam czasu ani weny póki co tego malować
Opublikowano

Cowboy wiem że ma ale wolałbym po mniejszej nieco cenie tym bardziej że wysypałem przez te skrzynie za dużo hajsu z rękawa..

Somes napisz od czego tą chłodniczke nabyłeś :chytry:

dsc01333sb.th.jpg

www.samko.pl :wink4:

[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 23:27_________________________________________________no i zaczęło się... :naughty:

dsc01429b.jpg

By SoMeS7 at 2010-12-09

dsc01431v.jpg

By somes7 at 2010-12-09[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 23:40_________________________________________________ostatnie foto tych dwóch pedałów :decayed:

poskładałem już nowe jeszcze tylko przełożyć gaz :)

dsc01436z.jpg

By somes7 at 2010-12-09

powiem Ci wujek ze Ty jestes hardkorowiec :polew:

sypiasz wogole? :naughty:

Chociaz jakby mnie ktos zobaczyl przy pracy zaplatany w kilometry instalacji elektrycznej w samochodzie to tez by sie dziwnie patrzyl na ten bajzel :polew: :polew: :polew: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 07:30_________________________________________________

a listwy progowe to gdzie zgubiłes;p :gwizdanie:

usuniete, przeciez ma progi z B7

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.