Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

somes powiedz mi te cienkie poloski to sa z automata czy manuala???? :)

z manuala są cieńsze.. półośki to nie problem wieloklin na nich jest podobny rozmiarowo do tych z automatów.. zobaczymy ile te tripody pociągną

:notworthy: bedzie kosa pozazdrosic furki :good: z aldika to pewnie Zaranoff :rolleyes: najlepszego ;]

a dziękuję dziękuję :) nie nie promocja na litrowego smirnoffa za 16e teraz jest :decayed::kox:

powiedz ile wyszedł cię ten wydech?? może być na pw

niecałe 600 jak dobrze pamiętam :wink4: z tym że ja go z Włoch ciągnąłem..

pytam bo to dziwne gdyz mialem cienkie i jedna mi sie ukrecila kupujac nowa gostek powiedzial ze to jest poloska z audi 80 b3 :mysli: do afn jak mam ja jest podobno grubsza :blink:

nie możliwe tak wyglądają ori :)

wiec lepiej jakby dac te grubsze tymbardziej jak wiecej mocy jest pod maska zeby potem niebylo jaj :)

zauważ że różnią się długością :wink4: będzie dobrze :good:

wrzucisz jakieś foto robione w dzień - nie widać dokładnie body kita :decayed:

jak wyjadę dalej niż za garażo-warsztat to masz to jak w banku :tongue4:

Tymczasem...

Skrzynia dziś wylądowała przy bloku silnika, półośki skręcone, elektrykę udało się dograć do końca, pedały również, komputer po automacie i wiązka za burtą, nowy olej w skrzyni, lewarek zamontowany, pedały skończone na cacy i nawet koła założone :) pozostało odpowietrzyć sprzęgło i przerobić lewą łapę... potem mogę składać wnętrze :kox:

póki co trzeba się coś przespać bo jeszcze troche i kobieta zacznie mi stawiać zakazy... :decayed:

Opublikowano

wiem ze roznia sie dlugoscia zauwarzalne :wink4: ale mi sie poukrecaly majac ori moc a ty masz fiu fiu wiecej :naughty: kogo widzialem z afn to mial grube wiec teraz to juz sam niewiem :mysli:

Opublikowano

wiem ze roznia sie dlugoscia zauwarzalne :wink4: ale mi sie poukrecaly majac ori moc a ty masz fiu fiu wiecej :naughty: kogo widzialem z afn to mial grube wiec teraz to juz sam niewiem :mysli:

w osce AFN97r...manual mialem cienkie polosie,w Q AFN98r....manual grube polosie

Opublikowano
  • Autor

wszystko już w zasadzie gotowe :)

zostało odpowietrzyć sprzęgło i jeździmy ale to jutro bo brakło mi płynu..

Opublikowano

Coś trzeba naskrobać żeby śledzić wątek :hi:

Projekt , gitara :) Czekam teraz na jakąś sesyjkę fotograficzną :kox:

Opublikowano

Czekam teraz na jakąś sesyjkę fotograficzną :kox:

my też, już ze dwa lata :decayed: :decayed:

Opublikowano

Czekam teraz na jakąś sesyjkę fotograficzną :kox:

my też, już ze dwa lata :decayed: :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

nie przesadzajcie :)

wszystko szło za pięknie w weekend była gotowa ale nie obeszło się bez problemów :thumbdown: niefart mnie nie opuszcza...

Opublikowano

nie przesadzajcie :)

wszystko szło za pięknie w weekend była gotowa ale nie obeszło się bez problemów :thumbdown: niefart mnie nie opuszcza...

Pucuj wujek co tym razem :confused4:

Opublikowano
  • Autor

jak przyszło do odpowietrzania sprzęgła to za nic nie chciało zejść powietrze do końca... uwalona pompka była prawdopodobnie pod pedałem sprzęgła + może gdzieś nieszczelność po drodze... wkurw%^&*iłem się dziś i podjechałem do serwisu zamówić cały układ nowy czyli pompka + wąż + wysprzęglik + jakieś tam jeszcze pierdoły..

o cene nie pytaj... :no: ale za to jutro już sobie poszalejemy.. :)

Opublikowano

Z czego ta skrzynia ? Cienszych polosiek chyba nie widzialem :) Zaraz sie okaze e vmax w okolicy 190 km/h :)

Opublikowano

SoMeS juz jezdzi manualem :kox: takiego szczesliwego SoMeSa nie widzialem :)

Opublikowano

SoMeS juz jezdzi manualem :kox: takiego szczesliwego SoMeSa nie widzialem :)

niech się wreszcie nacieszy życiem :cool1:

Opublikowano

SoMeS juz jezdzi manualem :kox: takiego szczesliwego SoMeSa nie widzialem :)

czyli doczekamy sie w końcu fotek za dnia, i w pełnej krasie fury :kox:

Opublikowano

teraz SMS na każdych światłach puszcza hamulec i dziwi się że nie jedzie :polew: :polew:

szacuken za mod :good: :good:

Opublikowano

teraz będą fotki nowego modu - zdjęcia gałki i sprzęgła :decayed:

Opublikowano

Z czego ta skrzynia ? Cienszych polosiek chyba nie widzialem :) Zaraz sie okaze e vmax w okolicy 190 km/h :)

to jest skrzynia DVS
Opublikowano
  • Autor

Z czego ta skrzynia ? Cienszych polosiek chyba nie widzialem :) Zaraz sie okaze e vmax w okolicy 190 km/h :)

DVS więc montowana i w AFN'ach :wink4:

najwyżej się zmieni ale już po testach :good:

SoMeS juz jezdzi manualem :kox: takiego szczesliwego SoMeSa nie widzialem :)

raz jeszcze wielkie dzięki Marek za pomoc :hi: jutro godzina 18ta u mnie :kox:

teraz SMS na każdych światłach puszcza hamulec i dziwi się że nie jedzie :polew: :polew:

szacuken za mod :good: :good:

zrobiłem już 40-50km testów i nawet mi nie zgasł :tongue4:

ciągnie jak wściekła zupełnie inaczej :kox:

gałka podejdzie mi od każdego modelu? :mysli: ktoś się orientuje?

Opublikowano

zapodaj sobie sline z b7 :naughty:, pasuje p&p :naughty:

37700765.jpg

a podejdzie CI raczej każda, co najwyżej gwint moze nie pasować, ale to na kleju sobie przypiertolisz :good:

Opublikowano

w podpisie musisz znienic na: prawdopodobnie najszybsze B5 z DVS :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.