Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja tak zapytam co bylo przyczyna ze skrzynia sypla sie po tym jak ja zlozyles :?:

Opublikowano

jeeeeee kogo ja znowu to widze hahah...

Stęskniłes sie za nami ? :D daj wiecej fotek tego twego bolidu

Opublikowano

Jak tam idzie wymiana skrzyni ? :naughty:

Opublikowano

Jak tam idzie wymiana skrzyni ? :naughty:

myslisz ze on ma czas teraz tu siedziec? mysle ze jutro rano pochwali sie ze ma skrzynie on-board :decayed:

pewnie wpadnie tu na chwile podczas kolacji albo po piwko

Opublikowano

Może ma jakąś przerwę :D

Opublikowano

somes git projekt :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

powiem Ci wujek ze Ty jestes hardkorowiec :polew:

sypiasz wogole? :naughty:

Chociaz jakby mnie ktos zobaczyl przy pracy zaplatany w kilometry instalacji elektrycznej w samochodzie to tez by sie dziwnie patrzyl na ten bajzel :polew: :polew: :polew: :gwizdanie:

nie jest to temat taki ciężki jak się wydaje.. tylko trzeba mieć przekonanie że wiesz co robisz :decayed:

a ja tak zapytam co bylo przyczyna ze skrzynia sypla sie po tym jak ja zlozyles :?:

nie wiem czy moc czy o co chodzi ale domyślam się że teraz to już by co chwile się z nią coś działo...

Jak tam idzie wymiana skrzyni ? :naughty:

powoli widać koniec.. stara skrzynia, sprzęgło hydrokinetyczne, koło zamachowe, lewarek i pedały z automata już leżą na palecie.. nowe pedały siedzą jeszcze tylko skręcić z pompkami... dwumas, sprzęgło, docisk skręcone z silnikiem... pozostało pociągnąć instalacji nowy kawałek, dociągnąć płyn hamulcowy do wysprzęglika, założyć półośki i na deser samą skrzynię gdzie trzeba przespawać łape

jest jeszcze co robić ale myślę że do ogarnięcia na dzisiaj :)

Opublikowano

Tomas Ty jedz lepiej do aldika po flaszke bo jak zaraz po skonczonym swapie tego nie oblejemy to znowu sie cos zepsuje :)

Opublikowano
  • Autor

Tomas Ty jedz lepiej do aldika po flaszke bo jak zaraz po skonczonym swapie tego nie oblejemy to znowu sie cos zepsuje :)

to podjedź po mnie :embarrassed:

:tongue4: dzisiaj musimy to ogarnąć do końca :good: ...bo mi się pić chce :decayed:

Opublikowano

SoMeS no nareszczie :kox:

Opublikowano
  • Autor

kilka fotek z prac:

porównanie obu skrzyń co ciekawe manual jakieś 10kg jak nie więcej lżejszy mimo znacznie większego rozmiaru i obu skrzyń bez oleju więc tak więc prócz lepszego przyśpieszenia parenaście kg mniej na pokładzie :)

dsc01458c.jpg

By SoMeS7 at 2010-12-11

półośki

dsc01459cv.jpg

By somes7 at 2010-12-11

miejsce na nową skrzynię

dsc01468j.jpg

By SoMeS7 at 2010-12-11

w czasie gdy ja ogarniałem elektrykę Norka zdrzemnął się przy zabawie z dwumasem i sprzęgłem :decayed:

dsc01469oc.jpg

By somes7 at 2010-12-11

prawie gotowe pedały, miejsce na nowy lewarek i trochę kabelków :)

dsc01472j.jpg

By somes7 at 2010-12-11

wódka już się mrozi więc trzeba to dziś skończyć :slina::kox:

Opublikowano

somes idziesz ostro :decayed:

Opublikowano

somes powiedz mi te cienkie poloski to sa z automata czy manuala???? :)

Opublikowano
:notworthy: bedzie kosa pozazdrosic furki :good: z aldika to pewnie Zaranoff :rolleyes: najlepszego ;]
Opublikowano

powiedz ile wyszedł cię ten wydech?? może być na pw

Opublikowano

Cieńka półośka jest z manuala

Opublikowano

pytam bo to dziwne gdyz mialem cienkie i jedna mi sie ukrecila kupujac nowa gostek powiedzial ze to jest poloska z audi 80 b3 :mysli: do afn jak mam ja jest podobno grubsza :blink:

Opublikowano

somes powiedz mi te cienkie poloski to sa z automata czy manuala???? :)

w Q w manualu tez sa te grube polosie.....

Opublikowano

wiec lepiej jakby dac te grubsze tymbardziej jak wiecej mocy jest pod maska zeby potem niebylo jaj :)

Opublikowano

wrzucisz jakieś foto robione w dzień - nie widać dokładnie body kita :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.